Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyobrażasz sobie skróty z 24 meczów w jeden wieczór? Musieliby poświęcić ze 4 godziny, mając na uwadze, że w LM 8 meczów omawiają 1, 5 godziny.

 

Jakoś za czasów n-ki czy wcześniej w Polsacie mogło być studio ze skrótami, tylko Canal+ traktuje te rozgrywki po macoszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie było tam wszystkich skrótów, jak pamiętam :P

 

Widzę, że nawet z Twarowskim akcja na twitterze powstała. Co prawda część z informacji jest błędna, nie ma to jak czytać, zle czytać i przepisywać to gdzie indziej :D

 

Nie no, ale akcja spoko, bo weekend bez Twarowskiego to jednak inny weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za czasów n-ki czy wcześniej w Polsacie mogło być studio ze skrótami, tylko Canal+ traktuje te rozgrywki po macoszemu.

 

Wg mnie taka forma skrótów jest dobra. Bez zbędnego gadania od razu są highlighsty + wyniki grupy i terminarz.

Uważam, że podobnie jak w przypadku UEFA Europa League tak też przy UEFA Champions League powinno też być coś takiego

(ale to w innym terminie np. czwartek o 18:00; przy zachowaniu obecnego studia LM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durda,dobrze pojechał ze Everton to Szkoci:)

I grali z Werderem. :)

 

 

Durda to fanatyk boxu gość ma żadne pojęcie o piłce nożnej mówił że Legia wylosowała fatalną grupe i że iluzoryczne szanse na wyjście z grupy. Mimo to Edi dużo komentował w Canal+ przecież to nie jest jakiś chłystek ja go pamiętam jeszcze z czasów jak był tylko Canal+ jako pojedynczy kanał to on już tam był komentował z piłki tylko naszą lige ale nie wiem jak z turniejami wiem że Canal+ posiadał prawa do jakiś elimijacji euro chyba no i głównie komentował box.

 

 

w-latach-90.-duet-edward-durda-i-janusz-basalaj-bardzo-czesto-komentowal-spotkania-polskiej-ekstraklasy..600.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może po to aby ewentualnie w meczach z ich udziałem sympatyzować drużynie przeciwnej. Tak, szału nie ma. Brak np. meczu Wolfsburg - Lille (no w sumie to ekipie z Niemiec się nie popisała w Liverpoolu). Tak myślę, że może dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby do UEFA Europa League prawa telewizyjne byłyby rozdzielone na polski rynek. Powiedzmy przykładowo nc+ mogłoby pokazywać dwa w ciągu dnia (ale pierwszego wyboru), a np. CP miałby możliwość pokazywania pozostałych spotkań. Highlighsty posiadałyby oczywiście oba podmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie średnim pomysłem jest pokazywanie takich meczów jak Lokeren-Metalist. Fakt, "polska" grupa, można obczaić jak radzą sobie rywale etc., ale prawda jest taka, że kibice zainteresowani losami Legii i tak będą oglądać jej mecze, które przecież toczą się równolegle, zaś fani dobrej piłki europejskiej, którym los Legii nieszczególnie leży na sercu raczej wybiorą atrakcyjniejsze spotkanie.

 

Z Celtikiem też już lekka przesada, co prawda sam obejrzałem ich mecze z Mariborem z wiadomych pobudek, ale przerżnęli, dokonała się jakaś tam sprawiedliwość dziejowa/dopadło ich przeznaczenie/(...) i sprawa skończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kolejka UEFA Europa League:

 

Czwartek, 2 października

17:55 | C+Family | Krasnodar - Everton

18:55 | C+Sport, TVN Turbo | Trabzonspor - Legia

18:55 | nSport+ | Lokeren - Metalist

21:00 | C+Family | Tottenham - Beşiktaş

21:00 | nSport+ | Celtic - Din. Zagreb

 

Ocipieli, gdzie mecze na Canal+Family2? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kolejka UEFA Europa League:

 

Czwartek, 2 października

17:55 | C+Family | Krasnodar - Everton

18:55 | C+Sport, TVN Turbo | Trabzonspor - Legia

18:55 | nSport+ | Lokeren - Metalist

21:00 | C+Family | Tottenham - Beşiktaş

21:00 | nSport+ | Celtic - Din. Zagreb

 

Ocipieli, gdzie mecze na Canal+Family2? :P

 

a gdzie mulitiliga ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale podobno była szansa po protestach.

 

Natomiast nie mogę pojąć w zeszłym roku było 6 meczów z każdej kolejki, a teraz nie dość, że brak multiligi to jeszcze jeden mecz mniej...brak słów..

 

Nie pamiętam czy przedłużyli prawa do LE, ale coś mi się wydaje, że chcą się jej pozbyć jak zgniłego jajka...szkoda tylko, że najprawdopodobniej klub z naszej ligi mają realnie tam tylko szansę wystąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...