Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poprosił może o rozpiskę 2-3 produkcji które są w hd i nie mają kastrowanego bitrate do 3mega....Bo wczoraj zawiesiłem oko w przerwie między listkami i jesienią i trafiłem program który nie był lepszej jakosci niż dobre sd...*oczywiście odbiór satelitarny...Możliwe że światłowodem kablówki aż tak nie kastrują sygnału...Aktalne bez komentarza bitrate maks 5mega..No za 2zł to nie jest szał.Srednio bitrate leci 3-3,5, Dobrze ze mam ten kanał chwilowo to mogę popatrzeć.Oferta programowa?? jest ciekawa zwieszę oko ale poza tym kwestie jakościowe już niestety nie są cudowne.Ostatnio oglądałem c+ sport hd bitrate 18mega maks...To była żyleta. U was obraz wygląda naprawdę przeciętnie.Wiem że koszty emisji są duże Ale już chyba lepiej byście wyglądali w SD z bitrate który prezentujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport HD to flagowy, własny kanał platformy nc+ i to jest oczywiste, że on ma największy priorytet na transponderze :)

Miejsce na transponderach nie jest jednak z gumy i różnie to wypada przy kompresji VBR. Stale pracujemy nad poprawą jakości. Nowe odcinki wszystkich programów są w native HD. Szczególnej uwadze polecamy np. program Darz Bór HD oraz Na Haczyku - Polowanie na wodne potwory.

 

Na www.facebook.com/AdventureTV powoli zdradzamy nowości programowe, które pojawią się w naszej nowej ramówce. To między innymi Hardkorowy Magazyn Wędkarski z Mattem Watsonem oraz Trekkingowe Wyprawy. Zimą będzie też program o snowboardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golbi_84

O czym Ty piszesz? Kanał Adventure HD to 100% przygody, którą my rozumiemy jako podróże, wędkarstwo i łowiectwo, a także inne outdoorowe, męskie hobby.

 

Oba nasze kanały Power TV i Adventure nadają zupełnie różne programy i nie ma między nimi żadnych synergii programowych. W Power TV najlepszą oglądalność mają pasma muzyczne, natomiast w Adventure wędkarskie i podróżnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel stacji cały czas musi odpierać wasze ataki. Jestem pełen podziwu dla @PowerTV, że cały czas wam odpisuje. Dajcie już spokój. Nie zapętlają programów w swoich kanałach więc nie rozumie spostrzeżeń. Lepiej weźmy się za TVP, bo niedługo nie będzie pieniędzy na nic oprócz 13 wypłaty dla zarządu. Rozdrobnili się już na prawie 20 kanałów (nawet nie wiem ile) i wałkują powtórki powtórek po raz tysięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITV jest w Cyfrowym Polsacie, UPC oraz Multimedia, a także w wielu analogowych kablówkach - ma zatem 3x większy zasięg, niż Power TV.

 

Wędkarstwo i łowiectwo są uważane za przygodę - tak wynika z badań przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie grupy docelowej kanału Adventure HD. A co Ty rozumiesz przez przygodę? Mamy też programy o sportach ekstremalnych np. Odkrywcy - Przygody Stulecia, którego producentem jest Red Bull.

Poza tym jak możesz oceniać nasz kanał dokumentalny, jeśli Adventure HD jeszcze nie ma w sieci Vectra? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zainteresowałbyś się u nas programami, jak np. Podstawy wspinaczki górskiej i Odkrywcy - przygody stulecia.

 

Naprawdę nie należy łączyć programowo kanałów Power TV i Adventure HD. To 2 całkowicie różne kanały, z kompletnie różnymi budżetami i kierowane do zupełnie innych grup widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie dwa programy na kanale nadającym ile dziennie? kanał płatny powinien zrobić coś porządnego jakieś reality show było fajne na TVN (na wyspie Urbański prowadził) kiedyś albo Robinsonowie może pasmo filmów przygodowych. Nie są to dwa różne kanały bo łączy ich pojecie rozrywka. Nie reklamować Power TV jako 100% rozrywki której tam nie ma wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golbi

 

Muzyka rozrywkowa to też rozrywka. Obok Power TV, muzyczno-rozrywkowe profile w Polsce mają też kanały 4fun.tv oraz Itv.

 

Oba nasze kanały w pełni realizują wymagania koncesyjne. 40% ramówki Adventure stanowią produkcje własne lub stworzone przez polskich producentów na nasze zlecenie. 60% to nigdy wcześniej nieemitowane w Polsce programy zagraniczne wysokiej jakości.

 

Odwiedź znajomego, który ma nc+ i zobacz, jak naprawdę wygląda Adventure HD i dopiero potem wypowiadaj się na jego temat. Masz jakieś wyrwane z kontekstu, wyrywkowe zdania, które nie mają wiele wspólnego z tym, co można u nas obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻADEN satelitarny kanał FTA z programami wysokiej jakości się w Polsce nie utrzymał na rynku. FTA opłaca się nadawać tylko muzykę i telezakupy albo wróżki, a i to nie zawsze.

 

U nas płacicie za jakość HD, dostępne na wyłączność polskie i zagraniczne programy oraz absolutny brak reklam. Poza tym nie każemy Wam wybierać. Mając kablówkę lub nc+ możecie przez cały miesiąc oglądać różne kanały dokumentalne, w tym także Adventure HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻADEN satelitarny kanał FTA z programami wysokiej jakości się w Polsce nie utrzymał na rynku. FTA opłaca się nadawać tylko muzykę i telezakupy albo wróżki, a i to nie zawsze.

A zakład, że Fokus TV się utrzyma? :)

 

Zresztą w styczniu dwa ciekawe kanały ostatecznie przechodzą z płatnej dystrybucji na darmową, bo zakodowanie im się nie opłaciło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus TV jest oprócz satelity FTA również w DVB-T, więc jak najbardziej się to opłaca. Ile osób w Polsce korzysta z satelity tylko FTA? Podejrzewam, że to będzie wynik poniżej jednego procenta albo obracający się w podobnych okolicach. Jaką oglądalność ma będące FTA Water Planet, którego nie ma na liście nc+ i Polsatu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...