Skocz do zawartości

Czekam na nowy soft


medyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pobralem ten nowy soft do nboxa.I na oko nie widać żadnej różnicy w porównaniu do poprzedniej wersji oprogramowania.Kanały kodowane moze trochę szybciej sie przełaczają.Ale nadal zdecydowanie za wolno.Od takie nic nie wnoszące "kosmetyczne " zmiany

 

Moze i kosmetyczne tez, ale poczytaj troche w sieci i dowiesz sie, ze niektorzy maja juz poprawny sygnal po HDMI.

 

Jedno trzeba oddac, ze reakcja z optymalizacja oprogramowania jest dosyc szybka. Oczywiscie jest jeszcze wiele do poprawienia ale pierwszy krok zostal zrobiony! Tu duzy + dla n.

Przypomina mi sie WizjaTV, C+ i CP gdzie poprawione softy pojawialy sie czasami po latach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz wspomnianych plusów u mnie pojawił się minus.

 

Na wyjściu optycznym (dźwięk) nie mam teraz sygnału a przynajmniej mój tuner PANASONIC SA-HE75 nic o nim nie wie. Przed podbraniem nowej wersji softu była czkawka teraz nie ma nic ... (zmiana DD - Stereo nic nie daje)

 

Wejście w amplitunerze OK - drugi tuner TripleDragon gra aż miło ...

 

Więc pech dla mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz wspomnianych plusów u mnie pojawił się minus.

 

Na wyjściu optycznym (dźwięk) nie mam teraz sygnału a przynajmniej mój tuner PANASONIC SA-HE75 nic o nim nie wie. Przed podbraniem nowej wersji softu była czkawka teraz nie ma nic ... (zmiana DD - Stereo nic nie daje)

 

Wejście w amplitunerze OK - drugi tuner TripleDragon gra aż miło ...

 

Więc pech dla mnie ...

Sprawdź ustawienia dźwięku w menu. Wyłącz z prądu i ponownie włącz nBoxa. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:

 

- sprawdziłem opcje (jest ustawiony na DD-Tak)

- resecik prądowy też nic nie wnosi

- aby wykluczyć kabel przepiąłem ten z TripleDragona - też cisza ...

- przez EURO i CINCZe dźwięk bez problemów (no ale z optykiem ma to niewiele wspólnego)

 

A na optyku cisza - na pocieszenie jest czerwone światło (więc muszę chyba czekać na zielone z nowym softem :twisted: )

 

GreGoR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobry temat, a jakoś cisza w nim.

 

Z informacji, które do mnie napływają wczoraj po 15 puszczono aktualizację softu nBoxów.

 

Główne zmiany:

 

nbox HDTV

- ręczne przełączanie między trybem HDMI/DVI za pomocą przycisku RES

- możliwość odbioru sygnału z Astry o ile umożliwia to konfiguracja instalacji antenowej

- menu antenowe umożliwiające konfigurację DiSEqC

- wyciszanie dźwięku (mute) na cyfrowych wyjściach audio (HDMI.S/PDIF)

- w banerze informacyjnym przycisk nawigacyjny pilota pozwala na podgląd informacji o audycjach na innych kanałach

- w pasku informacyjnym, możliwe jest przejście do listy kanałów zdefiniowanych przez użytkownika

- możliwość blokowania wybranych kanałów kodem PIN niezależnie od ustawień kontr0olii rodzicielskiej

 

nbox HDTV recorder

 

- wyciszanie dźwięku (mute) na cyfrowych wyjściach audio (HDMI.S/PDIF)

- w banerze informacyjnym przycisk nawigacyjny pilota pozwala na podgląd informacji o audycjach na innych kanałach

- w pasku informacyjnym, możliwe jest przejście do listy kanałów zdefiniowanych przez użytkownika

 

Ponadto w aktualizacji będzie wiele poprawek stabilizujących, między innymi związanych z EPG w nbox HDTV czy też problem z z wieszającym się nbox HDTV recorder.

 

Z tego co wiem nieco pokombinowali też przy przeźroczystości grafiki ekranowej. Zdam szerszą relację jak mi jakiś nBox wpadnie w łapska 8)

 

Zapewne zauważycie nowe sofciki jak wstaniecie dopiero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...