Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też przedłużyłam umowę ( z wypowiedzeniem, koniec umowy ostatni sierpień) - comfort ,multi, extra , pakiet sport & film, hbo , MR ( 2 deki philipsa ) - 5x 20 pln , 10 x 99,90 pln , mogę wpłacać miesięcznie po 73,27 pln . poprzednią umowę miałam 79 pln za to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przedłużyłam umowę ( z wypowiedzeniem, koniec umowy ostatni sierpień) - comfort ,multi, extra , pakiet sport & film, hbo , MR ( 2 deki philipsa ) - 5x 20 pln , 10 x 99,90 pln , mogę wpłacać miesięcznie po 73,27 pln . poprzednią umowę miałam 79 pln za to samo .

Mnie proponują to samo za tyle samo tyle tylko, że płaciłem do tej pory 69zł i miałem w pakiecie RedLight HD. Odbyłem dwie rozmowy z DUK. I w obu przypadkach odniosłem wrażenie, że może być problem z niższą ceną. Olałem więc sprawę. Czekam do końca sierpnia i 1 września zapisuję się do ... biblioteki;) Nareszcie będę miał więcej czasu na czytanie i zabawy z dzieciakiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie wpisy wychodzi na to ze nie ma większych szans na zrabatowanie drugiego deka do multiroomu. Jestem na chwile obecną na wypowiedzeniu i podczas kazdej rozmowy mówią mi że nie zrabatują deka a nie uśmiecha mi się to. Oczywiście chodzi o multiroom po Cyfrze.

Mam w takim bądź razie pytanko odnośnie deka. Jaki polecacie dek do multiroomu wybrac(najprostszy, nie musi miec bajerów,nie musi mieć nagrywania itp. dek dla emerytowanych rodziców)

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drugi post na forum i drugi o przedłużeniu umowy (wcześniej migracja z C+).

Obecna umowa kończyła się z końcem sierpnia. Kilka telefonów z mało ciekawymi propozycjami i wczoraj w końcu się złamałem (jutro wyjeżdżam i nie ukrywam, że chciałem mieć już temat z głowy):

Comfort+, extra+

Multiroom standard

Pace PVR 500

6xC+

HBO (w cenie tylko na 5 mies. - podobno za dużo płaciłem wcześniej, żebym dostał gratis na całe 15 miesięcy, choć może jakbym doczekał do końca umowy...)

umowa na 15 miesięcy

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = średnio 53,27 zl

Wcześniej za to samo bez HBO płaciłem 69 PLN.

Pozdrawiam

P.S. Pytanie do @ircios - czemu konsultanci raz ściemniają, że konsultują się z przełożonym (i jakoś zawsze po konsultacji jest zgoda), a innym razem kategorycznie mówią, że się ni da, nawet bez cudownych konsultacji??? Chyba ściema jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a oferta lepiej niż bardzo dobra, bo za 53 masz HBO na całą umowę. A drugi dekoder można zdaje się w każdej chwili oddać i masz 20 zł do przodu. Teraz na spokojnie rozglądaj się za czymś tanim na własność, po paru miesiącach się zwróci ;)

Właśnie, takie pytanie, oddać oczywiście można ale czy będzie to skutkowało 20 zł do przodu? Mnie przy przedłużeniu mówil że się tak nie da i jak jest wpisana kwota za MR to oddanie deka nic nie da, ale może to ściema była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ można było oddać drugiego deka przypisanego do MR, sam tak niedawno zrobiłem i przestali pobierać za niego opłatę. Co teraz porobili w nc+ głowy nie dam, zależy czy jest wyszczególniona osobno opłata za dekoder, jeśli tak to nie powinno być problemu.

Co do dekodera dla laika to polecałbym jednak taki, co to automatycznie aktualizuje sobie listę kanałów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

30.11.2014 konczy mi sie umowa z nc+.

 

W chwili obecnej mam pakiet Platinum+ -> (niverse+ 6xC+ oraz HBO na 6m-cy) - (migracja z n+ do nc+ w pazdzierniku 2013) . Kwota 59zł brutto/m-

Nie miałem MR, VOD - posiadam tuner turbobox+ 500gb w dzierżawę.

 

Wypowiedzenie będę wysyłał we Wrześniu.

Czego mogę się od nich spodziewać? czy jest szansa utrzymać tą kwotę na kolejne 12 lub nawet 24 miesiące?

Moim celem jest nie płacić więcej za to samo. Czy można zdobyć od nich sprzęt na własność?

 

dzięki za pomoc.

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drugi post na forum i drugi o przedłużeniu umowy (wcześniej migracja z C+).

Obecna umowa kończyła się z końcem sierpnia. Kilka telefonów z mało ciekawymi propozycjami i wczoraj w końcu się złamałem (jutro wyjeżdżam i nie ukrywam, że chciałem mieć już temat z głowy):

Comfort+, extra+

Multiroom standard

Pace PVR 500

6xC+

HBO (w cenie tylko na 5 mies. - podobno za dużo płaciłem wcześniej, żebym dostał gratis na całe 15 miesięcy, choć może jakbym doczekał do końca umowy...)

umowa na 15 miesięcy

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = średnio 53,27 zl

Wcześniej za to samo bez HBO płaciłem 69 PLN.

Pozdrawiam

P.S. Pytanie do @ircios - czemu konsultanci raz ściemniają, że konsultują się z przełożonym (i jakoś zawsze po konsultacji jest zgoda), a innym razem kategorycznie mówią, że się ni da, nawet bez cudownych konsultacji??? Chyba ściema jakaś...

 

a mnie się chcą pozbyć, 6xC+, HBO na 4 miesiące bez multi po "konultacjach 58zł, a 3 dni temu to samo mogłem mieć za 53zł, poprosiłem o HBO na cały okres umowy. Dzisiaj miałem mieć odpowiedź co z tym HBO, a tu ani HBO ani nawet tej samej ceny. Pewnie już do mnie nie zadzwonią, ale nie będę się zgadzał wiedząć, że taka oferta wcale nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do znawców tematu - czy jako posiadacz jednej już umowy mogę iść do punktu i wziąć drugą? Konsultanci pod telefonem nie dali mi jasnej odpowiedzi. A postanowiłem pozbyć się tych wszystkich CANAL + i HBO - nie potrzebuję tych kanałów. Przedłużenie nie przewiduje takich przetasowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

P.S. Pytanie do @ircios - czemu konsultanci raz ściemniają, że konsultują się z przełożonym (i jakoś zawsze po konsultacji jest zgoda), a innym razem kategorycznie mówią, że się ni da, nawet bez cudownych konsultacji??? Chyba ściema jakaś...

 

Z tego co wiem, to nie zawsze po konsultacji z kierownikiem jest zgoda. Wiem po sobie ;) .

 

@ margraj. Możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem przedłużenie w zeszłym tygodniu. Zadzwoniłem do Krakowa po tym jak dostałem list, że płaczą, że odchodzę i mają dla mnie super ofertę.

 

Płaciłem dotychczas 49 -zł. za Universe bez dodatków.

Propozycje (Comfort, Multi, Extra) za 39 -zł.

Z kolei w cenie miesięcznej 58,59 (czy jakoś tak) dojdzie paczka C+.

Po moim pytaniu o HBO usłyszałem, że na 6 miesięcy gratis. Po konsultacji z kierownikiem jest na cały okres umowy (15 miesięcy).

Przyznam się, że tutaj z HBO trochę zbieg okoliczności i niezrozumienie bo chciałem mniej kanałów C+ (4x i bez sportu) ale za to z HBO. Rozmawiałem przez telefon w samochodzie i konsultant myślał, że chcę całość, więc załatwił w tej samej cenie.

Oferta łamana 4x0 + 11x 79 -zł.

I dowiedziałem się przy okazji skąd są te łamańce. Firma ma stały cennik, którego nie może zmieniać (względy korporacyjne), więc go zmienia....promocjami 4x0. W papierach dalej jest pakiet za 79, a że za 4 miesiące jest 0 to już nikogo nie obchodzi.

 

Wczoraj zadzwoniłem na infolinię bo dostałem pakiet papierów dotyczących promocji, że HBO jest tylko na 4 miesiące, ale okazało się, że w systemie jest wbite na 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do znawców tematu - czy jako posiadacz jednej już umowy mogę iść do punktu

Z praktyki Ci powiem bo nie dawno coś takiego przerabiałem u jednego..

Idziesz do punktu bierzesz nową umowę . Na drugi dzień idziesz do punktu lub poleconym wypowiadasz starą.. Ale jak masz wcześniej złożone wypowiedzenie to nie chcą dać nowej... bo podobno system nie puszcza takie ram bajery pociskają w punktach .. W takim przypadku bierzesz umowę n żonę, córkę , ojca etc. I po sprawie..

 

 

A w świetle tych super tanich ofert co to piszą niektórzy jak to dają w ostatnich dniach .. Moich kilku znajomych ma umowy do końca sierpnia wypowiedzenia wysłane i od tygodnia propozycji zero..!! .. Ba nawet jeden dzwonił dzisiaj do Krakowa i Warszawy w Warszawie oferta byłą ciut lepsza jak w Krakowie ale i tak gorsza od tej która ma obecnie.. Zostało kilka dni sierpnia i coś mi się wydaje że ci co czekali na hiper oferty ,. Będzie się musiało pofatygować ze sprzętem do punktu.. A po niedzieli zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem:

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

CINEMAX

FILMBOX

HBO

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

za 104zł/miesiąc przy migracji z C+

 

Nie korzystałem i nie mam zamiaru korzystać z multiroomu, dekoder mam swój. Cofnąłem się na forum do ~708 strony i nie znalazłem, by ktoś brał podobną ofertę. Jestem zainteresowany tymi samymi kanałami co dotychczas.

Będzie to się pokrywało z pakietem superpremium+ z opcją extra+, dobrze czytam bieżącą ofertę NC+ ? I tego oczekiwać z pakietem extra+ gratis za cały czas obowiązywania umowy (tzn. superpremium+ za 109zł i pakiet extra+ za 0zł) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...