Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby idealnie gdyby wzięli ( zerżneli ) pomysł od NETII i wprowadzili dysk wirtualny do nagrywania programów ... skoro każdy dekoder podłączamy pod neta to mogłaby taka funkcjonalność zaistnieć ... chętnie bym nawet płacił za coś takiego, mimo że posiadam mediaboxa , to czasem chciałoby się nagrać 3 czy 5 programów naraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma logo, a kanał się nazywa "Kanał 38". Tak przynajmniej oznaczają go przy zapowiedziach transmisji z np. weekendu, coś w stylu:

SB 19.05.2015

15:55 || Premier League || Southampton-Leicester || CANAL+Sport

15:55 || Liga BBVA || Atletico-Sociedad || CANAL+Sport 2

16:25 || Velux Liga Mistrzów || Vive-Kiel || KANAŁ 38

 

Nie jest już "odłamem" nsportu, tylko kanałem serwisowym NC+ i może niektórzy nie mają dostępu do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dekoder mediaBOX+ do odbioru programów FTA, DVB-T wymaga karty dekodującej oryginalnej (sparowanej) i aktywnej.

Jest wykorzystywany tylko w umowach abonamentowych i nie jest sprzedawany (po wygaśnięciu umowy powinien być zwrócony do nc+).

 

Pozdrawiam

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Mam do Was drodzy forumowicze pytanie związane właśnie z tym dekoderem, a chodzi mi o to, czy podczas oglądania danego kanału jeśli wciśniemy na pilocie "Info" i jeszcze raz "Info" aby wyświetlić szczegóły o danym programie i następnie jeszcze raz "Info" aby wyjść TYLKO ze szczegółów danego programu, tak aby wyświetlało się co leci na danym programie, to czy automatycznie zamknie się całkowicie "Info" ???

Już piszę dlaczego o to pytam, mam turbodekoder jeszcze z czasów N-ki i wkurza mnie jeśli przeglądam co leci na danym kanale, i jeśli mnie coś zainteresuję wciskam jeszcze raz "Info" czytam o czym jest film/program wychodzę i po chwili znika mi całkowicie "info" i znów od początku muszę lecieć do programu na którym skończyłem przeglądanie i znów sytuacja się powtarza. Nie wiem czy MediaBoxie+ jest przycisk "Info" jak w turbo dekoderze, ale myślę, że mimo wszystko wiecie o co mi chodzi.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...