Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny Max HD-koszt 49.90

Pakiety Sport+Film+Cinemax - koszt 10.00(teraz w promocji są w takiej cenie ;))

Multiroom-koszt 5.00

Razem 64.90

Nie wiem tylko dlaczego ilość minimalna pakietów miała by wynieść 4 :?: No chyba,że liczyła razem z pakietem Familijny Max HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze policzyła z familijnym max hd :D .Czyli teraz dla przedłużających nie ma opcji żeby pozostać z jednym pakietem dodatkowy po okresie promocyjnym? Mi naprawdę nie zależy na tych cinemaxach i pakiecie filmowym.Może się to wydawać głupie,ale im mam mniej pakietów dodatkowych tym czuje się spokojniejszy że nie będę płacił za to czego i tak bym nie oglądał niby promocja ale wiecie jak to z cyfrowym polsatem bywa :smile: .Teraz podobno umowy przechodzą po okresie podstawowym na czas nieokreślony tak z ciekawości spytam ile by wyniósł wtedy abonament za te pakiety? Jak wypowiem sakramentalne 'tak" w słuchawce to od razu na drugi dzień wysyłam wypowiedzenie dla świętego spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z listopada po okresie podstawowych 12-tu miesięcy umowa ulega przedłużeniu na kolejne 12 miesięcy na tych samych zasadach jeśli chodzi o abonament za główny dekoder (utrzymana zostaje cena za Familijny Max HD + Sport HD w wysokości 59,90zł), natomiast jeśli chodzi o Multiroom HD to po okresie podstawowym Twoja umowa dla tej usługi przechodzi na czas nieokreślony i zamiast 5zł będziesz miał 35zł. Gdybyś swoją listopadową umowę przekształcił dla głównego dekodera na czas nieokreślony to abonament za Familijny Max HD + Sport HD wyniósłby 82,90zł.

W obecnych umowach w okresie podstawowym, który Ci zaproponowano po okresie 5 miesięcy gratis i rezygnacji z HBO HD, Ipla, HBO GO, VOD będziesz miał przez 10 miesięcy abonament 59,90zł (Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD) za główny dekoder i 5zł za Multiroom HD. Od 16-go miesiąca umowa przechodzi na czas nieokreślony na obu dekoderach i abonament za główny dekoder z Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD zamiast 59,90zł zrobi się 117,90zł + 35zł za Multiroom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale prawdziwe. Już sobie wyobrażam co się będzie działo w przyszłym roku, kiedy będą się pierwsze umowy zawarte w tym roku przekształcać na czas nieokreślony i nastąpią pierwsze "podwyżki" abonamentu. Już wielokrotnie z Multiroomem są awantury, bo nie wszyscy informowali/informują podpisujących umowę o tym zapisie w PWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy APS wręcza w ogóle PWU z dokładnymi zasadami promocji... Raz przez to przechodziłem i mimo że CP przesłał na maila skany umowy to pracownik był zdania, że niczego w niej nie brakuje, po 3 tygodniach walki dopiero raczyli dosłać.

CP tak od siebie skrócił okres wypowiedzenia oraz brak automatycznego przedłużania umów czy dostali za to karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam tak z ciekawości czyli jak umowa przejdzie w czas nieokreślony to w każdej chwili mogę ją rozwiązać z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia? Rzeczywiście może być sajgon jak użytkownikom cyfrowego przyjdzie płacić za abonament prawie 100 zł więcej niż mieli dotychczas :shock: .Mi tylko raz umowa przeszła na czas nieokreślony,ale to było bardzo dawno temu i tak drastycznego wzrostu abonamentu wtedy jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sakramentalne "tak"

Dotychczasowa umowa (z powodu wycofania love tv) na 12 miesięcy 5 miesięcy free z pakietami takimi jak: pakiet podstawowy Familijny Max HD +pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD z minimalną liczbą pakietów wynoszące 1 ,dodatkowa multiroom 5 zł razem 64,90 zł

Po przedłużeniu: umowa na 15 miesięcy 5 miesięcy free z pakietami takimi jak Familijny Max HD +pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD+Cinemax za 59,90zł +multirooom za 5zł i w prezencie HBO HD, Ipla, HBO GO, VOD (w czasie trwania okresu promocyjnego) czyli po okresie promocyjnym będę płacił 64,90 gdybym zdecydował się dalej korzystać HBO HD, Ipla, HBO GO, VOD to mój abonament wyniesie 104,90zł

 

Do końca umowy pozostawały 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma pakiet familijny hd + pakiet sport hd za 59,90 zł. Kończy mu się umowa niedługo, czy jest szansa wynegocjować pakiet fimilijny hd +sport hd + filmh hd + cinemax hd + mulitroom hd z hd 300 za 59,90 zł. Umowa najlepiej na 12 miesięcy z darmowymi ewentualnie na 15 też z darmowymi. Czy jest na to szansa.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, w zeszłym miesiącu skończył mi się okres promocyjny (bezpłatny), teraz mam abo: familijny max, cinemax film i sport i multiroom za 74,90 zł. czy po tym okresie promocyjnym jest możliwość zejścia na ten pakiet polecany ze strony cp z tymi samymi ofertami z czymże za 59,90 zł+ 10 zł multiroom i dodat: cp. darmowy przez 6 mcy i 6 mcy hbo i hbo go i ipla i vod za 0 zł przez 6 mcy

 

wysłałem juz do cp pytanie, ale chciałem zapytać was wcześniej, czy są jakieś szanse na coś takiego czy nie mam co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 Za 59,9 powinieneś dostać wymienione pakiety, ale Multiroom już raczej dodatkowo płatny.

 

@pioge7 Czyli dopiero skończył Ci się okres gratisowy i już chcesz kolejne darmowe pakiety? :D Prezenty są przy zawieraniu umów, a nie przy zmianie pakietu w ramach trwającej umowy.

Możliwości wyboru masz takie, na jakie zawarłeś umowę. W umowie masz wpisaną minimalną cenę (pewnie 69,9 za pakiety, o których piszesz), więc nie możesz mieć ich za niższą cenę, tylko dlatego, że CP ma teraz w ofercie te pakiety w niższej cenie.

A kiedy Ci się kończy umowa? Może teraz/wkrótce możesz skorzystać z jakiejś oferty dla stałych Klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pioge7 - Przy "świeżej" z dopiero co zakończonym okresem promocyjnym (gratisie) nie licz na kolejny gratis przy przedłużaniu umowy. Nawet może nie być jeszcze ofert z możliwością utrzymania tych samych pakietów lub ceny. Raczej tylko przejście na tzw. wyższy pakiet będziesz miał możliwość. Konkretną ofertą przedstawi Ci BOK telefonicznie lub przez ICOK. Możesz też pójść do APS-u.

Oferty z gratisami pojawiają się dopiero jeśli jest około 4-5 miesięcy do końca umowy jeśli nie wymieniasz jednocześnie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...