Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zmienił jesst to kwestia chyba ok. 20zł więc nie jakaś tragedia. Jakośc kanału History jest dobra/plazma/ na LCD hmm. podobno sygnał sd różnie przetwarzają :D Zawartośc - ja znalazłem kilka pozycji które z przyjemnością obejrzałem ale upłynęło za mało czasu żeby kategorycznie stwierdzic ,że jest to ideał. Na pewno nie jestem zawiedziony i wolę ogladac ten kanał niż nasze tasiemce /klany,tańce itp/.Generalnie pozycja obowiązkowa dla kogoś kto lubi ogladac kanały typu NG,Planete z tym ,że nacisk położony mocniej /z racji nazwy/na historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz mnie strzela jak jedynym kryterium wyboru danej opcji dla niektórych nie jest zawartośc merytoryczna kanałów a ich jakość techniczna. Kanał jest w SD i żeby się ktoś skichał jakość kanału będzie SD. Co z tego że np Filmbox HD jest w HD jak nie prezentuje poziomu takiego abym go mógł oglądać mimo nawet ostatniej promocji za 7.50 do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym @annaud, że niektórzy nie traktują telewizji jako źródła wiedzy czy medium przekazujace treści wywołujących określone emocję, wzbogacające naszą kulturę, tylko jako maszynkę do wyświetlania kolorowych obrazków. Im obrazki bardziej kolorowe i wyraźniejsze, tym lepiej. Można się pochwalić przed rodziną i znajomymi nowym telewizorem LCD "Super (prawie) full HD". Żadna zawartość merytoryczna nie jest do tego potrzebna. Niestety :cry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem tego samego zdania. Liczy się oferta ogólna, a nie to co jest tylko tutaj. Wyłączność jest ważna dla platformy, ponieważ takim kanałem mogą przyciągnąć osoby niezdecydowane. Dla klientów nie ma znaczenia czy dany kanał jest na wyłączność, ważne że jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak?To sobie poczytajcie posty jak Cyfra dodawała kanały latem i jesienią. Ile to lamentowania było że Eurosport 2 HD był najpierw w N a potem w Cyfrze.

Że naipierw N daje nowe kanały a dopiero później Cyferka.

Tak źle i tak nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z wyłącznością??

Po drugie, poczytaj kto lamentował.

Po trzecie w poście powyżej napisałem, że nie obchodzi mnie to czy Cyfra ma jakiś kanał na wyłączność, ważne jest dla mnie, że go ma a czy ma go N i CP to mnie to nie obchodzi, przynajmniej dopóki nie noszę się z zamiarem zmiany platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w C+ była taka możliwość, że na weekend dawali dodatkowe opcje (np. C+) albo wyższy pakiet gratis...

Zadzwoń do nich i zapytaj, może Ci włączą na weekend pakiet Komfortowy+, to sobie sam sprawdzisz, czy warto zmieniać na stałe.

To się nazywało chyba jakoś "projekt 48 godzin" czy coś takiego - i można było z tego korzystać raz na 3 miesiące.

Ale nie wiem, czy to jeszcze działa i czy obejmuje zmianę pakietu czy tylko opcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i powiedz że jesteś zainteresowany pakietem Komfortowym+ ale abonament jest zbyt wysoki i czy nie mają zadnej promocji... napoewno ci cos zaoferują zwłaszcza jak przechodzisz z niższego abo i może się okazać że zapłacisz nawet tyle samo co teraz za Podstawowy ewentualnie kilka złoty więcęj...

A jak cio nie dadzą promocyjnej oferty to zamów normalnie i po 2 dniach jak ci nie będzie odpowiadać zrezygnuj zapłacisz za te 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KwiateK

 

Jeśli ktoś ma umowę na czas określony i nie korzysta już z promocji, to nie dostanie zniżek - promocje na pakiety główne są tylko dla nowych abonentów i dla tych przedłużających umowę. Po przejściu na wyższy pakiet nie ma możliwości, tak jak to piszesz, po 2 dniach zmiany ponownie na niższy. Musisz podłączyć na przynajmniej 1 miesiąc pełnopłatny (ten miesiąc w którym zamawiasz jest w cenie niższego pakietu), jeśli zadzwonisz dziś i zmienisz pakiet z podstawowego+ na komfortowy+, to za listopad płacisz 42,9, za grudzień 63,90 i dopiero w grudniu możesz zadzwonić i zmniejszyć pakiet ponownie na podstawowy od 1.01.2010, wtedy do rachunku za styczeń zostanie doliczone 10 zł za zmianę pakietu.

 

 

A co do projektu 48h, to jest nadal aktualny, można podłączyć niektóre opcje, lub zwiększyć pakiet na najbliższy weekend, całkowicie bezpłatnie, można z tego skorzystać raz na 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila do cyfry plus w którym zapytałem się o projekt 48h i dostałem taką wiadomość:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż nadal oferujemy taką usługę, jak bezpłatny odbiór programów przez jeden weekend. Aktualnie może Pan zapoznać się z kanałami z pakietu Podstawowego+ lub opcji dodatkowej Cinemax (do wyboru).

Warunkiem skorzystania z usługi jest uregulowane saldo. Z oferty może Pan skorzystać 4 razy w roku.

 

Jeśli jest Pan zainteresowany usługą, proszę o informację zwrotną.. Kanały są aktywowane w pierwszy weekend po zgłoszeniu. Aktywacja programów jest bezpłatna.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...