Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie coś w tym jest. Wydaje mi się, że zawinił człowiek. Uprawnienia na dekoder, to najprostsza czynność, której zapewne zabrakło. Oczywiście można uprawnienia na dekoder samemu wysłać z panelu ICA pod warunkiem, że ktoś wcześniej wszystko tam wklepał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zabek

Jak nie przeszedł mu ekran aktywacyjni nie odbierze nic - dekoder stoi na aktywacji i nie "włączy się dalej".

 

@encepence

Czy dekoder podpięty jednym kablem, czy dwoma? - jak jednym czy zmieniono w menu - instalacja - na - ust. jedna antena.

Jeśli pomimo ponowienia uprawnień sygnał nie wskoczy w ciągu kilku godzin - definitywnie dekoder do wymiany, w jednym z punktów serwisowych nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zabek

Nie odbieram nic - to znaczy z naziemnej łapię jeden mux (na trzy możliwe), ale tylko przy WYŁĄCZONYM dekoderze.

 

@bogdan425

Karta włożona poprawnie, sygnał bardzo dobry (siła 100% jakość 82-83%)

 

@profik

Podpięty na dwa kable, sprawdzałem w setupach - tak jest ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MediaBOX+. Co ciekawe - wczoraj udało mi się uruchomić nagrywanie na TV Regionalna - zapisało kawałek programu. Jednak później ani na tym, ani na żadnym innym kanale nie było już nic - nagrywał się tylko czarny ekran. Menu z listą audycji działa poprawnie - porównywałem z programem tv z gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zaczyna mnie to bardzo denerwować, mianowicie przerwa techniczna, wczoraj a w zasadzie dziś w nocy, cala paczka C+ + kanaly własne oraz MGM, musza tego samego dnia o tej samej kilku godzinnej porze nocnej, robic przerwę techniczna. Nie idzie tego zrobić ratalnie, podobnie jak ramówki kanalow, same polskie filmy w nocy. Tym sposobem żeby cos obejrzeć seans filmowy, zmuszony byłem ogladac jakiś dokument przez ta przerwę tech. Co za [beep]y tam siedzą i tym kierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ zaczyna naprawdę przesadzać puszczając te same filmy najpierw na C+ a potem za dwa miesiące na HBO.Czy kanały premium naprawdę mają się opierać na wałkowaniu tych samych filmów na kilku kanałach czy to zaplanowane działanie, które ma skłonić fanów filmu żeby dodatkowo bulili za filmy na VOD :censored::?::idea::evil: Natomiast te dodatkowe kanały jak Lifetime za które trzeba płacić dodatkowo to jakiś żart :crazy: Śmiecie które tam lecą to mam na TVN Style :shock::] Czekam tylko na telefon od nich niech mi jeszcze wspomną o nowych kanałach i pakietach to się zdziwią bo zamiast dokupić kolejne to zejdę o dwa pakiety ale w dół :twisted: Cierpliwość abonentów się też kiedyś kończy :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to bardzo denerwować, mianowicie przerwa techniczna, wczoraj a w zasadzie dziś w nocy, cala paczka C+ + kanaly własne oraz MGM, musza tego samego dnia o tej samej kilku godzinnej porze nocnej, robic przerwę techniczna. Nie idzie tego zrobić ratalnie, podobnie jak ramówki kanalow, same polskie filmy w nocy. Tym sposobem żeby cos obejrzeć seans filmowy, zmuszony byłem ogladac jakiś dokument przez ta przerwę tech. Co za [beep] tam siedzą i tym kierują.

Ale jak obejrzałeś, mam nadzieje dobry dokument to Ci się krzywda nie wydarzyła :D

Z kanałami polsatu jest w nc+ to samo wszystkie razem wyłączają na nocną konserwacje. Mogli by to robić jednak oddzielnie... To i tak nic przy moim dvbt - przerwa konserwacyjna od 7 do 15! Genialnie!

Nocne ramówki C+ są deprymujące - poważnie wg. nich tak wygląda kanał "premium"? :D

Same stare polskie filmy. Ok, niektóre nie są złe, a niektóre są wybitne, ale nie na wszystkich kanałach "premium" c+. C+ kino polska, taki kanał niech sobie utworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności z przedmówcą :read: Powinni utworzyć jakiś Canal+Classic i tam ładować starsze filmy.Najbardziej boję się zapowiedzi że canal+ ma zmienić charakter z kanału filmowego na rozrywkowy :(:o Zacznie się ładowanie szmelcu jak "Łapu Capu" a w przerwach puszczą muzyczny program Niedzwiedzkiego a koło 21 walną jakiś straroć z 2011 roku produkcji meksykańsko-kanadyjskiej i będą podkreślać w reklamach jaką to oni mają ofertę :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest wymieszanych kanałów, ponieważ numer na liście kosztuje, a jak nadawca płaci to nie chce częstych zmian, więc jak dochodzą nowe to później jeszcze bardziej wszystko wymieszane i jeden wielki [beep]os :)

Po za tym te duble SD oraz ogólnie powtarzanie np. paczki tematycznych kanałów ze stajni C+ kilka razy na liście jest już totalną komercją :)

TVN na pierwszych pozycjach - totalna komercja dla mnie nie do przyjęcia.

Puls 2 żeby nie był koło Puls to jest poronione, to samo z TV6, która jest oddalona od TV4.

Ogólnotematyczny Tele5 na kosmicznej pozycji 225.

Polsat News 2 bliżej jak Polsat News HD :)

Połowy muzycznych brak w pakiecie muzyka i rozrywka (chyba mało zapłacili, więc tylko niektóre na tą listę, a reszta na koniec :) )

Brak paczki filmowej CBS, kanału TCM, 13 ulicy, SciFi w liście filmowej i są na końcu , ale już Sundance HD , który jest dodatkowo płatny i ma "milion" subskrypcji już tam jest :)

Telewizja regionalna zamiast w liście informacyjnej to na końcu, bo przecież nie może konkurować z TVN24 czy Superstacją :)

Polonie 1 dał bym z sentymentu koło Tele5 w ogólnotematycznej paczce, jeżeli są tam Republika i Superstacja to czemu nie...

 

BRAK POŁOWY NIEKODOWANYCH KANAŁÓW Z HOTBIRDA I ASTRY - po co dawać, przecież musiałby ktoś ciągle aktualizować listy kanałów :) po co więc dawać możliwość odbioru całego niekodowanego HotBirda i Astry, jeszcze znajdzie się wiecej niekodowanych kanałów lepszych od płatnych :) Novela i Water Planet też nie dodadzą do swojej listy, bo przecież są niekodowane i ktoś może odkryć, że są lepsze od płatnych ,wiec nie ma co przyzwyczajać :)

 

KOMERCJA TOTALNA i tyle w temacie list kanałów, kto ma jeszcze swój sprzęt to moze sobie poustawiać szybko jak chce i przynajmniej jest to na jakimś poziomie, że można się komfortowo poruszać. Dobrze, że mam swojego Ferdka i nie muszę czekać, aż operator doda lub nie doda dany kanał FTA i nikt nie robi mi łaski, mam filmowe koło filmowych , wszystko idealnie jak chcę, a liste układam szybko na kompie, później tylko chwila moment wgrywam na penie..

 

Śmieszne jest także to , że nie można dodać kanałów niekodowanych na sprzęcie NC+, ale na sprzęcie Polsatu bez problemu działa zeskanowanie transpondera i możemy ręcznie dodać Water Planet PL i Novela PL niekodowane z HotBird, więc gdzie i kto ma tą nową generację ?! NC+ blokuje wszystko co się da tylko pod idealną komercję...... Tracą abonentów, ale nadal idą w zaparte, komercja, komercja, komercja....

 

Konserwacje na Canal+ to dla mnie też ciekawostka, bo często były nocą, ale dlaczego jakoś inne kanały np. Polsat nie musi robić tych konserwacji, a Canal+ robi je tak często ? Czyżby kolejna Nowa Generacja w NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dla pewności zapytałem konsultanta na infolinii ; jakie są numery kanałów radiowych z Hot Brida i z Astry .

Konsultant poprosił o chwilę na konsultację ze swoim przełożonym i odpowiedział mi że kanały radiowe z Hot Birda zaczynają się od numeru 550. Ale od którego numeru zaczynają się kanały radiowe z Astry to już nie potrafił odpowiedzieć.

Pogratulowałem mu kompetencji :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
a Canal+ robi je tak często ? Czyżby kolejna Nowa Generacja w NC+ :)

 

Brak pasma dla VOD (kiedyś nocna przerwa na NGC HD robiła za pasmo dla VOD), oraz to że tak naprawdę to po usunięciu gniotów przejętych z npremium to na ceplusach tak naprawdę nie jest więcej niż przed fuzją.

pomijam milcząco oczywistą redukcję kosztów by ARPU wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...