Skocz do zawartości

Bundesliga i niemiecka piłka klubowa


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Podano dokładny terminarz godzinowy od 23. do 27. kolejki.

 

Będą wśród niej zapowiadane w tym sezonie mecze poniedziałkowe:

 

23. kolejka | 19.02 | 20:30 | Frankfurt - Leipzig na Commerzbank-Arena

24. kolejka | 26.02 | 20:30 | Dortmund - Augsburg na Signal Iduna Park

26. kolejka | 12.03 | 20:30 | Bremen - Köln na Weserstadion w Bremie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prawdopodobnie znowu zlecą jakieś dwie uznane firmy tak jak wtedy gdy 1.BL opuścił Stuttgart i Hannover. Widać taki już los tej 18-zespołowej ligi. 

 

Dzisiaj niezwykle ważne zwycięstwo Freiburga do którego swoje trzy grosze dołożył Polak, Gikiewicz (imienia nie podam, bo zawsze sobie mylę). Kapustka? Kein Kommentar jak mawiają Niemcy. Jego kariera układa się zdecydowanie nie tak jak być powinna. 

 

Ogólnie ciekawe mecze o godz. 15:30, które łyknąłem w niemieckim Sky Sport 1 w ramach multiligi. 

 

Po roku, dwóch zadyszki z przytupem wraca Bayer, któremu znowu obrodziło w ciekawych piłkarzy. Zwłaszcza ten Bailey. Może jestem trochę staroświecki, ale wierzyć się nie chce, że piłkarz z Jamajki może tak dobrze grać w piłkę. 

 

Dramatyczny zjazd Wolfsburga. Może to tylko przypadek, ale czy nie zauważyliście, że problemy "Wilków" zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie w jakim wybuchła afera z udziałem Volkswagena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niezwykle ważne zwycięstwo Freiburga do którego swoje trzy grosze dołożył Polak, Gikiewicz (imienia nie podam, bo zawsze sobie mylę).

Rafał. :) Tak długo grali w moim Śląsku (Rafał i Łukasz), że zdążyłem się nauczyć ich odróżniać. :D

 

Kapustka? Kein Kommentar jak mawiają Niemcy. Jego kariera układa się zdecydowanie nie tak jak być powinna.

Chory jest. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał. :) Tak długo grali w moim Śląsku (Rafał i Łukasz), że zdążyłem się nauczyć ich odróżniać. :D

 

Chory jest. :)

Wiem, ale ja nie o tym:

 

https://twitter.com/tom_ur/status/954329225955340288

 

On ogólnie wygląda bardzo przeciętnie na tle Freiburga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie zauważyłem żeby się źle prowadził, jakość sportowa którą w nosi do City jest zauważalna, jest najlepszym strzelcem w historii tego klubu. A co do zarzutu że daje mało reprezentacji to Messi również mało daje co pokazały eliminacje do MŚ a jakos nie chce kończyć kariery reprezentacyjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zarzutu że daje mało reprezentacji to Messi również mało daje co pokazały eliminacje do MŚ

Polecam ostatni mecz gdzie mieli nóż na gardle. Zobacz sobie, Ekwador-Argentyna 1:3... Wróć Ekwador-Messi 1:3, sam wygrał mecz gdy trzeba było, reszta leżała na murawie... A żeby nie było... Kuna uwielbiam, to co wyprawiał po przyjściu z Atletico to majstersztyk, w szczególności bramka w końcówce dająca mistrzostwo. Kun jak Kun, ale ten bajtel jego, to ma fajnie... Tata Aguero, dziadek Maradona, ojciec chrzestny Messi :-D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi też miewał nadwagę, obżerał się pizzą i wymiotował na meczach. Ogarnął dietetyka we Włoszech do którego regularnie zagląda i forma wróciła. Normalna sylwetka również.

 

Obżarstwo to standard w przypadku sporej liczby piłkarzy z Ameryki Płd . Ronaldo nie ukrywał, że zdarzało mu się jeść co popadnie, Adriano, Maradona, Suarez, Higuain, Aguero, Muriel, Chilavert... sporo miało problem z trzymaniem odpowiedniej wagi. 

 

Pamiętam też takiego Brazylijczyka z Herthy BSC. Na koszulce pisało mu bodaj Luizao, Niemcy narzekali na jego ciągły "efekt jojo" co przekładało się na formę, a koniec końców to facet jeszcze na mundial poleciał i Mistrzem Świata został. Można? Można. Inna sprawa, że w Europie długo się nie nabył. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bardzo istotnym dla dołu tabeli meczu Werder Brema po kontrowersyjnym golu w końcówce wygrał z HSV Hamburg. Dzisiaj mieliśmy race, a nawet fajerwerki na trybunach - mecz kilkukrotnie przerywany. Hamburg ma już aż 7 punktów straty do miejsca barażowego. Za tydzień kolejny mecz ostatniej szansy HSV-Mainz. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipsk od wygranej w Neapolu gra totalny piach. Chyba nie są fizycznie przygotowani do gry co 3-4 dni. Słabo to wygląda.


FC Koln ma już tyle samo punktów co Hamburg, Siedem punktów straty do Mainz mają ostatnie drużyny, niby bardzo dużo, ale nie takie powroty mieliśmy w topowych ligach. :)

W tym sezonie mamy odrodzenie Schalke, chociaż zęby trochę bolą jak się patrzy na ich grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...