Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby mieć Orange Sport trzeba mieć co najmniej pakiet powitalny za 19zł.

 

Mam Multipakiet Canal+ opłacony za rok z góry za 37zł m-c.

 

Muszę więc kupić drugą aktywację :(.

 

Ale i tak wyjdzie TANIEJ !!! Głupota lub niedopatrzenie Canal+ Cyfrowego.

 

Żeby mieć w Cyfrze+ opcję Canal+, trzeba mieć co najmniej pakiet PODSTAWOWY.

 

A więc 40zł (PODST.) + 29zł (C+) + 10zł (OS) = 79zł.

 

Tańsza opcja: pakiet POWITALNY za 19zł + 14zł (OS) + dodatkowa aktywacja MULTIPAKIET CANAL+ za 39zł (ew. 37zł jak u mnie). RAZEM : 72zł (70zł).

 

Tylko niewygoda przekładania kart :(.

 

Może operator się opamięta i do Multipakietu dołączy ORANGE SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niby to jest ich kanał (tzn. po części ich, bo większość to TP), ale zobacz, że swoich kanałów (ale kino!, Planete itd.) nie mają w Multipakiecie, więc ja na Orange Sport nie liczę i tak już dobrze zrobili, że pozwolili na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wiadomo 14 zeta do c+ to jest nieporozumienie,5 zł ok ale więcej to już nie,przecież c+ pokazuje i tak najlepsze mecze ligi(a nba c+ nadal będzie pokazywac?),

ale na pewno dobra opcja dla tych co uważają,że c+ za drogi a interesują się głównie sportem i na tym im zależy,14 złotych co prawda bez lig zagranicznych ale z nba i ligą polska może zachęcić,choć to też drogo jak za tylko 2 poważne rzeczy sportowe,

 

czy ten kanał Orange Sport wejdzie np. do cyfrowej vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikatach prasowych piszą, że do każdej opcji

A masz jakiś komunikat? Ja żadnego nie widziałem :(

 

"W piątek, 25 lipca 2008 roku, oferta satelitarnej platformy telewizyjnej Cyfra+ zostanie powiększona o nowy kanał sportowy - Orange Sport. Kanał będzie opcją dodatkowo płatną we wszystkich pakietach abonamentowych, także w najdroższym pakiecie Prestiżowym."

cyt. Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten kanał Orange Sport wejdzie np. do cyfrowej vectry?

Nic nie wiadomo, ale zapewne zjawi się w sieciach z biegiem czasu.

 

mariusz B: A widzisz... to nie komunikat prasowy, a sam pisałeś o takiej formie i myślałem, że jakiś wydali, ale ja go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy smiali sie z oferty iti i polsatu ze bedzie kanał dodatowo platny a teraz co est zeby obejrzec lige cala live trzeba zaplacic za canal+ i jeszcze dodatwkowo 10 zeta za orange sport i czy teraz jest lepiej mosci panowie

A kto Ci każe brać OS? Mając C+ nie ma takiej potrzeby, wszystkie mecze (co prawda nie LIVE) bedą pokazane.

Przecież wiekszość była zachwycona pomysłem ITI z CP. Kanał z Ektraklasą miał kosztować 16 PLN. Teraz jak Cyfra to wprowadza to jest be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj e-maila do Cyfry+ i dostałem taką oto odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Orange Sport dołaczy do naszej oferty od 25/07/2008 roku.

Kanal bedzie dostepny na 66 pozycji jako opcja dodatkowo płatna dla pakietow:
Powiatalnego, Startowego, Podstawowego, Tematycznego, Komfortowego, Prestiżowego

Opcja Orange Sport będzie miała 2 ceny:
14 PLN - cena podstawowa dla abonentów nie posiadających dostępu do Canal+
10 PLN - cena dla abonentow posiadąjacych dostęp do Canal+.

Kanał Orange Sport jest tworzony przez Telekomunikację Polską. Orange Sport będzie pokazywał na żywo ok. 6 meczów każdej kolejki z wyjątkiem tych które pokaże Canal+ Sport, który tak jak do tej pory będzie pokazywał ok. 3 meczów. Orange Sport planuje także transmisje zawodów innych dyscyplin sportowych i magazynów sportowych.

Jeśli miałby Pan jeszcze jakieś pytania chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

D. B.
Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić dodatkowo 10 zł (bo mam pakiet Prestiżowy) za oglądanie tego cyrku pod nazwą "Liga Polska" nie mam zamiaru. Po co emocjonować się zmaganiami piłkarzy na boisku, skoro na końcu i tak o wszystkim zadecydują działacze. Inna sprawa, że Cyfra+ będzie nadawała po 3 transmisje z każdej kolejki a wszystkie pozostałe mecze będą w ramach "Klubu Kibica" w Canale+ Sport. Ja i to nigdy nie oglądałem "Klubu Kibica", więc 3 mecze z kolejki i tak mi w zupełności wystarczy. Zresztą, mnie i tak najbardziej interesują rozgrywki angielskiej Premier League, więc kanału Orange Sport na pewno nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...