Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
...... aha na koniec lepiej rozmawiajcie z konsultantem niż konsultantką bo bo z nimi nic nie ugracie one bardziej trzymają się prostego schematu albo to co jest albo nic innego nie mogą zaproponować :)

Nie trafiłeś z tą tezą 8)

Ja od migracji z nki trafiałem na miłe konsultantki z "Duk" i to po rozmowie z paniami miałem/mam takie tam "fajne pakieciki" 8)

Mogę wrzucić e-mail(e) na potwierdzenie :D

ps.po raz kolejny powtarzam tutaj nie mam "gotowca", "schematu" do osiągnięcia tego co się chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam obecnie pakiet comfort + za 19,99 i Pace PVR bez dodatkowych opłat. Moja umowa kończy się z ostanim dniem stycznia. Wypowiedzenie oczywiśćie wysłane i zarejestrowane, wczoraj miałem telefon z NC+ i konsultant zaproponował mi :

-Comfort+, Extra 39,99

-Comfort+, canal+ x3 35,94

-pozostanie na dotychczasowych warunkach

Moje pytanie czy jestem w stanie liczyc na jakąś konkretniejszą oferetę? Interesuje mnie opcja z multiroom, czy jets mozliwość wynegocjować np opcję Comfort+, Canał + x 3, bądź x 6 i multiroom za cenę nieprzekraczającą 40 zł ?

Mógłby ktoś sie wypowiedzieć bo od rana jestem napastowany telefonami i nie wiem co im odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haobao konsul mówił mi, że takie opcje tylko w łamańcach. No ale wcale nie musiał mówić prawdy. Ja zamierzam płacić stałe 64zł na miesiąc nie odczuwając znaczącej zmiany po 4 miesiącach :) Powodzenia

 

@Toja00 ja mogę potwierdzić po dzisiejszej rozmowie z konsulem, że padło tam zdanie o tym iż akceptacja telefoniczna oferty (jeszcze bez akceptacji mailowej) jest jednoczesnym oświadczeniem o odstąpieniu od rezygnacji. Jak zgodzisz się telefonicznie, potem nie zgodzisz się mailowo, to po 14 dniach oferta wygasa, a Ty zostajesz z tym co masz, tylko że bez wypowiedzenia = po zakończeniu okresu promocyjnego, ceny lecą w górę do standardowych. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Exo25 - Prawdę mówiąc ja nigdy nie doradzałem komuś w tym przedziale cenowym, ale wydaje mi się, że realne jest ustalenie Comfort+, extra, 6 Canal+, moltiroom za 54-49zł miesięcznie. Warunek wypowiedzenie.

 

@Norec - Stary Canal+ Platinium jest z HBO tak - bo nie pamiętam? Jeżeli tak to walcz o 89zł, bo jest to realne, minimalna kwota za ten pakiet 99zł. Również radzę wysłać wypowiedzenie nawet teraz, może za tą kwotę 99/89zł ugrasz dodatek w postaci HistoryHD, SundanceHD. Ale zdarzają się też "wypasione" oferty w tej cenie przykład użytkownika

kingofsouth ma prawie wszystko za 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ exo25 - Prawdę mówiąc ja nigdy nie doradzałem komuś w tym przedziale cenowym, ale wydaje mi się, że realne jest ustalenie Comfort+, extra, 6 Canal+ za 49zł miesięcznie. Warunek wypowiedzenie.

Dzięki za odpowiedz, oferta byłaby ciekawa, ale jak pisałem interesuje mnie opcja multiroom , co wiązłloby sie z wzięciem nowego sprzętu i chciałbym wiedzieć jakimi kosztami na jaką propozycję mogę od nich liczyć uwzględniając właśnie muiltiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exo25 - Wiem tylko tyle, że jakbyś chciał mieć 2 PVR to za ten drugi jest liczony czynsz w kwocie 20zł i raczej się tego nie da przeskoczyć. Myślę, że skoro jesteś byłym cyfrowiczem to multiroom miałbyś gratis na cały okres umowy. Zachowując 49zł za Comfort+ Extra, 6 Canal+. Natomiast nie wiem jak wygląda sytuacja z dekoderemHD (zwykłym) być może zapłaciłbyś 49zł za aktywacje - ale tego nie wiem, więc nie chce wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jako nowicjusz pytam: mam: "stary" canal + platinium + najem dekodera + multiroom za 109,00

Umowa kończy się w marcu , co mogę ugrać nie kosztem pakietu?

Śmiało możesz dostać jak będziesz dobrze gadał 69 zł z MR jak masz od Cyfry. W przypadku MR od ITI kilka miesięcy ta usługa za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haobao konsul mówił mi, że takie opcje tylko w łamańcach. No ale wcale nie musiał mówić prawdy. Ja zamierzam płacić stałe 64zł na miesiąc nie odczuwając znaczącej zmiany po 4 miesiącach :) Powodzenia

 

@Toja00 ja mogę potwierdzić po dzisiejszej rozmowie z konsulem, że padło tam zdanie o tym iż akceptacja telefoniczna oferty (jeszcze bez akceptacji mailowej) jest jednoczesnym oświadczeniem o odstąpieniu od rezygnacji. Jak zgodzisz się telefonicznie, potem nie zgodzisz się mailowo, to po 14 dniach oferta wygasa, a Ty zostajesz z tym co masz, tylko że bez wypowiedzenia = po zakończeniu okresu promocyjnego, ceny lecą w górę do standardowych. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem

 

 

A to żeśmy się nie zrozumieli. Gursonek się nieprecyzyjnie wyraził, a ja pomyślałem o czymś jeszcze innym. Na stronie nc+ w panelu klienta jest opcja, że możesz wpisać adres emajl i telefon i oni oddzwonią z propozycją nowej oferty, ale nie ma absolutnie niczego, że jest to w jakikolwiek sposób wiążące, czy automatycznie anuluje wysłane wypowiedzenie. Natomiast jeśli piszecie, że w rozmowie telefonicznej z konsulem (tego Gursonek nie doprecyzował) zgadzacie się na nową ofertę i czekacie na jej mejlową wersję i to anuluje wypowiedzenie to oczywiście macie rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Exo25 - Prawdę mówiąc ja nigdy nie doradzałem komuś w tym przedziale cenowym, ale wydaje mi się, że realne jest ustalenie Comfort+, extra, 6 Canal+, moltiroom za 54-49zł miesięcznie. Warunek wypowiedzenie.

 

@Norec - Stary Canal+ Platinium jest z HBO tak - bo nie pamiętam? Jeżeli tak to walcz o 89zł, bo jest to realne, minimalna kwota za ten pakiet 99zł. Również radzę wysłać wypowiedzenie nawet teraz, może za tą kwotę 99/89zł ugrasz dodatek w postaci HistoryHD, SundanceHD. Ale zdarzają się też "wypasione" oferty w tej cenie przykład użytkownika

kingofsouth ma prawie wszystko za 99zł

 

 

Bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia.

 

Dotychczas: Universe+ 6c+ 3 HBO+History+ net vod + nc+go+ Canal+VOD + dzierżawa Mediaboxa + 2 x Multiroom Standard za ~122 zl.

 

Po przedłużeniu: Comfort + Multi + Extra + 6 c + 3xHBO + nc+go tv+ History + H2 + Canal+VOD + dzierżawa Mediaboxa + 2 x Multiroom Standart za ~ 77 zl pierwsze 12 miesięcy + kolejne 12 miesięcy ~87 zł, średnio ~82 zł.

 

1 telefon z DUK Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu przerwy w dzwonieniu i na miesiąc przez zakończeniem umowy (wypowiedzenie w grudniu) odezwał się Kraków. Dostałem łamańca na 15msc, 4 miesiące 5zł + 11 miesięcy 84,90. Średnio niecałe 64zł, a mam wszystko co miałem + HBO na cały czas umowy.

 

Wspomnę jeszcze, że nieco przy tym negocjowałem. Najpierw propozycja utrzymania tego co mam za wspomniane 5zł 4msc + 84,90zł 11msc. Ale chciałem zdjąć opłatę 5zł za dekoder. Konsul powiedział, że nie można. To powiedziałem, żeby dodał HBO. Posprawdzał i powiedział, że może dać na 4msc za darmo. Nie chciałem tak, bo nie lubię czegoś mieć tylko na chwilę. Sam zaproponowałem, że mogę mieć umowę 24msc za tą samą średnią kwotę, ale HBO na cały okres umowy. Posprawdzał i wrócił z informacją, że "jednak udało się zrobić te HBO na 15 miesięcy". Za każdym razem po usłyszeniu moich oczekiwań konsultant na ok 2min się wyłączał i "sprawdzał co może zrobić" :) także trwało to z 10min.

 

Warto przedstawić swoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
....... powiedziałem, żeby dodał HBO. Posprawdzał i powiedział, że może dać na 4msc za darmo. Nie chciałem tak, bo nie lubię czegoś mieć tylko na chwilę.....

To mi się podoba,prawdziwy "gracz" :brawo:

Uczcie się od kolegi przyszli "przedłużacze umów" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co jakiś czas pojawiają się komentarze na temat zgody na przysłanie maila z nową ofertą i jednoczesnym wycofaniem wypowiedzenia poprzez udzielenie tej zgody.

Mam umowę do końca stycznia, wypowiedzenie złożone w grudniu. Na początku stycznia miałam telefon z Krakowa. Wyszło trochę taniej niż mam teraz, więc zgodziłam się na przysłanie maila z nowymi warunkami. Jednak zanim zaakceptowałam nowe warunki, kolega podesłał mi link z tym forum i po przejrzeniu kilku stron stwierdziłam, że wcale nie zaproponowali mi tanio. Do tego okazało się, że mam dekoder na własność i nie mogę zmienić multiroom premium na standard na moim sprzęcie, do zakupu którego kilka lat temu zmusiła mnie wtedy jeszcze telewizja n.

Pełna złości napisałam do nc+ maila z wyrzutami jak źle traktują klientów. Napisałam w nim, że nie wycofuję mojej rezygnacji i żegnam ich na zawsze :) W odpowiedzi oprócz wskazówek jak mam zmienić premium na standard, dostałam też takie coś:

"Z analizy Pani konta wynika, że 10.01.2015r. odrzuciła Pani przesłaną ofertę. W takim wypadku, jeśli nie zdecyduje Pani na skorzystanie z nowej oferty, umowa wygaśnie 31.01.2015r."

 

Czyli mimo zgody na przysłanie maila z nową ofertą, termin wypowiedzenia nie zmienił się. Złość na nich mi przeszła i dziś kliknęłam "Aktywuję ofertę" w znacznie lepszej cenie niż ta z początku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili. Stary Universe, 6C+, 3HBO, albo za stałe 59,90 zł, albo łamane 58 z groszami. Jak zapytałem o HBO GO, to dodatkowe 10 zł. Dwa tygodnie temu dawali jeszcze FilmBoxy lub HBO do tego zestawu w cenie. Umowę mam ważną do końca miesiąca. Powiedziałem ,ze się muszę zastanowić do jutra, no ale raczej odrzucam ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już 3 krotnie mi to forum pomogło (a właściwie mojej matuli), mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Przejrzałem 30 stron wstecz i nie znalazłem za dużo odp. na moje pytania więc pytam za pomocą posta.

 

Sytuacja:

1) Przede wszystkim: wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

2) Matula ma TV kineskopowy (SD) i stary dekoder bez nagrywarki.

3) Opcje jakie rozważamy to:

a) Comfort+ (bez wymiany dekodera)

B) Comfort+ oraz MultiRoom Standard (tu już by musiała pewnie być wymiana dekoderów)

 

Jak czytam na tym forum to można negocjować 15mc umowę. Co do cen za takie warianty to praktycznie nic nie znalazłem (na tych 30 stronach wstecz wszyscy pytaja o rozbudowane pakiety z HD). Mam więc pytanie za ile można wynegocjować:

a) Comfort+ (bez wymiany starego dekodera bez nagrywarki)

B) Comfort+ oraz MultiRoom Standard (tu już by musiała pewnie być wymiana dekoderów)

przy umowie na 15mc. Jakby ktoś mógł w miarę precyzyjnie napisać (uwzględniając kwestię opłaty za wynajem dekodera/ów czy ich aktywację w drugim wariancie) to będę bardzo wdzięczny.

 

Drugie pytanie, to co jest ten łamaniec? Że część miesięcy jedna cena (niższa) a część miesięcy druga (wyższa)? Jeśli tak, to czy warto negocjować w kierunku stałej ceny czy łamańca, czy to bez znaczenia (liczy się średnia cena za cały okres).

 

Trzecie pytanie. Jak dzwoni konsultant to pierwsze co zrobić to pytać czy dzwoni z DUK i jeśli nie to prosić o przełączenie (mają taką możliwość?). A może od razu dzwonić samemu na DUK i nie tracić czasu na zwykłych konsultantów.

 

Z góry wielkie dzięki jeśli komuś będzie się chciało odpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do tej pory miałem pakiet Silver plus 2 CANAL+ Family za 64-teraz proponują mi za 69zł to co mam ale już z 6 canałami + dodatkowo dorzucają na 9 miesięcy HBO oraz proponują mutiroom przez pierwsze 12 miesięcy za 0 a następne 12 po 10 zł-Czy ta oferta jest godna przyjęcia czy nadal odmawiać :-) ? W nc+ jestem już prawie 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po negocjacjach dostałem taką ofertę:

 

Comfort + Extra, Canal+ x6, HBO, wszystko przez cały okres umowy w łamańcu na 15 miesięcy za 53,26 zł średnio na miesiąć.

 

Jak myślicie dobra oferta? Chciałęm dobrać multiroom, ale nie chciał dać żadnej promocji na multi i chyba będę musiał pozostać przy swoich spliterach. i jeszcze pytanko w jakim czasie powinien dotrzeć mail z warunkami, bo konsultant mówił że od razu wysyła , a już minęło pół godziny a w skrzynce pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu przerwy w dzwonieniu i na miesiąc przez zakończeniem umowy (wypowiedzenie w grudniu) odezwał się Kraków. Dostałem łamańca na 15msc, 4 miesiące 5zł + 11 miesięcy 84,90. Średnio niecałe 64zł, a mam wszystko co miałem + HBO na cały czas umowy. Oto mail z potw oferty:

 

COMFORT+ 59zł

NAJEM TURBOBOX+ 20zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem turboBox+ 5 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Jestem zadowolony i biorę.

 

Szkoda że przed zgodą na ofertę nie poczytałeś forum, bo mogłeś to ugrać conajmniej 10zł taniej.

Ja za podobną średnią cenę (64,90zł), ale na 2 lata mam jeszcze: History HD, NC+Go TV konto podst, NC+Go Multi+ oraz Multiroom Premium (z darmową aktywacją dekodera)

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&p=1046730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie mail aktywacyjny, co sądzicie , godna uwagii? Dodam że mam w tej chwili Pace pvr i nie wiem czy warto zmieniać go na tego ultraboxa, ktoś coś doradzi?

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...