Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ogół jak coś dostaje to in plus, jeżeli Ci zabrali 6xC+ to co dostałeś ?

 

Nigdzie nie dzwoniłem. Miałem 6xC+, chyba jak wszyscy - no i całość nagle wyłączyli. No dobra, ale powinni zostawić przynajmniej 2xC+ Family, bo na stronie jest informacja, że 2 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dają bonusy, oni ustalają reguły. Moim zdaniem nieodpłatne udostępnienie komuś Canal+ kosztuje ich mniej, niż takie samo udostępnienie HBO. Pomijając jednak koszty, może też chodzić o jakieś zapisy w umowach z HBO. Podobnie zastanawiające jest, że History HD jest dostępne wyłącznie w formie płatnego dodatku. I co ciekawe, jakich gratisów by nie dorzucali, to za History HD trzeba płacić (jeśli się je chce). Myślę, że taki jest warunek udostępniania tego kanału na platformie.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, że trzeba migrować bo jak nie to ich warunki mi dadzą to pismo wysłali ale że można cofnąć migrację to już nawet konsultant na info nie gadał. Nawet teraz w kluki lecą - posłałem mailem pytanie w tej sprawie i nikt nie raczył odpisać lub zadzwonić (prosiłem o kontakt telefoniczny) od kilku dni

 

nie powinno się traktować jednych inaczej niż drugich zwłaszcza wtedy kiedy umowa została zawarta pod wpływem nacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, że trzeba migrować bo jak nie to ich warunki mi dadzą to pismo wysłali ale że można cofnąć migrację to już nawet konsultant na info nie gadał. Nawet teraz w kluki lecą - posłałem mailem pytanie w tej sprawie i nikt nie raczył odpisać lub zadzwonić (prosiłem o kontakt telefoniczny) od kilku dni

 

nie powinno się traktować jednych inaczej niż drugich zwłaszcza wtedy kiedy umowa została zawarta pod wpływem nacisku

Jeśli migrowałeś przed 11 kwietnia możesz wrócić do poprzedniej umowy w każdej chwili nie ma okresu do kiedy możesz to zrobić ale musisz wysłać im pismo poleconym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...