Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam pytanie, ostatnio dostałem pierwsza fakturę 14 stycznia a dziś mamy już 20 a faktury nie widać, w ICA tez do zapłaty 0 zł, czekać aż się pojawi czy co?

Przypadkiem ta faktura ze stycznia nie jest od razu na dwa miesiące [ja teraz nie dostaję faktur, ale kiedyś dostawałem właśnie na dwa miesiące]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z NC+ (abonent byłej Cyfry+) obowiązującą do końca maja 2014 roku. Wie ktoś do kiedy muszę ją wypowiedzieć żeby zakończyła się zgodnie z w/w terminem? Ile trwa w takim przypadku wypowiedzenie? 30 dni jak w przypadku byłej Cyfry+ czy dłużej, np. 90 dni? Dzięki za ewentualną pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

mam takie pytanie, jaki adres wpisuje się do formularza przelewu w pole odbiorca przy opłacaniu abonamentu? Obecnie abonuję ofertę NC+ z modułem CAM na czas nieokreślony i mam dostęp do ICA po cyfrze+, na umowie mam tylko indywidualny numer rachunku do wpłat(brak pozostałych danych odbiorcy przelewu). Jaki adres trzeba wpisać aby przelew poprawnie dotarł(nie mam jeszcze żadnego rachunku w ICA - chcę zrobić nadpłatę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

mam takie pytanie, jaki adres wpisuje się do formularza przelewu w pole odbiorca przy opłacaniu abonamentu? Obecnie abonuję ofertę NC+ z modułem CAM na czas nieokreślony i mam dostęp do ICA po cyfrze+, na umowie mam tylko indywidualny numer rachunku do wpłat(brak pozostałych danych odbiorcy przelewu). Jaki adres trzeba wpisać aby przelew poprawnie dotarł(nie mam jeszcze żadnego rachunku w ICA - chcę zrobić nadpłatę)?

Zgodnie z aktualnym prawem bankowym nie trzeba wpisywać żadnego adresu, tylko nr konta odbiorcy, jego nazwę i tytuł przelewu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktury przychodzą na tv tylko na TVP 1? bo w ica dalej jest stara faktura, a w ostatnią niedziele przyszła mi faktura właśnie na tvp1(a nie oglądam często tego kanału) wystawiona 18 lutego z terminem płatności do 25..i wiadomości potwierdzające wpłatę też na TVP1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem wysłać do nc+ rezygnacja z umowy o świadczenie usług ( przejście umowy na czas nieokreślony). Wg wzoru, który znalazłem na forum trzeba podać w treści nr umowy i tutaj moje pytanie: czy w nc+ jest tak samo jak w Cyfrze+, że nr umowy = nr abonenta? Jeśli nie, to skąd mogę wziąć nr umowy, bo na moje umowie podany jest tylko nr abonenta.

Dodam, że na forum znalazłem info, że nr umowy powinien znajdować się po "Umowa o świadczenie usług ( nr umowy)", a u mnie w nawiasie jest "(oferta wspólna)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doman88 jeżeli podczas migracji nie wymieniłeś sprzętu na dekodery ze stajni ADB to u Ciebie numer abonenta jest numerem umowy i wystarczy, że uwzględnisz to w piśmie.

 

@tom427 ICA ma cały czas awarię i stąd brak w nim bieżących informacji. Dokument na dekoder dostaniesz bez względu na to jaki kanał oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że umowa z Cyfrą+ skończyła mi się w czerwcu 2013 ( wcześniej wysłałem rezygnację i ją przyjeli, potem dzwonili kilka razy, żeby przejśc do nc+, ale proponowali 50% droższy abonament praktycznie za to samo). Po zakończeniu umowy, zaniosłem dekoder do APS, aby go oddać, a tam zaproponowali mi nową promocję, dla tych, którym skończyła się umowa. I wróciłem z tym samym dekoderem, a na umowie pisze, że jest to:" oferta wspólna Canal+ cyfrowy i ITI Neovision". Czyli u mnie ma to tak samo wyglądać: " Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer abonenta} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania." ??? czy coś mam dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...