Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie najistotniejsze jest obniżenie o 9 PLN dostępu do Canal + i HBO. Nie wiadomo co wycięto z Tematycznego (teraz Podstawowy) i Startowego (teraz oferta Powitalna). Nie wiadomo też przez jaki okres czasu można będzie korzystać z oferty Powitalnej za 18 PLN.

Jest to konkurencja dla Mini CP i najniższego abo N, a nie żadna rewolucja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest bez większych zmian.

Obniżyli cenę o 9zł tematycznego a pewnie dadzą gorsze kanały w zamian za to.

 

No i dodali pakiet za 18zł, do którego nie można dobrać opcji Premium :?

A szkoda...

 

Liczyłem na większe zmiany niż tą kosmetykę, która niczego nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dają da darmo :lol: Ludzie opanujcie się.

To normalne że nie można dokupić opcji premium do powitalnego, dzięki temu są większe zyski. Nie będzie jak w CP gdzie 1/4 abonentów ma pakiet mini za 10 PLN, a oni chwalą się ponad milionem abonentów, podczas gdy dochody, to mniej niż połowa tego co generuje Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie obniżyli ceny pakietu Komfortowego. Chociażby obniżyli by do 50 zł/mies. Byłoby już fajnie. Ale, nie narzekam :D.

Choć by mogli do pakietu Podstawowego dorzucić kanały takie jak: dokumentalne ok, z muzyki: MTV2, dla dzieci: JETIX, z filmowych: TCM. No ale jak za tą cenę to podoba mi się skład kanałów w pakiecie Podstawowym (a nie wiem, czy kanały ZigZap, VH1, Kuchnia.tv i ZONE zostaną w pakiecie Podstawowym tak jak do tej pory były w pakiecie Tematycznym?? Raczej, tak prawda, pytam, bo nie wymienili no ale wiadomo, że zostaną bez zmian prawda?? To jak tak to oferta pakietu Podstawowego za cenę 38 zł będzie super!)

Takie zmiany za pewne zwiększą liczbę abonentów platformy CYFRA+. Tak jak CP cieszy się z dużej liczby abonentów a niech nie zapomina że przeważnie ten procent abonentów poleciało na ceny a nie na ofertę bo nie mieli możliwości! A oni cieszą się z dużej liczby Abo. A zyski jakie? O wiele mniejsze ponieważ większość tych Abonentów posiada pakiet mini.

No, ale teraz konkurencja wyrównana. Zobaczymy, co czas przyniesie! :D:wink:

A Pawop bardzo dobrze napisał! Też tak uważam.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi ktorych interesuja glownie kanaly premium to jest to bardzo dobra informacja.

9 zl abo mniej.

Chodzi glownie o to by bylo wiecej abonentow z opcja Canal+ ,bo wystarczy tylko dolozyc (w stosunku do teraz) 20 zl i macie Canal+ lub HBO za relatywnie niska cene.

Plus dochodza do tego jeszcze promocje:)

Bardzo dobry ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że gdyby C+ dała możliwość dodania kanałów premium do pakietu powitalnego, to jeszcze lepiej by na tym wyszła. A dlaczego ? Podejrzewam, że w tym powitalnym są same TVP, TVN i typu ITV.

Gdyby C+ dałaby możliwość dodania kanałów premium do tej powitalnej oferty, to zyskałaby więcej abonentów, którzy z czasem pomyślą sobie - a, obejrzałbym Discovery, a chciałbym jakiś kanał muzyczny/sportowy i w ten sposób sami przeszliby na poziom wyżej.

 

A tak to mało osób pójdzie na pakiet za 18 zł, skoro na CP jest podobny za 10. Tymbardziej, że na CP jest Polsat i nie trzeba się bawić w antenę dodatkową na sam Polsat.

 

 

Edit:

Poprawka nazwy pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć spekulacje umieszczam info, kanały będą takie:

 

Powitalny (18zł):

TVP1,2,3,4,TVPPolonia

TVN,TVN7,TVNGra,Tele5, TVPuls,Polonia1,PodróżeTV,

TraceTV,4FunTV,Mango24,TVBiznes,Edusat,

MiniMini, BBC World,TV5Eur

 

do pakietu Powitalnego można dołączyć TYLKO JEDNĄ z opcji dodatkowych (nie PREMIUM!), tzn. jedną z: CINEMAX, AXN,AXNPack, KP, MEZZO, 3WD.

 

szczerze mówiąc (pisząc) to nie wróżę mu długiego żywota, bo nie jest za specjalnie konkurencyjny (imho) w stos. do MINI z PolsatuCyfrowego, ale... kto wie...

 

Podstawowy (38zł):

To samo co obecny Tematyczny, ale z wyłączeniem: VH1 oraz KuchniaTV.

 

Dla nowych abonentów pakiety dostepne od 9 marca, dla obecnych od 1 maja.

Po 1 maja nie będzie mozliwości powrotu/przejścia na pakiety Startowy i Tematyczny

 

pzdr.

t.s.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie! Różnica w pakietach jest teraz równomierna: Powitalny 18 zł, Podstawowy 38 zł, Komfortowy 58 zł. Wybierasz rzeczywiście to co lubisz!

 

Podstawowy będzie tańczy od Tematycznego prawie dyche a zmniejszy się zaledwie o dwa kanały (z tego co wiem - VH1 i Kuchnia).

 

Choć i tak wydaje mi się że Komfortowy jest najlepszy, kosztuje tylko 11 zł. więcej od Tematycznego a ma chyba z 10 kanałów więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pakietu Mini w Cyfrowym Polsacie rożni sie tylko, że jest w nim MiniMini Trace TV i TVP 3 (czyli nic ciekawego za wyjątkiem MiniMini). I za te kanały płacimy 8 złotych więcej, niż w CP. Poza tym w CP jest dodatkowo Polsat i to daje mu wyższośc nad pakietem powitalnym. Tak więc CP nadal pod względem cen jest górą. Jeszcze pakiet Podstawowy jest w miarę atrakcyjny, ale i tak bym dla niego nie zrezygnował z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...