Skocz do zawartości

TVM1 - młodzieżowa stacja TV Trwam


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladnalem dyskusję pod tym postem i to nie ma być kanał a jakis projekt internetowy (jest opcja na pasmo mlodziezowe w tv trwam z tym programem) na razie. Mają mieć oddzielne studio. I tyle bo chlopak mówi ze nie był przy głównych rozmowach bo odpowiada tylko za ten program z paroma ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trwa zakup czytaj - trzeba nowej kasy :D Dziwi mnie że pojawienia się w NTC nie wykorzystał do sprzedaży jakichś urządzeń? No chyba że wykorzystał a ja nie słyszałem. Przecież teraz wystarczy w Chinach zamówić 1000 szt jakiegoś sprzętu i dostajemy go z nadrukowanym logo i ekranem startowym z takim logotypem. Tak jak kiedyś były dekodery TV Trwam tak i teraz mogły być dekodery DVB-T czy telewizory. Oj chyba już Ojciec Dyrektor nie ma głowy do interesów. Jeśli telewizja ma być dla młodzieży to mógł w taki sposób zamówić smartfony czy tablety. Albo on nie nadąża albo jego doradcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.Rydzyk w programie "W naszej rodzinie" powiedział że trwa zakup sprzętu do telewizji młodzieżowej i że start może być pod koniec 2016.

Chodzi o internetową telewizję WSKSiM. To autorski pomysł studentów, więc nie łączyłbym tego z TVM1, choć może ze względu na start tej stacji internetowej projekt TVM1 zostanie zarzucony, nie wiem. Start na obecną chwilę planowany na drugą połowę stycznia, może luty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Internetowa stacja WSKSiM będzie się nazywała "Tilma". Nazwa pochodzi od nazwy tkaniny, na której objawiła się Matka Boża z Guadalupe. W założeniu chodziło o to, żeby nazwa w jakiś sposób łączyła się ze środowiskiem stacji, a jednocześnie było to słowo, które się jeszcze nie utarło wśród widzów, żeby się czymś odróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak wy sobie to wyobrażacie? Że było obiecane, Rydzyk o tym wie i nagle mu odmawiają. To tak jakby dziecku dać coś, a potem odebrać. Podwójny nietakt. Teraz będę mu musieli dać nie 20 a 30, żeby go udobruchać i przeprosić za taką nieprzyjemność. Tylko w inny sposób. Chyba tylko [beep] pomyśli, że sprawa jest zakończona i nic nie dadzą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...