Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, może będzie ktoś kto umie pomóc

otóż jestem abonentem cyfry od 2000 roku i teraz przyszedł czas na przejście do nc+ i chcę zmienić na pakiet universe+ razem z canal+ sport i HBO

jest natomiast pewien problem bo nie ma mnie w tej chwili w kraju, a po napisaniu e-mail do nich dostałem odpowiedź, że skontaktuje się ze mną telefonicznie konsultant i doradzi....

problem jest w tym, że nie zadzwoni do mnie bo nie mam polskiego numeru i napisałem że preferuję kontakt przez e-mail, znowu dostałem odpowiedź taką samą jak w pierwszym e-mailu.

jest to dziwne bo nie widzę potrzeby rozmowy telefonicznej aby tylko zmienić ofertę programową przecież to jest tak naprawdę chwila nazwijmy to roboty i nie rozumiem poco tak komplikować wszystko :/ kiedyś była fajna opcja wchodziło się do swojego ica i przez net mozna było zmienić, dodać odjąć hmmmm

może ktoś jest w podobnej sytuacji lub umie doradzić co zrobić bo Ci ludzie z którymi pisałem wydają się być ograniczeni.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym temacie pisze :P

mając Comfort+ z HBO gratis z dekoderem box+ z promocji świątecznej mogę dobrać family&sport ? jeśli tak to w jakiej cenie? rozumiem, że jeśli by się dało umowa by się aneksowała i była by ważna nie do grudnia 2014, ale do marca 2015 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, poszukam tam. mogłem wziąć od razu Universe+ ale wyszło jak wyszło, nie zawsze się ma kasę :P ale jeszcze się zastanowię, finały LM UEFA pewnie będą na TVP1 i nSport, a bez BPL jakoś przeżyję, i tak niedługo wakacje więc mało co będzie oglądać i mało czasu będzie na siedzenie przed tv.

 

edit: 30zł kosztuje ten pakiet :P

viewtopic.php?p=913345#p913345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam takie pytanko, po jakim czasie aktualizuje się saldo płatności w ICA po byłej Cyfrze+?? Wczoraj wieczorem opłaciłem abonament za pomocą zakładki płatności-->zapłać(przez system płatności elektronicznych ECARD) i boję się, czy moja kasa poprawnie przeszła do NC+.Po jakim czasie trzeba się zacząć martwić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...