Skocz do zawartości

Bundesliga i niemiecka piłka klubowa


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mnie taka postawa kibiców na stadionie nie dziwi. 

 

Ta tendencja rozbijania kolejek na 3-4 dni, rozgrywania każdego meczu o innej porze pokazuje, że dziś kluby piłkarskie bardziej przejmują się przetargami na prawa TV niż ludźmi chodzącymi na mecze. 

 

 

A propos samych rozgrywek to za tydzień szykują się bardzo ciekawe mecze na szczycie. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza narzekać jeszcze na jakość polskich sędziów, to proponuję zobaczyć mecz Maila-Freiburg :lol2: Gościu zawołał 2 drużyny w połowie przerwy z szatni, że trzeba karnego strzelić, bo ręka była... :lol2: Do tego w pierwszej powtórce było widać, że ręką zagrał, a Olaboga twierdził, że żebrami... Jak się wrócili, to "palił Janka"... :lol2: Juz sobie wyobrażam Lahoza w Hiszpanii z VARem... :-D

U nas jakąś afera tydzień była, czy pokulała się piłka po bramce od.środka, czy można było VAR, a u tych perfekcyjnych co tydzień jakieś kwiatki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Błaszczykowski zagrał dziś 75 minut z Hamburgiem, oglądał ktoś ten mecz? Jak wypadł po takiej przerwie Kuba?

Edytowane przez Mr. Orbita
Błaszczykowski jest komentatorem Eleven, że to trafiło do wątku kanału? Jest temat o Bundeslidze, przenoszę. Poza tym - pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HSV spada, a Wolfsburg zagra w barażu o utrzymanie.


Ciekawe w górze tabeli. Trzecie miejsce rzutem na taśmę wywalczyło Hoffenheim - w LM dostaną baty jak nic.

Podsumowując, w Lidze Mistrzów zagrają: Bayern, Schalke, Hoffenheim i Dortmund.

W Lidze Europy miejsce mają: Bayer Leverkusen i RB Lipsk.

Ostatnim pucharowiczem będzie prawdopodobnie sensacyjnie VFB Stuttgart, chyba, że Eintracht pokona Bayern w finale DFB Pokal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna informacja dnia dzisiejszego... :(

Ja też nie mogę się z tym pogodzić. 

 

Właściwie dopingowanie tego "cyrku" jaki w tym klubie powstał też było ekscytujące. Pamiętamy zwłaszcza te baraże i rzut wolny Chilijczyka Diaza w ostatnich sekundach. Wydawało mi się wtedy, że ta drużyna po czymś takim już nigdy nie spadnie, a tu jednak. 

 

Szkoda tego zegara, tak ładnie odliczał działając na nerwy fanów, zwłaszcza Bayernu  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSV spada. HIP HIP HURRA. Mnie jako sympatykowi Bayernu w Niemczech w oczy kuło, że jest taki klub jak HSV, który w czymś jest lepszy od Bayernu. Teraz przestało w oczy kłuć bo już nikt w niczym nie jest lepszy od Bayernu

 

Mam nadzieję, że HSV faktycznie spadnie a nie zaczną sie cyrki z licencjami, że komuś się nie da licencji, żeby uratować HSV

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: dla mnie cenzura meczu Bundesligi i wogóle jakiegokolwiek meczu jest żałosne! :mad:

 

https://satkurier.pl/news/170764/iranska-telewizja-cenzurowala-mecz-bundesligi.html

 

Nie wiem dlaczego nagle się zainteresowano cenzurą w takim kraju jak Iran. W o wiele bardziej cywilizowanej Turcji cenzura podczas meczów lig zagranicznych jest na porządku dziennym i nikt z tego afery nie robi.

Cieszę się że Borussia zmienia trenera, bo z obecnym prawie stracili LM, za rok mogli by walczyć o utrzymanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...