Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji ciągle mnie to dziwi, że żaden z wielkich nie powalczył w zeszłym sezonie o Neymara albo Mbappe. Niby najbogatsze kluby są w Anglii, a albo tracą wybitnych zawodników(Modrić, Bale, Ronaldo, Suarez czy Coutinho), do tego przegrywają walkę o zawodnika z P$G. Nikt mi nie powie, że jakiś klubik z mimo wszystko prowincjonalnej ligi przebija United czy szczególnie City. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że dla postronnego obserwatora będzie to korzystna zmiana, bo jak się patrzyło na grę Chelsea, to aż zęby bolały.

 

To się dopiero okaże. W Sevilli radził sobie świetnie, a na gwiazdeczkach P$G to pewnie jeszcze niejeden trener sobie zęby połamie. Muszę jednak przyznać, że przynajmniej na papierze wzmocnienia Arsenalu wyglądają solidnie.

Bez przesady, coż on z tą Sewillą istotnego wygrał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ciągle mnie to dziwi, że żaden z wielkich nie powalczył w zeszłym sezonie o Neymara albo Mbappe. Niby najbogatsze kluby są w Anglii, a albo tracą wybitnych zawodników(Modrić, Bale, Ronaldo, Suarez czy Coutinho), do tego przegrywają walkę o zawodnika z P$G. Nikt mi nie powie, że jakiś klubik z mimo wszystko prowincjonalnej ligi przebija United czy szczególnie City. O co chodzi?

Wszyscy piszą że teraz okienko transferowe to czemu nikt mbappe nie kupi... Proste - 1 lipca, po skończeniu wynajmu, PSG go wykupilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ciągle mnie to dziwi, że żaden z wielkich nie powalczył w zeszłym sezonie o Neymara albo Mbappe. Niby najbogatsze kluby są w Anglii, a albo tracą wybitnych zawodników(Modrić, Bale, Ronaldo, Suarez czy Coutinho), do tego przegrywają walkę o zawodnika z P$G. Nikt mi nie powie, że jakiś klubik z mimo wszystko prowincjonalnej ligi przebija United czy szczególnie City. O co chodzi?

on nie pójdzie do Anglii.Facet by padł w przedbiegach.Poza tym wiesz co oni sadza o Anglii..;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://images.weserv.nl/?url=i.imgur.com/zCvvGGe.jpg

 

Będę ściskał kciuki za to żeby kolejny włoski trener złotymi zgłoskami pisał historię Chelsea, ale dla mnie to jest jakaś abstrakcja, że Antonio Conte zastępuje akurat Maurizio Sarri. Chelsea pozbywa się gościa, który jest gwarancją trofeów zastępując go gościem, który jeszcze niczego nie wygrał. 

 

O ile się nie mylę przed ubiegłym sezonem Antek mówił, że bez KONKRETNYCH wzmocnień nie ma co myśleć o obronie tytułu. Tymczasem Chelsea nie tylko się nie wzmocniła, ale wręcz osłabiła jak sobie to porównam z innymi tuzami w Premier League. 

Czytając teraz chociażby artykuł Lawa czy informacje serwowane przez innych dziennikarzy wcale się nie dziwie, że kariera Conte w Chelsea tak szybko się skończyła. Z resztą już w trakcie sezonu miałem dosyć słuchania jego konferencji, gdzie ciągle próbował sugerować, jak to zarząd jest fatalny. Gość jest świetnym trenerem ale człowiekiem mocno toksycznym.

 

Zaletą Sarriego w porównaniu do Conte jest z pewnością styl, jaki ten pierwszy preferuje. Abramowicz od zawsze marzył o Chelsea grającej "sexy football", dlatego dziwi mnie, że po jednym murarzu zatrudniał kolejnego :lol2:

 

Barcelona blisko Kante.Gomes i kasa w druga stronę.

Zdaje się, że pierwszy tę informację puścił gość, który od dobrych kilku lat nie trafił z żadnym transferem, więc nie brał bym tego jako dobre źródło. Ten Gomes też tak średnio brzmi, aż takimi idiotami raczej nie są. Z resztą, nie wierzę, że w jednym okienku Chelsea pozbędzie się całego trzonu, o ile Courtois raczej odejdzie, o tyle obstawiam że Eden i Kante zostaną na kolejny sezon.

No chyba, że Perez rzuci ofertę nie do odrzucenia za Hazarda. Chelsea to też nie jest klub, który musi sprzedawać swoje gwiazdy, szkoda jedynie, że nie pilnowali kontraktu Courtoisa i za wczasu go nie przedłużyli, bo teraz odejdzie za śmieszne pieniądze.

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wislok

Trzy razy z rzędu Emery wygrał LE, jak na taki klub jak Sevilla to ogromny sukces. Jakoś zachwycaliście się jak Mou z dużo bogatszym MU wygrał LE. To jest sukces, a tamto nie?

LE nie jest wielkim sukcesem United. Nigdy tak nie twierdziłem. Różnica pomiędzy LM,a LE to przepaść. Przerżnąć koncertowo z Barceloną i w tym roku również to trzeba być niezwykle utalentowanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Arsenalu nawet triumf w LE był niemożliwy do osiągnięcia za kadencji Wengera. Jak to mówią pożyjemy, zobaczymy. Powtórzę raz jeszcze- na papierze wzmocnienia Arsenalu wyglądają dobrze. Teraz ciekawe jak Emery to poukłada. Jeśli w pełni wykorzysta potencjał Ramseya, Oezila, Auby i Miki, a nawet Lacazette'a to o atak nie ma co się bać.

@Umek

Fajnie, do rotacji idealny zawodnik. Mam jednak nadzieję, że Klopp nie zapomniał o Fekirze, a przede wszystkim bramkarzu, bo ponoć Karius nawet w sparingu jakiegoś klopsa zrobił.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ciągle mnie to dziwi, że żaden z wielkich nie powalczył w zeszłym sezonie o Neymara albo Mbappe. Niby najbogatsze kluby są w Anglii, a albo tracą wybitnych zawodników(Modrić, Bale, Ronaldo, Suarez czy Coutinho), do tego przegrywają walkę o zawodnika z P$G. Nikt mi nie powie, że jakiś klubik z mimo wszystko prowincjonalnej ligi przebija United czy szczególnie City. O co chodzi?

Mbappe to przecież PSG dopiero kupuje... :-D Był wypożyczony.

Juz wyżej ktoś pisał... Edit

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LE nie jest wielkim sukcesem United. Nigdy tak nie twierdziłem. Różnica pomiędzy LM,a LE to przepaść. Przerżnąć koncertowo z Barceloną i w tym roku również to trzeba być niezwykle utalentowanym.

a po polsku mozna ? LE dla takiego klubu jak Sevilla to ogromne osiagniecie wiec Emery cos tam zdzialal z klubem z Andaluzji. Gorzej bylo z PSG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbappe to przecież PSG dopiero kupuje... :grin: Był wypożyczony.

Juz wyżej ktoś pisał... Edit

Chyba się nie zrozumieliśmy, chodziło mi o ogólną pasywność angielskich zespołów jeśli chodzi o ściąganie największych gwiazd i tracenie takowych na rzecz szczególnie Realu i Barcy. Przecież zarówno Mbappe jak i Neymar byli, nazwijmy to, na rynku przed ubiegłym sezonem i żaden United czy City nic w tym kierunku nie zrobiło. Bo o ile w jakimś tam stopniu jestem w stanie zrozumieć tracenie gwiazd na rzecz Dumy Katalonii czy Królewskich, to już nie do końca na rzecz P$G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po polsku mozna ? LE dla takiego klubu jak Sevilla to ogromne osiagniecie wiec Emery cos tam zdzialal z klubem z Andaluzji. Gorzej bylo z PSG

 LE to rozgrywki , które większość klubów olewała poza Hiszpanią gdzie dysproporcja w podziale tortu medialnego i zysków z tytułu praw telewizyjnych jest ogromna i taka LE to jednak istotny zarobek. Teraz to i tak się zmieniło ciut, bo zwycięstwo w LE daje prawo gry w LM ,ale gdy dokonywała tego Sewilla tak nie było. Moim zdaniem w LM wyszło jaki marny menedżer jest z Emery'ego. Jego fatalne decyzje taktyczne i personalne podczas meczów LM to pokazały. Mogę dzisiaj się założyć,że Arsenal nie wygra Ligi angielskiej ani LM z Emerym. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tłumaczcie.. Już Chorwacja miała zaliczyć bułę bo jest słaba mentalnie.. Nie przekonuje mnie ten człowiek. Dziś w walce o tytuł liczą się manchester City, Liverpool , Manchester United . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...