Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Superoferta II w programie smartDOM zostaje przedłużona do 18.02.2015 r. na dotychczasowych zasadach z poniższą zmianą:

 

W przypadku, jeśli Umową Uprawniającą jest umowa Plus Mix, dokonanie konwersji tej umowy z Plus Mix do Plus Abonament nie powoduje utraty korzyści na P2/P3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga mam pytanie do eksperta. W lipcu wziąłem trzecia usługę internet ( 15 GB). Czy teraz mogę zwiększyć ten abonament na najwyższy i czy w razie istnienia takiej mozliwosci będę korzystal z upustu 48,90 ( obowiązującego w pierwotnej umowie), czy tez 38,90 obowiązującego aktualnie. Ponadto czy mógłbym liczyc na wymianę routera (oslawiony edimax) na nowszy typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiększysz pakiet internetowy w ramach obecnej umowy, to obowiązywać Cię będą "stare" zasady. Możesz złożyć deklarację zmiany pakietu cyklicznego 15GB (coś w rodzaju elastyczności w TV) na każdy wyższy pakiet cykliczny . Zmiana nastąpi z najbliższym cyklem rozliczeniowym. W każdej chwili możesz też zmniejszyć pakiet pamiętając, że Twoim minimalnym pakietem cyklicznym jest pakiet 15GB.

Wymiana sprzętu wchodzi w rachubę tylko przy podpisaniu kolejnej umowy lojalnościowej, która jest dostępna dopiero w ostatnim miesiącu obecnej umowy. Wtedy obowiązują Cię aktualne warunki programu smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzieliście promocję Paszportu Korzyści z Frisco.pl? 60 zł rabatu przy zakupach za 150 zł, czyli aż 40%. Pierwsza naprawdę fajna oferta, z której warto skorzystać. Frisco wg mnie nie jest szczególnie tanie, ale z tym rabatem wychodzi całkiem ok :) Ja planuję zrobić tam zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lipcu w zeszłym roku przedłużałem umowę na TV (12/5). Jakiś czas potem skorzystałem ze SmartDom. Wziąłem telefon i internet. Umowy oczywiście na dwa lata.

W związku z tym chciałbym przedłużyć umowę na TV. Czy nie będzie problemu jak złożę wypowiedzenie i podpiszę aneks? Rabat będzie nadal obowiązywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z instrukcją rozesłaną do APS-ów przedłużając umowę uprawniającą do rabatów (P1) musi ona być przedłużona w nie niższym abonamencie niż w chwili podpisywania umów na kolejne usługi (P2 i P3). W przeciwnym wypadku następuje utrata rabatów dla usług P2 i P3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpisałem umowę na pakiet Rodzinny HD w SmartDomie za cenę 9,90 a pierwsze 2 miesiące 0 zł w ICOK przez pierwsze dwa miesiące w dziale należności cena była 0 zł. Teraz jest już podana cena za kolejny miesiąc rozliczeniowy czyli trzeci a cena to 19,90 zł dlaczego? Faktury za pierwszy produkt czyli telefon są płacone w terminie odkąd podpisałem umowę z CP wcześniej zdarzały się kilkudniowe opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej.

 

Ktoś się orientuje jak to wygląda w innym przypadku? Chodzi o sytuację kiedy ktoś posiada telewizję za 39.90 i bierze internet i dostaje zniżkę na niego 10 zł w tzw. starym smartdomie z kwoty 69.90 d0 59.90. Czy jak teraz przedłuży umowę na telewizję z wyższym pakietem to może dostać ją z rabatem w smartdomie 50%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla umów utrzymaniowych telewziji wystarczy kwota 49.90. Oczywiście jeśli ktoś ma familijny za 39.90+10zł za multiroom i płaci łącznie 49,90 to ta suma nie daje mu 50% zniżki na neta. Musi mieć 49,90 za jakiś pakiet czyli przeważnie jest to familijny max hd.. Dla nowych umów zawieranych po 30 września 2014 roku ta kwota wynosi 59.90.

Robisz w salonie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złym podpunktem regulaminu się zasugerowałem. Aby umowa na TV była umową uprawniającą, musi być z abonamentem minimum 39,90zł (bez opłat czynszowych, Multiroom). Umowa uprawniona do rabatu 50% za internet musi być z minimalnym abonamentem 39,90zł (bez opłat czynszowych, rat za sprzęt).

 

PS. Nie, nie robię w salonie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz być z siebie dumny. ;) Przeczytałeś regulamin dokładniej, ale przeoczyłeś:

 

§ 2 SUPEROFERTA II W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. W przypadku gdy Abonent będący konsumentem3 jest stroną Umowy Posiadanej o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania wynoszącej5 („Umowy uprawniające”):

a. 39,90 zł z VAT jeśli zawarł Umowę Posiadaną od 30.09.2014 r. niebędącą aneksem, w ofercie bez sprzętu (ewentualnie w ofercie ze sprzętem tylko w sprzedaży ratalnej), odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Komórka Stacjonarna, Umowy Plus Internet i Umowy Internet CP, z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce;

to w przypadku zawarcia Nowej Umowy niebędącej aneksem6, na usługę innego rodzaju7 niż Umowa uprawniająca, z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce („Nowa Umowa I”) o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania:

a. 39,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Komórka Stacjonarna, Umowy Plus Internet, Umowy Internet CP zawartych w ofercie bez sprzętu (ewentualnie w ofercie ze sprzętem tylko w sprzedaży ratalnej);

 

objaśnienie:

6) Nowa Umowa może być aneksem lub przedłużeniem Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet/Internet CP lub Umowy TV, pod warunkiem, że zostanie przedłużona w jednej z promocji wskazanych Abonentowi przez Konsultanta/Sprzedawcę jako uprawnionych do skorzystania z Korzyści.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na pakiet Rodzinny HD w SmartDomie za cenę 9,90 a pierwsze 2 miesiące 0 zł w ICOK przez pierwsze dwa miesiące w dziale należności cena była 0 zł. Teraz jest już podana cena za kolejny miesiąc rozliczeniowy czyli trzeci a cena to 19,90 zł dlaczego? Faktury za pierwszy produkt czyli telefon są płacone w terminie odkąd podpisałem umowę z CP wcześniej zdarzały się kilkudniowe opóźnienia.

 

Otrzymałem odpowiedź, w umowie nie ma zgody na udostepnianie informacji pomiedzy Plus, a CP. W wiadomości pytanie czy wyrażam taką zgodę. Odpowiedziałem twierdząco i zadałem pytanie: Skoro aktualnie nie mam możliwości rabatowania to dlaczego nie miałem dostępu do 25 dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy oraz opłat 0 zł przez 6 miesięcy? Swoją drogą dziwne skoro przez strone internetową zamawiałem usługę i wszystko było dokładnie zaznaczone/zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak za pomocą strony zamówiłem w ramach smartdom telefon w plusie, musiałem odstąpić od umowy, takie herezje dostałem w papierach do podpisania. Począwszy od nieprawidłowego imienia ojca, kończąc na braku umowy (regulaminu i zgody na udostępnianie danych pomiędzy polkomtel i CP) do smartdom. Niestety, przez kilka dni żaden konsultant plusa nie był w stanie tego wyprostować. To już lepiej zamawiać na infolinii, wyłożyć łopatologicznie, czego się oczekuje, powtórzyć (i zrozumieć) przedstawione warunki (a samą rozmowę mieć nagraną dla siebie). Rozmowy z konsultantami są nagrywane, więc zawsze można zażądać odsłuchania rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...