Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witamy na forum SAT Kurier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
331 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13946 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 sierpień 2006 - 09:26

Chciałbym w imieniu redakcji magazynu, oraz serwisu SAT Kurier, administracji i moderatorów powitać wszystkich na forum SAT Kurier.

Na wstępie czuję się zobowiązany do wyjaśnienia kilku kwestii.

Pierwsza ważna uwaga - nie należy kojarzyć tego projektu z forum serwisu MediaLink, z którym zakończyliśmy współpracę. Nie znajdziecie tu dużo miejsca na dyskusję na tematy ogólno-medialne. Forum stawia mocno na technikę satelitarną i głównie na tym będziemy się skupiać. Tak więc jeśli ktoś szuka bezpośredniej alternatywy dla forum ML, to przykro mi, ale źle trafił.

Sprawa druga - forum dopiero startuje. Póki co będę się dwoił i troił, aby odpowiadać na wszystkie problemy. Stopniowo z pewnością wykrystalizuje się grupa ambitnych użytkowników, którzy będą także służyć pomocą. Początki są trudne, ale damy radę :D

Na zakończenie - jak widać grono Moderatorów bardzo skromne. Póki co nie są jednak planowane wybory. Wstępnie uważam, że zrobimy to tak - poczekam aż pojawi się grupa użytkowników, którzy zaprezentują, że posiadają wiedzę i doświadczenie i zaproponuje kilka osób, z których wybierzemy moderatorów poprzez publiczne głosowanie. Kto się dostanie - będzie modem, a kto nie - w nagrodę pocieszenia dostanie status VIP, czyli nikt nie przegra :roll: Przy czym nie stawiam na ilość, a na jakość postów - pomoc przy sprzęcie, wiedza instalatorska - takich z pewnością docenię.

Tak więc do dzieła :) Zapraszam do dyskusji i aktywnego udziału w życiu forum. :D

Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)

#2 Artur

Artur

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Od: 14 sie 2006

Napisano 14 sierpień 2006 - 09:09

Nie podoba mi się obecna zmiana. Praktycznie, wszystkie nasze wpisy szlak trafił, ale może to kwestia przyzwyczajenia :roll:

#3 Łukasz

Łukasz

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2435 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:02

Nie podoba mi się obecna zmiana. Praktycznie, wszystkie nasze wpisy szlak trafił, ale może to kwestia przyzwyczajenia :roll:

jaka zmiana :) Tamto forum (Medialink) przeciez było częścią serwisu Medialnik, jednak przez działania niejakiwgo Piotra W. rozpadło się :wink:

"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne."
ab.jpg

#4 MW

MW

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:04

Zmiana została trochę wymuszona. Stare forum było MediaLinka, nowe jest SAT Kuriera... Ze względu na zakończenie współpracy są teraz 2 fora (forum MediaLink nie działa chwilowo, ale pewnie ruszy)...

Uruchamiając własne forum chcieliśmy dać możliwość dyskusji na tematy satelitarne i nie zależeć od innych serwisów.

Dlatego mamy nowe forum SK dla czytelników SK ;)

#5 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3964 postów
  • LokalizacjaStarachowice

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:51

Osobiście cieszę się, że ruszyło oddzielne forum SAT Kuriera. W ogóle całość wyglądała bez sensu w czasie, gdy board prowadzony był wspólnie z MediaLink.pl. Gdy SAT Kurier linkował forum, MediaLink.pl od tego się odciął... pozostał tam jedynie mały odnośnik w lewym menu.

Co do forum MediaLinka to nie bardzo mnie interesuje czy powróci, czy też nie. Cieszę się, że powstało forum o technologii satelitarnej. Przypominam też - chociaż co niektórzy o tym wiedzą - że nadal istnieje alternatywa dla forum ML. Wszystko zawarte jest u mnie w podpisie.

Powodzenia!

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl

#6 MW

MW

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:55

Wszystko zawarte jest u mnie w podpisie.

Wszędzie ta reklama i chłyty matetigowe... Zobaczycie, ja też się zarejestruję na forum Media2.pl i umieszczę link w opisie do SAT Kuriera! No! :P
Pozdrawiam ;)

#7 Łukasz

Łukasz

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2435 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:59

Wszystko zawarte jest u mnie w podpisie.

Wszędzie ta reklama i chłyty matetigowe... Zobaczycie, ja też się zarejestruję na forum Media2.pl i umieszczę link w opisie do SAT Kuriera! No! :P

mi by to nie pszeszkadzało gdybyś dał reklamę do SK na Media2 :) w końcy oba serwisy mają inną tematyke i nie są konkurencją :)

"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne."
ab.jpg

#8 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:04

Zobaczymy jak to forum się rozwinie. Ale cieszę sie, że zostało utworzone forum typowo o tematyce satelitarnej.
Były Alan.

#9 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:06

a tak zapytam się, kto tu jest moderatorem?
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#10 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 3964 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:09

mi by to nie pszeszkadzało gdybyś dał reklamę do SK na Media2 :) w końcy oba serwisy mają inną tematyke i nie są konkurencją :)

Pomyślimy :)

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl

#11 MW

MW

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:11

a tak zapytam się, kto tu jest moderatorem?

A kto chce być? :P

A poważnie to ja zajmował się będę tylko sprawami technicznymi, a Mr. Orbita został administratorem (koortynatorem) z ramienia SK... Jak pojawi się w sieci to jakiś temat o tym napisze ;)
Pozdrawiam ;)

#12 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:14

czyli tylko Wy dwaj jestescie odpowiedzialni za forum. Mr. orbita dba o porządek, a Ty o sprawy techniczne.
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#13 MW

MW

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:20

Wieczorkiem się tym zajmiemy... Bo na razie od komputera trzeba odpoczynek zrobić :)

I czekamy na 100 użytkowników, może się uda już pierwszego dnia :P
Pozdrawiam ;)

#14 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 3964 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:22

Swoją drogą administratorem jest Mr. Orbita. O ile wiem, po Mr to skrót i nie stawiamy po nim kropki :)

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl

#15 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:22

duże wyzwanie 100 użytkownikw w jeden dzień. moze się uda, ale zamieście na satkurierze news na temat nowego forum!

#16 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:26

Jejunia @Marcelek masz już 45 postów :shock:

#17 MW

MW

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:26

O ile wiem, po Mr to skrót i nie stawiamy po nim kropki :)

Z kropką było w starym angielskim, a w nowym jest bez kropki... Tak mi powiedziano...

I jeszcze mi powiedziano, że czasami jeszcze można spotkać pisownię z kropką - widzicie jakie mamy okazy na forum? ;)
Pozdrawiam ;)

#18 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:32

niesposób było tych postów nie mieć, boto ja wszystkie niemalże tematy pozakładałem.

#19 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:37

Aha, to gratuluję, nie wiedziałem :wink:

BTW, może dostanies tego moda (niewdzięczna praca)

#20 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 3964 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:41

W media2.pl z racji tego, że was lubimy, jest news ;)

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl