Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

człowieku przecież ilość reklam nie zależy od cyfry enki czy polsatu, tylko od stacji tv i to co jest nadawane również...i tak jak pisał dominik, nie licz na to że dostaniesz taniej, raczej zastanawiał bym się czy ta oferta będzie jeszcze w styczniu bo z tego co wiem oni potrafią nagle z dnia na dzień wykasować oferty i dać nowe gorsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Jestem ab tv N i Cyfry. Na Twoim miejscu nie był bym tego taki pewien,bo zapewne cyfra plus tez ma dostep do tego forum , i jestem w pełnym przekonaniu że po takich komentarzach jak Twój nie liczył bym na coś więcej. Napewno po złożonej propozycji zostaje u nich jakiś ślad, więc życze Ci powodzenia. I patrząc na oferte jaka dostałeś, to niewiem na co Ty jeszcze liczysz.

 

no i co z tego nawet jeśli ma dostep do tego forum?

Napewno tylko Ja jeden dostalem taką oferte dzisiaj w całej Polsce i z pewnością odnotują sobie w systmie że lepszej oferty mi dac nie moga bo użytkownik na forum satkurier o nicku Szymon88 liczy na lepsza oferte :) Naprawde myslisz ze interesuje ich taki pryszcz w postaci jednego sredniego abonamentu przy pozostalych 1,5 mln klientów? :)

 

Szymon88 oferta cenowo świetna myślę, że z HBO, FILMBOX i CINEMAX nie da się wyciągnąć od nich ceny 51 zł. Pewnie to najlepsze co mogą dać.

 

Ewentualnie mogliby dać PHILIPS PVR HD za 0zł (przynajmniej mi bardziej zależałoby na tym niż na PACE PVR HD) lub jeszcze do tego np. 3 filmy VOD

 

Cena za C+KOMPAKT jest do przyjecia ale chce powalczyc o darmowy multiroom i roczna umowe.

Na pozostalych kanalach premium mi nie zalezy bo tylko w okresie zimowym korzystam z HBO metodą włącz/wyłącz.

Na dekoderach cyfry tez mi nie zalezy bo mam swojego Fergusona i jestem zadowolony, a funkcja nagrywania poki co nie jest mi potrzebna do zycia.

 

Jakos jestem dziwnie przekonany ze dostane to czego oczekuje bo ta oferta nie jest niczym specjalnym jeśli obecnie płace 57zł za C+optimum + 20zł za Multiroom. Wcześniej płaciłem 47zł za Canal+Kompakt, a jeszcze wcześniej 40zł więc będe walczył o najlepsze warunki bo wg mnie jest to możliwe. Życie zweryfikuje co ostatecznie uda mi się ugrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku przecież ilość reklam nie zależy od cyfry enki czy polsatu, tylko od stacji tv i to co jest nadawane również...i tak jak pisał dominik, nie licz na to że dostaniesz taniej, raczej zastanawiał bym się czy ta oferta będzie jeszcze w styczniu bo z tego co wiem oni potrafią nagle z dnia na dzień wykasować oferty i dać nowe gorsze ;)

 

To że powiedzą mi że oferty nie ma, nie jest równoznaczne z prawdą. Poczytaj sobie ostatni kilka stron ile tych blefów już było. Może w styczniu będzie drożej, nawet się tego spodziewam jeśli dojdzie do połączenia ofert do tego czasu, ale mogę płacić więcej jeśli dojdzie mi nsport i npremium do oferty.

A jeśli się niedogadam to obecna oferta Polsatu jest na całkiem dobrym poziomie więc w najgorszym wypadku trafie do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz przeczytaj wcześniejsze posty. Ktoś już pisał, że nie ma już opcji bez HD.

Kompakt HD tak się nazywa i kosztuje 38zł dla nowych możesz w nim wyłączyć kanały HDKompakt (6 sztuk), ale pakiet w cenniku i umowie i tak będzie się nazywał Kompakt HD a jak wyłączysz te 6 kanałów HD to i tak taniej nie będzie, to w oparciu o to na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zalezy na canal plus wiec do polsatu nie pojde, pozatym podstawowy pakiet polsatu jest za 40 zl wiec szalu nie ma

Też mi zależało na canal+ do momentu gdy licencje na lige polska miał tylko c+, natomiast teraz polsat ma sublicjencje na lige polską więc jest to już jakas alternatywa. Co prawcda c+ ma kilka innych ciekawych pozycji jak liga angielska czy hiszpanska, ale nie mają np siatkówki czy piłki recznej ktora rowniez sie pasjonuje więc koniec koncem jesli chodzi o sport to polsat nie wyglada gorzej od c+ wg mnie. Jesli chodzi o filmową cześć canal+ to rzadko widze tam ostatnimi czasy dobre filmy i wole zaplacic zamiast tego za hbo. A co do reszty kanałów to w zasadzie oferta niczym specjalnym sie nie różni i kanały sie powtarzaja w przewazającej części. a co do kosztów to Canal+ Komapkt z Multiromem ma mnie kosztować 60zł, natomiast obecna oferta polsatu daje mi średnie wydatki na poziomie 47,20 zł za pakiet familijny+sport+multiroom uwzględniając fakt że pierwsze 3miesiące mam gratis.

 

W każdym razie mam nadzieje że ostatecznie dogadam się z C+, bo chyba lepiej zarabiać 50zł na kliencie i zmniejszyć swój zysk niż nie zarobić nic i oddać klienta konkurencji.

Czy ktoś z Was przedłużał już umowę na sam pakiet Kompakt, bez dodatków i kanałów HD?

Jeśli tak to jakie otrzymaliście warunki? :)

Dwie strony temu grzegorz102 pisał że dostał taką oferte:

Przedłużona umowa na następujących warunkach:

Umowa: 12 miesięcy;

Kompakt HD - 35 zł (rabat 178 zł)

HD Promo - 0 zł

Pace PVR - 0 zł

MR - 0 zł

Philips PVR - 5 zł

Razem 40 zł/miesiąc

miało być rabat 17 zł :-)

Przypuszczam że rezygnacja z MR I PVR-a nic ci nie da i raczej nie dostaniesz lepszej oferty niż 35zł. Nowe oferty są z kanałami HD więc z tego juz nie zrezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedz zarejestrowane AKTUALNIE posiadam za98zeta do 30 listopada[ MR,C+OPTIMUM HD I PVR500] na poczat miesiaca zadzwonili ale ich wysmialem a dzis 2 telef podczas tej jednej rozmowy po moich pytaniach zaproponowal to samo co mam [1]za77-[ 2]za70 [3]po konsultacji ze swoim przelozonym za 62zeta to co mam bez [ANIMALPLANETHD] i umowa na 12 miesiecy I KONSULTANT sie bardzo zdenerwowal bo nie podpisalem aneksu i ze ta propozycja promocja juz dla mnie jest zablokowana CO O TYM SADZICIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa przedłużona dziś na 18 mies.

- staż od 12/2006 roku

- C+ Optimum HD: 65 zł. przez 18 mies.

- Multiroom: 10 zł. przez 18 mies.

- HD Promo: 0 zł. przez 18 mies.

- PVR: 0 zł. przez 18 mies.

- HBO HD: 0 zł. do końca 6/2013 a potem możliwość kontynuacji za 19,90 lub rezygnacja

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dekoderem ciagle tak opowiadja pzrerabialem to samo ; We IX wyslane wypowiedzenie w X z ich strony 2 telefony i z mojej 2 przy wyslanej propoyzcji za 62zl/ m-sc i twierdzeniu o braku takiej oferty. A o mozliwosci za 0zl PVR i Multiroom rowniez abym zapomnial. Jedyne co chcieli sac to HD Promo za 0zl. Teraz czekam umowa do 31.XII i bede zadal wylacznie tej oferty za telefon nie chwytam poniewaz niebede sie osmieszal. Teraz place 102,90 za C+Optimum;HD;Multiroom;PVR;HBO oni proponuja przy 12 m : 112,90 lub 18m 105,90 (Przy zalozeniu ze HBO wytarguje za 19,90zl). Skoro to wszystko mozna miec za 81,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem trochę stron wstecz, ale nigdzie nie widziałem aby ktoś starał się o taką konfigurację:

 

CANAL+ KOMPAKT HD

HD PROMO

PACE PVR

HBO 7 m-cy GRATIS

 

w opcji OPTIMUM wychodzi, ze można to ugrać za 65zł, a KOMPAKT?

jak sadzicie? może ktoś jednak taką opcję wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na przedłużenie:

- SUPERPREMIUM - 97 zł przez 18 mies. (zniżka KWOTOWA);

- MR - 10 zł przez 18 mies. (zniżka KWOTOWA);

- Pace PVR - 0 zł przez 18 mies. (zniżka KWOTOWA);

- Philips PVR - 5 zł przez 18 mies. (zniżka KWOTOWA);

- HBO GO - 0 zł przez 18 mies. (zniżka PROCENTOWA).

W sumie 112 złotych przez 18 mies. ze świadomością, że podwyżki mogą mnie dotknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aryst

ja dziś umówiony byłem na tel z konsultantem bo pierwszy miałem tydzień temu.

 

Dostałem dziś propozycje

 

C+ Kompakt 12m / 18m

za 55zł / 50zł

HD PROMO

HBO 7 m-cy GRATIS

CINEMAX 7 m-cy GRATIS

FILMBOX 7 m-cy GRATIS

 

Dekoder HD Sagem czy jakoś tak za 0zł

 

Ja powiedziałem, że wezmę to za 50zł ale chce Philipsa za 0zł

Pan powiedział, że musi zapytać szefa i po chwili powiedział, że jest taka możliwość,

ale powiedział, że bardziej radzi aby brać Pace PVR 500 a nie Philipsa bo lepszy i on sam też by to brał.

 

I od jutra mogę oddać stary dekoder i iść po Pace-a,bo oczywiście zgodziłem się na takie warunki.

 

Zastanawiałem się czy nie brać może na 12 m, ale ceny cały czas idą w górę odkąd jestem w C+ więc za 12m będzie znów drożej a ja będę się ciszył jeszcze przez 6m niższa ceną w porównaniu z tą w przyszłym roku. Przynajmniej mam taką nadzieję.

 

Nie wiem, co można byłoby jeszcze lepiej tu wynegocjować. No chyba, że będą w ostatnim tygodniu listopada rozdawać C+Optima w cenie C+ Kompakta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem trochę stron wstecz, ale nigdzie nie widziałem aby ktoś starał się o taką konfigurację:

 

CANAL+ KOMPAKT HD

HD PROMO

PACE PVR

HBO 7 m-cy GRATIS

 

w opcji OPTIMUM wychodzi, ze można to ugrać za 65zł, a KOMPAKT?

jak sadzicie? może ktoś jednak taką opcję wybrał.

Do pakietu kompakt HD nie możesz dobrać pakietu HD Optimum Promo, bo te opcje HD są tylko w Optimum, Superpremium i Prestige. Do pakietu Kompakt HD można dobrać tylko opcję HD Kompakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...