Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w APS'ie parę dni przed tą promocją "przejściówką" i Pan powiedział właśnie, że dzisiaj nie da rady, ale za kilka dni można przyjść i C+sport/family/family2 + te wszystkie hbo na 12 miesięcy. Zapytałem 2 razy czy aby na pewno na 12 i czy nie myli z tą świąteczną, ale stwierdził, że na 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla przechodzących od innych operatorów. Wczoraj w APS: Universe 59zł, multiroom 10zł, dekoder 5zł. HBO na 12mcy za 0zł, canal+ sport family na 7mcy gratis, Canal+Film 2mce gratis. Umowa na 12mcy. Zostały mi 3mce na premium w CP i mam dylemat. Sport w C+ zmonopolizowany przez piłkę kopaną mnie odstrasza trochę ale reszta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wziąć jedną rzecz pod uwagę, że jeśli ktoś przyzwyczai się do Canal+ albo Canal+ sport, to po dwóch lub siedmiu miesiącach chcąc mieć dalej te kanały, każą podpisywać umowę w nowej ofercie znów na 12m-cy. Poinformowano mnie, że nie ma opcji dokupienia sobie tych kanałów na posiadany kontrakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tak jak piszesz i nie ma potem możliwości dokupienia pojedyńczych opcji Canal+, trzeba aneksować umowę na kolejne 12 miesięcy z ofertami Canal+ bez mozliwości ich wyłaczenia do końca umowy :!:

 

Po okresie promocyjnym, pakiet Comfort+ można aneksować na umowę z Canal+ Family & Sport za +30 zł = 69 zł miesięcznie lub Canal+ Platinum za +50 zł = 89 zł miesięcznie.

Pakiet Universe+ można aneksować na umowę z Canal+ Platinum za +30 zł miesięcznie co daje 89 zł miesięcznie.

 

Uwaga: Aneksowanie umowy przedłuża ją o 12 miesięcy od chwili zawarcia aneksu tych i opcje Canal+ są obowiązkowe przez całe kolejne 12 miesięcy :!:

 

I wziąć jedną rzecz pod uwagę, że jeśli ktoś przyzwyczai się do Canal+ albo Canal+ sport, to po dwóch lub siedmiu miesiącach chcąc mieć dalej te kanały, każą podpisywać umowę w nowej ofercie znów na 12m-cy. Poinformowano mnie, że nie ma opcji dokupienia sobie tych kanałów na posiadany kontrakt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz oglądać sportu jak Cię odstrasza. I tak te kanały c+ masz za free

Wiem że nie muszę ;) Bardziej chodziło mi o brak siatkòwki i być może F1 (bo obstawiam że CP kupi prawa TV).

Z innej beczki - kilkukrotnie już miałem pełne pakiety z kanalami filmowymi premium i zawsze wyglądało to tak, że po 2 miesiącach jakoś nie było co oglądać. HBO nie jest warte żadnych pieniędzy, ale powiedzcie czy warto płacić za C+Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...