Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest, jak mecze wybiera się z rozdzielnika, zamiast patrzeć na wynik pierwszego. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się tam choć jeden normalny człowiek i trochę pomyśli. Od tego jest tam szef Szaranowicz, żeby nieraz właśnie takie rzeczy widzieć. Jak nie, to niech zrezygnuje. Jest jeszcze dużo czasu, wszystko można jeszcze odkręcić. No chyba że chodzi o to, żeby sobie pojechać i kolejny raz pozwiedzać Barcelonę, zamiast robotniczy Dortmund... To jest żenujące, że jak grał Lewandowski to na umór pokazywali Dortmund, jak teraz w tym meczu będę większe emocje to wybierają Barcelonę. Ot, typowa logika TVP. Dziś też pewnie ciekawiej będzie w Leverkusen, bo Arsenal pewnie pyknie Monaco z 2-0, 3-0, 3-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak prawie w ogóle tej Ligi Mistrzów w TVP nie oglądam.

 

Nieatrakcyjne pary, słabe mecze, nietrafione wybory spotkań.

 

Arsenal - Monaco

Schalke - Real

 

WTF? To jest Liga Mistrzów? To jakiś ponury żart. Po części z winy TVP, która odpier :censored: takie numery jak ten z 18 marca bieżącego roku, po części z winy UEFA, która dwa mało atrakcyjne pojedynki ułożyła obok siebie dlatego możemy "emocjonować się" "wyrównanymi" "szlagierami"...

 

Za kilka tygodni transmisja kolejnego meczu gdzie Barcelona przypieczętuje awans. Gdy telewidzowie TVP1 będą się tym "emocjonować" ja w tym czasie będę oglądał na ZDF mecz: Borussia Dortmund - Juventus FC.

 

EDIT:

 

Biję się w cyce i zwracam honor :oops::oops::oops: Świetny mecz (w wykonaniu Monaco) i sensacyjny wynik jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, typowa logika TVP. Dziś też pewnie ciekawiej będzie w Leverkusen, bo Arsenal pewnie pyknie Monaco z 2-0, 3-0, 3-1

Teraz powinieneś przeprosić. TVP wybrało bardzo ciekawy mecz.

 

Za kilka tygodni transmisja kolejnego meczu gdzie Barcelona przypieczętuje awans. Gdy telewidzowie TVP1 będą się tym "emocjonować" ja w tym czasie będę oglądał na ZDF mecz: Borussia Dortmund - Juventus FC.

Czemu zakładasz, że Barcelona już awansowała? Jest w takiej samej pozycji wyjściowej jak Borussia.

Poza tym PSG-Chealsea i Barca-City, to prawdziwe szlagiery tej rundy. Nawet Borussia z Lewandowskim nie miałaby szansy na emisje w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zakładasz, że Barcelona już awansowała? Jest w takiej samej pozycji wyjściowej jak Borussia.

Doprawdy :woot:

 

No chyba jednak nie :roll:

 

PS. :crazy:

 

 

Poza tym PSG-Chealsea i Barca-City, to prawdziwe szlagiery tej rundy. Nawet Borussia z Lewandowskim nie miałaby szansy na emisje w TVP.

Dlaczego więc TVP nie pokaże rewanżu Chelsea-PSG?

 

PS. Nie miałaby szans? Aha... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miło,że wspomnieli. / o Tomaszewskim/.

 

Oglądałem po Wiadomościach coś zwanego Pogodą dla kierowców. Tylko jedno ale - gdzie w tym była pogoda? Były jakieś porady, typu drogi, samochód, ale nie było w tym na nic pogody. Ma to związek z akcją "10 mniej. Zwolnij". I chyba dlatego.

 

A jutro szykuje się długi wieczór z Jedynką od 20:20 aż do 03:00. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinieneś przeprosić. TVP wybrało bardzo ciekawy mecz.

 

Nikogo nie będę przepraszać, to ja im płacę abonament. Na szczęście tym razem się dało, bez żadnej w tym zasługi TVP. Podziękować to mogę Monaco, że niespodziewanie odjęło skutecznie walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro szykuje się długi wieczór z Jedynką od 20:20 aż do 03:00. ;)

 

A ja to tylko będe raczej z Jedynką od 1:20 do 3:00. Bo wiadomo 2 ostatnie odcinki 2 serii Żywych trupów. Niestety na razie nie będzie nastepnych odcinków. :cry:

 

 

A to jakiś problem ściągnąć kolejne serie bądź obejrzeć na Foxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to tylko będe raczej z Jedynką od 1:20 do 3:00. Bo wiadomo 2 ostatnie odcinki 2 serii Żywych trupów. Niestety na razie nie będzie nastepnych odcinków. :cry:

A to jakiś problem ściągnąć kolejne serie bądź obejrzeć na Foxie?

@bober1

Jak już pisałem to co innego w telewizji czy w necie.

 

Ja będę od 20:20. Polecam zwłaszcza pierwszy odcinek "Strażaków". ;) A na końcu, a jakże Żywe trupy. Póżnawo trochę /no bo 01:20/, ale chętnie obejrzę. Podejrzewam że w wakacje powtórzą kolejną serię.

@maciejolek

By musieli 2 serie powtórzyć po jesienią prawdopodobnie premierowo 5 seria, w wczoraj skończyła sie dopiero druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Zobaczymy w maju, jak to będzie z ramówką wakacyjną...

 

Ktoś widział "Strażaków"? Liczyłem na więcej po pierwszym odcinku. A tu wszystko "leży". Wszystko! Słabiutko, oj słabiutko. Jeszcze w przyszłym tygodniu obejrzę, ale jeżeli będzie tak jak wczoraj - to nie będą u mnie na pierwszym miejscu w sobotnie wieczory. A taki hit się zapowiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://centruminformacji.tvp.pl/1908309 ... sil-innych - jak na pierwszy odcinek, całkiem niezły wynik, ale zobaczymy, co będzie dalej. W tą sobotę startują nowe programy rozrywkowe w Polsacie i TVN-ie.

 

W piątek o 12:50 Jedynka nada "W biegu za życiem" - film dokumentalny o Bohdanie Tomaszewskim. Ma to związek z pogrzebem legendarnego komentatora. Dziś ten dokument już emitowała TV Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim - też tak może być. Rzadko patrzę w cennik i może być tak, jak piszesz. Zresztą w czwartek ujawnią program na kolejny tydzień marca /w programie dla prasy/, i wszystko się okaże.

No i zgodnie z moimi przewidywaniami kontynuowana będzie emisja "Drużyny A". :)

Zaniepokoiło mnie jednak to, że w programie dla prasy w dniu 29.03 podany jest w emisji 17 odcinek, w cenniku także to samo. A odcinki 15 i 16 gdzie i kiedy wyemitują? Skoro 8.03 i 15.03 w miejsce ich emisji nadane zostaną "Ojciec Mateusz" i "Ranczo", to 29.03 powinni wyemitować 15, a nie 17 odcinek III serii "Drużyny A".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 stron - taka równa liczba, idealny moment, żeby zamknąć ten temat ;) Doszliśmy do wniosku z Moderacją, że rozdzielanie wersji SD od HD dla TVP1 i TVP2 traci już sens, a w wątku zaczynają pojawiać się treści dublujące dyskusję z wątków dla kanałów oraz nie dotyczące bezpośrednio jakości HD. TVP1 i TVP2 w HD są powszechnie dostępne w DVB-T, dla dużej grupy także z satelity lub w sieciach kablowych, temat "wyjątkowości" tych wersji się wyczerpał i niniejszym zamykam. Proszę pisać w wątkach poświęconych poszczególnym antenom:

TVP1 - viewtopic.php?f=29&t=12978

TVP2 - viewtopic.php?f=29&t=12988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...