Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Na SD mam dźwięk. Z tego co widzę na transponderze 11449 H są dwie pozycje MiniMini+ HD, jedna na SID 15135 druga z SID 15035, na http://pl.kingofsat.net/pack-ncplus.php jedna z nich zaznaczona jest na czerwono, nie wiem co to oznacza, zestroiłem ręcznie ponownie kanały z tego transpondera i złapał mi 2x MiniMini+ HD - na jednym dźwięku nie ma, na drugim na szczęście dźwięk złapał. Więc problem niejako rozwiązany ale nie wiem jaka jest przyczyna braku dźwięku na jednym z nich.

 

Dekoder to Cabletech URZ 0198.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ścieżkę audio na tym kanale. Ja miałem podobny problem z TVP HD - brak dźwięku - tylko ciche "buczenie". Jakimś cudem miałem zmienioną ścieżkę audio z PL na coś innego. Skoro miałeś wcześniej to nie ma bata musisz mieć dalej - kwestia ustawień (tak mi się przynajmniej wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ścieżkę audio na tym kanale. Ja miałem podobny problem z TVP HD - brak dźwięku - tylko ciche "buczenie". Jakimś cudem miałem zmienioną ścieżkę audio z PL na coś innego. Skoro miałeś wcześniej to nie ma bata musisz mieć dalej - kwestia ustawień (tak mi się przynajmniej wydaje).

TVP HD w smart HD+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrick-mam na myśli to:

CANAL+ Sport SD z systemem Conax! Zaczyna się powtarzać sytuacja z stopniowym dodawaniem Conaxa do kanałów od C+, czyli możliwe, że kanały premium również pojawią się w Smart HD+ :)

 

https://satkurier.pl/news/92075/canal-sport-z-systemem-conax-wkrotce-w-smart-hd.html

A ogólnie ktoś z użytkowników Smart HD + obierał Canal + Sport :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kartą SmartHD. Otóż dziś nie przestała działac z niewyjaśnionych przyczyn. nie ma żadnego kanału z paczki Tnk ani SmartHD. Karta jest opłacona na 12miesięcy do przodu więc nie powinno byc problemu z tym iż jest zablokowana lub coś w tym stylu. Kartę używałem na spliterze, i nigdy nie było problemu. Nie dzialała na spliterze to patrzyłem bez splitera na 3 dekoderach i na wszystkich ciemno i głucho. Edycja ustawień też wiele nie pomaga. Może jakieś pomysły ktoś będzie miał co się mogło stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakby mieli dodać kanały CANAL+ do oferty "Smart HD+", to mogliby już zamieścić w niej także wersje HD tych kanałów. :roll:

Bo co to za "Smart HD+", skoro i tak królują tu kanały w rozdzielczości SD... :?

Ich polityka jest co najmniej nieprzewidywalna, pakiet multi+ w smart hd+ także jest dublowany do sd więc może taki sam zabieg planują z kanałami canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...