Skocz do zawartości

TV Dom


miś1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 2008 roku swoje nadawanie rozpocznie nowy, polski kanał o nazwie TV Dom. W tej sprawie łódzka spółka TV Media, która zajmuje się produkcją kanału, złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przyznanie koncesji na nadawanie drogą satelitarną.

Oferta programowa TV Dom będzie poświęcona rynkowi nieruchomości, dekoracji wnętrz, urządzaniu mieszkań i ogrodów oraz architekturze. Kanał będzie nadawać w platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

 

 

źródło: satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu Discovery Home & lether... cos tam, nadal jest wersja/odpowiednik tego kanału niestety nie dają go do tłumaczenia ;p kiedyś jak Discovery nadawał analogowo dzielił pasmo z oryginalnym Discovery, oczywiście Vectra wyłączała dekoder na ten czas, ale zdarzały się okienka ;] takiego kanału w sumie brakuje na polskim rynku, jak urządzać dom, niektórzy ludzie (w tym moja matka ;p) lubią takie programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w tej chwili interesuje cos innego co bedzie z tvc ktory otrzymal koncesje od krrit bo propozycje kanalow ktore sie pojawiaja najczesciej szybko sie rozmywaja a tu jest szansa na to aby kanal wystartowal moze bedzie cos tak interesujacego jak kiedys byl top canal nie weim czy ktokolwiek z was pamieta ten kanal nadawal naziemnie w okolicach warszwy byl piratem

i zostal zlikwidowany czegos takiego brakuje jai byl top canal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten kanał wystartuje i coraz więcej powstanie kanałów tematycznych, które nie będą kodowane. Zresztą już kilka kanałów miało powstać i nadawać, ale jakoś nie pojawiły się na satelicie. Jedynie SUPERSTACJA ruszyła i uważam, że jest bardzo fajnym kanałem. Bardzo mało mamy w naszym kraju kanałów FTA, więc każdy nowy jest na wagę złota. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja dla "Dom'u z ogrodem"? A właściwie, to pachnie mi tutaj kanałem Nieruchomości TV, który miał już bardzo dawno temu wystartować.

 

 

TOtamTO Media & TV (miał swoje udziały w Nieruchomościach TV)

TV Media - spółka łódzka (pomysłodawca kanału Dom TV)

 

Czy powyższe spółki mają coś ze sobą wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @Karol, też tak później pomyślałem. Choć w przypadku TV Nieruchomości, to swoje udziały, oprócz TOtamTO Media & TV mieli też Michał Figurski i Michał Celmer.

 

Natomiast właścicielem kanału Dom TV jest niejaka łódzka TV Media. Przeleciałem całe Google i nic więcej nie znalazłem o tej spółce. Tak więc już widać, kto się bierze za tworzenie nowego kanału. Jeżeli stacja wystartuje, to będzie bardzo duży sukces ich właścicieli, no chyba, że jeszcze wiele szczegółów jest trzymanych w tajemnicy, ale w to wątpię raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

To nie to samo :wink: producentem i nadawcą kanału DOMO TV jest Canal+Cyfrowy, a więc jest to kolejny kanał ze stajni Canal+ - tak jak Canal+, ZigZap, Kuchnia TV itp. :> a producentem kanału TV Dom będzie/jest łódzka spółka TV Media, co zresztą napisane w pierwszym poście tego tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...