Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane po usunięciu Sundance, wcześniej umowa podpisana w grudniu 12/5. Dzisiaj pierwszy telefon i taka propozycja - umowę na 15 miesięcy full pakiet, pierwsze 5 miesięcy 59 zł. na resztę umowy 90 zł. Dodam, że uprzedziłem iż dłuższe umowy mnie nie interesują. Odmowa. Mają mi przygotować umowę na 15 miesięcy gdzie 1/3 umowy ma być gratis. Zobaczymy, umowa do 2 maja. Coś czuję, że do cyfry+ przejdę, w grudniu już chciałem, ale ta umowa 12/5 mnie przekonała do pozostania w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne. Chcę przedłużyć umowę o 15 miesięcy. Mam kilkuletni dekoder innej firmy, w środku moduł CAM Polsatu z kartą. Moduł CI. Obecnie Polsat oferuje moduły CI+. I teraz tak: Nie chcę rezygnować z tego dekodera, ma wiele zalet(np możliwość zrzucania nagrań z dysku dekodera przez lan na dysk peceta, w niekodowanym formacie TS). Ale nie obsługuje modułów CI+. Czy CP przedłuży ze mną umowę na dogodnych warunkach (np wspominane 15/5, lub coś zbliżonego, nie jestem wybredny) bez zmiany modułu i karty (sparowanej) oraz doda dekoder do multiroomu, obsługiwany tą samą, starą kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkrety. Dzisiaj telefon z DUK. Jako, że interesuje mnie wymiana dekodera na ESI-88, zaproponowana oferta 12/3 mies. gratis. 3 miesiące gratis Premium z VOD i Ipla Mix, potem 9 mies. F.Max HD+FilmHD+SportHD+Cinemaxy za 59,9zł, wychodzi średnia niecałe 45 zł mies.

 

Umowa do soboty 26 kwietnia, na tą chwilę ofertę odrzuciłem, gdyż chciałbym ewentualnie ten sam wariant ale z samym pakietem F.Max HD bez dodatków- wówczas średnia wychodzi ok. 37,4zł miesięcznie.

 

Mają dzwonić jeszcze dziś lub jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer2 fajna oferta. A nie chcesz dobrać multiroomu ? ? przy tym abonamencie jest za 5złm dla przedłużających.

Ja też zastanawiam się nad F.MaxHD oraz nad F.MaxHD + film, sport i Cinemax HD. W sumie to za 59,90zł jest to full opcja.

 

PS, ostatnio dałem im warunek że przedłużę jak dadzą mi multiruum za 0zł przez cały okres umowy prze FamiHD z możliwością zmiasny na F.Max HD.

A teraz właśnie zastanawiam się nad tym za 59,90zł

 

Co myślicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem telefon DUK ( wysłane wypowiedzenie) Pani im oznajmiła ze dla klientów którzy już mieli krótkie umowy ( teraz mam 12/5) nie ma umów kolejnych krótkich i daje mi 24 miesiące 8 miesięcy gratis + Ipla Mix + HBO Go na 24 miesiące a VOD na okres tylko 8 miesięcy gratis potem 10 zł. Mam teraz Premium i na takim chciałem zostać bez wymiany Dekodera. Co można z nimi ugrać. I co można otrzymać. Bo coraz bardziej mnie drażnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESI-88 oczywiście bez czynszu miesięcznego. Multiroom nie jest mi potrzebny. Na Cinemaxach przez pół roku nic nie oglądałem, sportu też raczej mi nie potrzeba, więc raczej reflektuję na sam pakiet F.Max HD.

 

jakublesniewicz- ten tekst, że nie dają kolejnych umów krótkich dla tych którzy obecnie korzystają już z umowy 12/5 to taki ich chwyt. Mnie też początkowo tak przedstawiali sprawę. W miarę upływu czasu do końca umowy zmieniają swoje twarde zdanie, czego dowodem jest moja osoba, proponowano mi już kolejną umowę 12/5 bez zmiany dekodera lub 12/3 ze zmianą. Trzeba cierpliwie wyczekiwać i wręcz upierać się, że chce się przejść do konkurencji. Gdy zaczyna im się palić grunt pod nogami i zostaje parę dni do końca umowy- tak jak obecnie w moim przypadku- wtedy się pojawiają dopiero korzystne krótkie umowy.

No chyba, że ktoś nie ma cierpliwości wyczekiwać do końca umowy ale to już jego problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób,którym "realnie/fizycznie" udało się wynegocjować umowy 12/5 lub 15/5 ,a w grudniu wypowiedziały umowę(usunięcie LOVE) i z tamtego wypowiedzenia "ugrały" też umowę 12/5 lub 15/5:

Czy się da również takie krótkie teraz otrzymać :?: :>

Dzisiaj 2 telefony z DUK - i na obie umowy(moja solo z ESI-88 i rodziców z multiroomem) propozycje: 24/8 :evil:

Odrzucone.

Okresy rozliczeniowe odpowiednio: 11 i 15 każdego miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boogiman86 dziękuję za odpowiedź.

 

I jeszcze jedno pytanie za 100pkt, czy jest możliwość jeszcze dostać w ofercie dekoder PVR Echostar 7400 (podobno jednej z najlepszych dekoderów PVR CP)?

 

Edit: przed chwilą miałem kolejny telefon z DUK. Co jeden konsulant przedstawia inną ofertę przy wymianie dekodera, raz 12/3, za chwilę znowu inny że się nie da i przedstawia 15/3. Pomieszanie z poplątaniem. Szkoda tracić czas.

Poprosiłem by była to ostatnia nasza rozmowa przed rozwiązaniem umowy w sobotę 26.04, konsultant zaznaczył, przedstawił ostateczne warunki rozwiązania umowy (standardowa informacja o potrzebie zwrotu dekodera) i na tym nasza współpraca się kończy.

 

Od soboty DVB-T a za chwilę witaj nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy po wysłaniu wypowiedzenia można liczyć na ofertę 12/3 z wymianą HD5000 na dekoder z dyskiem lub inny lepszy ? Głównie chodzi mi o coś na czy nie będzie się cieła ipla . Ciagle się buforuje mimo że prędkość neta nie spada poniżej 8 Mb/s. Teraz jestem w czasie trwania umowy 15/5 wynegocjowanej po usunięciu kanału LOVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po rozmowie z konsultantem DUK, pierwsza propozycja 24/8 miesięcy, po mojej informacji że interesuje mnie umowa 5/12 konsultant przedstawił ostateczne warunki rozwiązania umowy (standardowa informacja o potrzebie zwrotu dekodera) i na tym nasza współpraca się kończy. no cóż odpoczniemy do jesieni, od CP a może trafimy do NC+, mają czas do namysłu do 11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałem. Umowę do 18 04 2014 ,7 mies gratis.żadnego tel. Dziśisj oddałem dekodery

 

I bardzo dobrze, świat nie kończy się na CP. Skoro nie zależy im na klientach... Ja też dziś ostatecznie zakończyłem bezproduktywne negocjacje z CP i dzień po rozwiązaniu umowy tj. 27 kwietnia zdaję do APS dekoder bez żadnego żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...