Skocz do zawartości

Zdjęcie

Netflix Polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
334 odpowiedzi w tym temacie

#321 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6998 postów
  • Od: 21 sie 2011

Napisano 27 grudzień 2016 - 20:20

Jak coś nie jest popularne, to nie znaczy, że jest gorsze ;) Wiele produkcji Netflixa nie jest znanych w Polsce, bo nie każdy wie czym to w ogóle jest, a są bardzo dobre, np. Marcopolo czy The Crown.

nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film, History HD, H2 HD, Redlight HD (101,89 zł) / turboBOX+ (ADB 5720SX/1 TB) ||| Cyfrowy Polsat: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD (59,90 zł), dekoder HD 5000 ||| Virgin Media: Player TV (http://bit.ly/myvirginbundle), TiVo® box (Samsung SMT-C7100).
Konsole: Xbox One (500 GB), Xbox 360 (120 GB), PlayStation 4 (CUH-1216A), PlayStation 3 (CECHM03), PlayStation Vita, Nintendo Wii U.
Netflix: Standard (£7.49) ||| Virgin Media SuperFibre 50 broadband (up to 50Mbps).

#322 Agata2

Agata2

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów
  • Od: 29 lut 2016

Napisano 27 grudzień 2016 - 20:48

Pisałam o wycofaniu filmowych przebojów kinowych. Netflix dodaje ostatnio kino klasy C i D (nawet nie B  ). Ich własne produkcje filmowe zbierają kiepskie recenzje (i znowu mam na myśli filmy nie seriale). Oferta filmowa Netflixa (nie serialowa - powtarzam jeszcze raz, żeby znowu nie było wątpliwości) jest taka sobie. Nie jest zła ale mogłaby być dużo lepsza zatem wycofanie z oferty tak dużo filmów, które były hitami kinowymi to według mnie samobój. Tak jak mówię za te pieniądze usunięcie z oferty 70 hitów filmowych (nie jakiś gniotów, których pełno w ofercie) jest niefajne i już. Mogę polecić serial Marcopolo i The Crown ale nie samymi serialami człowiek żyje :). Nikt nie zmusza do płacenia za netflix (na szczęście) i ja na razie się pożegnam :) Z chęcią wrócę jak oferta filmowa się poprawi :). Jakość techniczna obrazu netflixa jest najlepsza z dostępnych vod'ów w Polsce a dla mnie to też bardzo ważne :)

Użytkownik Agata2 edytował ten post 27 grudzień 2016 - 20:49

#323 bugmenot

bugmenot

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1321 postów
  • Od: 24 maj 2012

Napisano 28 grudzień 2016 - 01:10

Szkoda trochę tych filmów z Paramountu, ale bez przesady - to nie były żadne nowości, tylko klasyki - American Beauty, Star Trek, Indiana Jones, Gliniarz z Beverly Hills, Ojciec Chrzestny itd. To miły dodatek do biblioteki, ale większość widziała to po 10x razy, a jeśli nie to będzie miała możliwość kilka razy w roku i to nawet na kanałach typu free to air ;). W kolejce w zamian można dać 500 innych tego typu ogranych, dobrych filmów z innych wytwórni.

Użytkownik bugmenot edytował ten post 28 grudzień 2016 - 01:12

#324 mad85

mad85

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3168 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 28 grudzień 2016 - 07:09

Nie licz na to, duże wytwórnie stoją za Hulu które jak na razie nie ma planów wejście na rynki europejskie ale nie będą robić potentata z Netflixa.  Prędzej czy później Hulu zawita do Europy i także do nas dlatego wygodniej im jest sprzedawać treści do lokalnych operatorów niż do Netflixa.  

Oferta filmowa jest przeciętna i taka będzie ale siłą jedg są seriale i własne produkcje.

nc + -VIP+ ,Eleven, HBO Go, Seriale +,TVP Prapremiery TurboBox+ WifiBox Multiroom Standard
CP - Full EVOBox + Multiroom  PVR7000

#325 bugmenot

bugmenot

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 13:05

Hulu to jest margines i prędzej będzie wchłonięty przez Amazon czy Netflix niż wlezie do Europy ;).

Netflix na USA ma sporą ofertę starszych filmów z Foxa, Universalu, wytwórni niezależnych i pewnie w przeciwieństwie do filmów kinowych, które zburzyłby sens "kanałów premium" w naszym kraju (choć i tak są przebłyski jak Big Short dodany już pól roku temu) bardzo dużo z nich można dodać i do naszej oferty. Zajrzałem do oferty USA i na pierwszy rzut oka widać takie tytuły jak Braveheart, serię Superman, Quiz Show, Titanic, Szczęki, Elizabeth, Helikopter w ogniu, Amelię, Requiuem dla snu itd...

#326 Pawop

Pawop

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • 6091 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 grudzień 2016 - 14:13

Filmy to dodatek, co zresztą potwierdzają badania Netflixa.
To, że Hulu w USA ma jakieś umowy, nie ma żadnego przełożenia na nasz rynek. Podejrzewam, że za filmu Paramountu wrzucą coś innego. Mają już filmy Sony, WB, Foxa i Universalu, więc mogą coś dorzucić z tych wytwórni.
Wcale bym się nie zdziwił, jakby również filmy Universalu niebawem wyleciały z oferty. Masa ich filmów pojawiła sie w Prime Video.

Użytkownik Pawop edytował ten post 28 grudzień 2016 - 14:14

#327 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 6998 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 15:42

Co do Hulu, to w ogóle na to nie patrzcie. Ta usługa jest typowo amerykańska tylko na amerykański rynek. Są na rynku tyle lat i wyszli gdzieś poza USA? Nie. Tylko Japonia, która w każdej dosłownie branży jest bardzo specyficznym rynkiem. Do Europy nie weszli. Do Kanady czy Australii również. Nie weszli i nie wejdą.

Pisałam o wycofaniu filmowych przebojów kinowych. Netflix dodaje ostatnio kino klasy C i D (nawet nie B  ). Ich własne produkcje filmowe zbierają kiepskie recenzje (i znowu mam na myśli filmy nie seriale). Oferta filmowa Netflixa (nie serialowa - powtarzam jeszcze raz, żeby znowu nie było wątpliwości) jest taka sobie. Nie jest zła ale mogłaby być dużo lepsza zatem wycofanie z oferty tak dużo filmów, które były hitami kinowymi to według mnie samobój. Tak jak mówię za te pieniądze usunięcie z oferty 70 hitów filmowych (nie jakiś gniotów, których pełno w ofercie) jest niefajne i już. Mogę polecić serial Marcopolo i The Crown ale nie samymi serialami człowiek żyje :). Nikt nie zmusza do płacenia za netflix (na szczęście) i ja na razie się pożegnam :) Z chęcią wrócę jak oferta filmowa się poprawi :). Jakość techniczna obrazu netflixa jest najlepsza z dostępnych vod'ów w Polsce a dla mnie to też bardzo ważne :)

A jest gdzieś jakaś lista filmów z podziałem ich na te klasy? Czy to tylko subiektywna ocena? ;)

Użytkownik Barti edytował ten post 30 grudzień 2016 - 13:40
Nie KRZYCZYMY na forum.

nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film, History HD, H2 HD, Redlight HD (101,89 zł) / turboBOX+ (ADB 5720SX/1 TB) ||| Cyfrowy Polsat: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD (59,90 zł), dekoder HD 5000 ||| Virgin Media: Player TV (http://bit.ly/myvirginbundle), TiVo® box (Samsung SMT-C7100).
Konsole: Xbox One (500 GB), Xbox 360 (120 GB), PlayStation 4 (CUH-1216A), PlayStation 3 (CECHM03), PlayStation Vita, Nintendo Wii U.
Netflix: Standard (£7.49) ||| Virgin Media SuperFibre 50 broadband (up to 50Mbps).

#328 maksiu432

maksiu432

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Od: 20 paź 2016

Napisano 10 styczeń 2017 - 11:36

Przecież jest lista filmów dostępnych w ich bibliotece.. 

#329 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 6998 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:17

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

#330 bugmenot

bugmenot

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:49

Tymczasem filmy z Paramountu, które znikneły 2 tygodnie temu w dużej części wracają i dodatkowo dochodzi trochę "nowych" tytułów :wink:.

https://naekranie.pl...netflix-1558995

Użytkownik bugmenot edytował ten post 12 styczeń 2017 - 12:50

#331 kingofsouth

kingofsouth

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2249 postów
  • Od: 24 mar 2013
  • LokalizacjaZdolny Śląsk

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:07

Jak coś nie jest popularne, to nie znaczy, że jest gorsze ;) Wiele produkcji Netflixa nie jest znanych w Polsce, bo nie każdy wie czym to w ogóle jest, a są bardzo dobre, np. Marcopolo czy The Crown.

Maro Polo dla mnie jeden z lepszych seriali Netflixa :)

Narcos też jest niczego sobie ogólnie Netflix ma potencjał ale wiadomo u nas w Polsce, ludzie najlepiej by za "darmoszkę" oglądali a potem się dziwią że ktoś traci jakieś prawa ;)

Użytkownik kingofsouth edytował ten post 13 styczeń 2017 - 15:09

super.jpg
2016_09_20_085257.jpg2016_10_09_185742.jpg

123.jpg

#332 UltrasAvanti

UltrasAvanti

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 123 postów
  • Od: 04 sty 2012

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:06

Spróbowałem darmowy miesiąc i muszę przyznać, że naprawdę jest nieźle. Świetna jakość (oglądam głównie poprzez PS4 na 50calowej plazmie) i cena również nie jest jakaś tragiczna. Teraz rozpoczęliśmy opcje na 2 urządzenia w HD za 43zł (z dziewczyną ''na pół'' :D ) i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że patrzenie na ofertę Netflixa pod względem filmowym jest błędem, większa część ludzi jednak decyduje się - tak sądzę - ze względu na seriale, a one są świetne! Z tych mniej popularnych polecam ''Travelers'' póki co 12 odcinków. ;)

#333 Rasheed

Rasheed

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Od: 22 lip 2010

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:43

Korzystam z tej usługi już drugi miesiąc i pomijając ofertę (rzecz gustu choć rzeczywiście trzeba się nastawić na seriale bo inaczej będziemy zawiedzeni) to pod względem jakości obrazu jest to spory postęp w naszym kraju. Do tej pory nikt nie oferował przekazu w jakości prawdziwego HD. Wszelkie VODy, Canal+, HBO mogą się schować. Do tego brak zobowiązania jest sporym atutem.

#334 splof

splof

Niedoświadczony

• Konto zablokowane
  • 2 postów
  • Od: wczoraj, 10:53

Napisano wczoraj, 11:01

Czy Netflix to potężniejszy gracz w Ameryce od HBO?

Większośc seriali łykają tam gdzie miało HBO. Nawet od zawsze kojarzony Spartacus z HBO pojawił się w usłudze netflixa. Sherlock również w netflixie.

Dlaczego HBO traci swoje produkcje? Californication również stracili. Dlaczego HBO nie inwestuje w inne studia? np. dlaczego nie wziął Sherclocka? Dlaczego skupia się tylko na własnych HBO series serialach?

Netflix nie dość, że podkupuje seriale Hulu, Starz, Showtime, itp. to jeszcze zaczął robić swoje series seriale.

Ktoś wie jaki oni mają budżet? Czy większy od HBO?

#335 Mr.Chiquita

Mr.Chiquita

Ekspert

• Użytkownicy
  • 7306 postów
  • Od: 02 wrz 2013
  • Lokalizacja토마슈프마조비에츠키

Napisano wczoraj, 13:01

Bez większego znaczenia kwestia budżetu. Netflix ma większy zasięg terytorialny. Licencjodawcy wolą wiecej sprzedać jednemu podmiotowi, bo to upraszcza sprawę kontroli treści. HBO nie wszędzie w Europie ma swój serwis.
| Multimedia Polska: PVR (ADB-3831CDX) - Multiroom (ADB-3830CD) - MaxBox - HD - HBO HD Max (GO + OD) - Canal+ Prestige - Cinemax HD - Sport Champions HD - Multimedia GO - Net 60 Mb/s |
| satelita: Astra 19.2°E - HD+; Bobbles.tv (paczka Koreańska) | Netflix: Premium | DVB-T MUX: 1, 2, 3, L3, 8 | DAB+ MUX: R3 Łódź | TV: Sony KD-65X9305C; Sony KDL-55HX920; Sony KDL-40NX720

| 오렌지캬라멜 - 퍼니허니 | www.wosp.org.pl | 킴치 사랑해요.| Panasonic DMP-UB900 wymiata!