Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak: Polsat Sport nabyl juz prawa do ligi portugalskiej orac Coca-Cola Shampionship (czyli 2. angielska). Prowadzone są jeszcze negocjacje w sprawie ligi... hiszpańskiej. Tak- nie myle sie. Canal + skonczyla sie juz umowa no i wywolano przetarg na nowy sezon. Decyzja ma pasc doslownie na dniach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie?

a liga portugalska,argentyńska i brazylijska ?

To jest bardzo łakomy kąsek dla kibiców i jakoś polskie kanały nie wyrażają zainteresowania tymi silnymi ligami-a powinny!

 

liga portugalska bedzie argentynska to raczej nie wykupia mysle ze słabe zainteresowanie byłoby a brazylijska jest w sportklub

 

tylko teraz trzeba liczyc na hiszpańska juz naa dniach bedzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam radził z rzucaniem cyfrowego polsatu poczekać do października-listopada.Wtedy się wiele wyjaśni.Ma dojść kilka nowych stacji,być może będą wśród nowości sportklub i tvp sport.

Jeśli dojdą te 2 kanały oferta sportowa będzie o wiele większa niż za czasów bundesligi i lm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam radził z rzucaniem cyfrowego polsatu poczekać do października-listopada.Wtedy się wiele wyjaśni.Ma dojść kilka nowych stacji,być może będą wśród nowości sportklub i tvp sport.

Jeśli dojdą te 2 kanały oferta sportowa będzie o wiele większa niż za czasów bundesligi i lm!

kolego to i c+ je dolaczy i dalej bedzie tak samo , polsat mnie rozczarowal i nie cofne rezygnacji, nie ma na to argumentow a na jesien dojda nowe stacje tez do cyfry , kazdy oglada co woli ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam radził z rzucaniem cyfrowego polsatu poczekać do października-listopada.Wtedy się wiele wyjaśni.Ma dojść kilka nowych stacji,być może będą wśród nowości sportklub i tvp sport.

Jeśli dojdą te 2 kanały oferta sportowa będzie o wiele większa niż za czasów bundesligi i lm!

Obyś się nie przeliczył z tym dołączaniem kanałów sportowych.Jak by CP miał coś dołączyć to by już dawno dołączyłby już dawno Eurosporty o które dawno toczyły się boje pisane były petycje i nic bo CP każdy inny kanał sportowy tego typu uważa za konkurencję dla własnych kanałów PS i PES.CP nawet nie stanął do boju o 1 ligę hiszpańską/ którą ponownie wygrał C+/a ewentualnie będzie zbierał śmiecie których nie kupi ani C+ ani Sport Klub.Już prędzej będzie fuzja niż CP dołączy jakiś dobry kanał premium przynajmiej na miarę HBO.Więc nie dziw się kolego że kto chce oglądać dobre filmy i sport przechodzi do konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie dziw się kolego że kto chce oglądać dobre filmy i sport przechodzi do konkurencji

 

czy ja napisałem w swoim poście że się komuś dziwie że odchodzi?

Nie!Poprostu radze żeby poczekać do pazdziernika-listopada bo wtedy się wiele dowiemy o nowościach.Ja poczekam te 3 miesiace zebym potem nie żałował i jesli oferta nie spełni moich oczekiwań to odejde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi portugalczycy ze swoją ligą ? - dla mnie to wielkie rozczarowanie. To przecież żaden wymiennik - liga z trzeciej półki.

A co niby polska liga to to tez z jakiejś wyższej pólki przeciez co roku kilka drużyn z Portugali wystepuje w lidze Mistrzów a z Polski zadna. jak dla mnie może być bo nie da się miec wszystkiego i wszystkiego też nie da sie oglądnąć.

Na poczatek mecz ligi portugalskiej Sporting Lizbona – Boavista Porto Sobota, 26 sierpnia 22:10 Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie porownuj ligi polskiej- do portugalskiej- tamta moze i slabasza ale nasza i ma wielu fanow a portugalska to liga zagraniczna i biorac pod uwage jest to 2 polka- po najlepszych ligach europy- cos na poziomie ligi holenderskiej czyli nic wielkiego. zauwazylem ze jak ktos krytykuje ligi w PS to zaraz jest kontra na lige polska- a to jest bledne porownanie-tu liga narodowa a tam liga zagraniczna.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczylyby 2 porzadne ligi,a nawet 1 dobrze pokazywana+LM w HD i DD.Za polska liga nie polecialbym nawet do odpowiednika areny tv nawet za 20 zl /mies,chybaze tak by pokazywali jak wczoraj na Premiere wszystkie mecze na zywo na odrebnych kanalach,a na jednym przeskakiwali na mecz gdzie "cos" sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...