Skocz do zawartości

Ostra krytyka nowej platformy - w platformie CANAL+ lecą głowy


kris194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze takiego tematu więc postanowiłem go założyć. Jak wiemy zaledwie 8 dni temu wystartowała nowa platforma będąca połączeniem "enki" i cyfry+ - nc+. Wszyscy doskonale także wiemy jak została przyjęta oferta zaserwowana nam przez ową platformę. W efekcie tego zwolnione zostały już co najmniej 2 osoby zajmujące wysokie stanowiska - dyrektor wykonawczy ds. marketingu Canal+ Cyfrowy oraz dziś Pani wiceprezes, Beata Mońka.

 

Po porażce związanej z wprowadzeniem na rynek nowej platformy satelitarnej nc+ "lecą głowy". Zarząd nc+ poinformował o zakończeniu w trybie natychmiastowym współpracy z wiceprezes Beatą Mońką.

 

"Wspólnie z Beatą Mońką zgodziliśmy się, że rozstanie się z firmą nc+ w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji - czytamy w przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu zarządu nc+"

 

Beata Mońka była wiceprezesem zarządu ds. business affairs, communication & branding nc+. Od 2011 roku była prezesem i CEO w Canal+ Cyfrowy - zaangażowana w proces mergu platform Cyfra+ i "n".. Od 19 lat związana z mediami i komunikacją - na stanowiskach zarządczych w międzynarodowych firmach - m.in. w Grupie Omnicom, gdzie jako z-ca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu odpowiadała za rozwój Grupy CP DDB. Następnie Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Axel Springer. Przez blisko 6 lat w koncernie WPP była Prezesem i CEO Grupy Y&R Brands. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Swinburne University of Technology - Business Faculty w Melbourne. Laureatka wielu nagród biznesowych.

 

Zmiany w zarządzie nc+ to efekt trwającej od ponad tygodnia ostrej krytyki działań nowej platformy satelitarnej. Przypomnijmy także, że Beata Mońka zasłynęła medialnymi wywiadami, w którym zapewniała m.in. że platforma nc+ nie odda ani jednego klienta.

Źródło - media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej mniejszości, która uważa, że Mońka niczemu nie jest winna, no może poza kilkoma nietrafionymi wypowiedziami. Ale co miała robić? Mówić "nasza platforma jest do d..., ale i tak pójdziecie z nami"?

 

Też nie narzekałem na elastyczność i pakiety z Canal +. Właśnie dlatego przeszedłem z N do C+. Zapewne polecą teraz wszyscy, którzy nie zgadzają się z "nową strategią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, zgadzam się w 100%. W Cyfrze Plus niemal każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ja np. na powitanie dostałem Optimum z rabatem rzędu 30% (jako ofertę dla migrujących z innych telewizji), moduł CI+ za darmo (oczywiście jako wypożyczenie, a nie na własność), wszystkie możliwe usługi poza XXX w cenie na 3 miesiące (który to okres był de facto bezpłatny). A teraz zniżka 10 zł, zapłata za sprzęt bez najmniejszego rabatu i nic więcej nie mamy - albo bierz, albo idź sobie.

 

Tylko co mi po tych 10 zł skoro będę musiał je płacić miesięcznie za dekoder, umowę będę miał na 18 miesięcy, a w konsekwencji zapłacę więcej o 38 złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w tym problem, powinni polecieć wszyscy Ci którzy się zgadzają z "nową strategią". Teraz dopiero doceniam to jaką Cyfra+ była dobrą platformą.

 

No i ja kiedyś przeszedłem z n do cyfry i było tanio 10 zlotych na12 miesięcy za pakiet start plus canal !! gratis przez 11 miesięcy!! Dzisiaj taka oferta nie do pomyślenia. A szkoda. Mam nadzieję, ze po świętach oferty NC zostaną skorygowane... Ale czy Cyfra odzyska twarz ??? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jestem w tej mniejszości, która uważa, że Mońka niczemu nie jest winna ...

 

Naprawdę tak uważasz?

 

Była najważniejszym ogniwem przy przygotowywaniu oferty nc+ i dopasowywaniu jej do polskiego rynku, a mam nadzieję, że widzisz jak jej to koślawo wyszło?

 

Medialne przechwałki, dopełniły jedynie czarę goryczy, której Julian nie mógł już wypić. ;)

 

To jest gra, ale można grac głupio, albo mądrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mońki - tak właśnie sądzę - zauważ, że wyleciała ze względu na "różnicę zdań" i do tego "w trybie natychmiastowym". Nie sądzę, aby w ciągu ośmiu dni nagle zmieniła drastycznie swój punkt widzenia, ale może po prostu odważyła się zareagować, zaproponować coś... i prezesi uznali, że działa na ich niekorzyść.

 

Ceny nie poleciały nagle w dół, sugestie przesyłała redakcja Sat Kuriera więc "coś tam włączyli", ale nadal dobre propozycje przez infolinię to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość jako prawa sport i film jest super :) ale pod względem pakietyzacji układu kanałów oraz wolnego łączenia z call center nowa platforma nie zyska nowych wielbicieli a co gorsza straci tych co już są od ponad 10 lat i płacą nie małe rachunki najlepsza Cyfra+ była za czasów pana Le guren pakiet Canal+optimum za 49zł to było coś co miesiąc nowe kanały i to minimum dwa :D tęsknię za Cyfrą+ myślałem że nC+ to będzie stabilna firma i będzie liczyć się z naszym zdaniem cóż myliłem się :(

 

to co Canal+ budował 18lat oni ziszczą w 8 dni jak tak dalej pójdzie :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada, leżącej się nie kopie.

każdy kto miał do czynienia z francuskim biznesem wie, że lokalni managerowie są pacynkami tych prawdziwych.

 

Pani Monka pracowała w Cyfrze Plus a tam na elastyczność oferty nie można było narzekać..

 

nikt jej nie kazał wygadywać, że obecna oferta jest elastyczna. Mogła chwalić co innego, a ten temat omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożny był bym z oceną że dobrze ze wyleciała - rożnica zdań moze dotyczyć np. zmiany cen, zmiany przekazu do klientów itp .... moze wyleciała bo sie to Panu prezesowi nie spodobało - jego przekaz mógłby się okazac nie do końca prawdziwy.

 

A swoja droga w ten piękny sposób ITI zlikwidowało konkurencję w postaci Canal+ Cyfrowy a teraz wypie..... ludzi z cyfry i będziemy mieć platformę: taneczno/kulinarno/plotkarsko/kopaną :( wcale mnie to nie cieszy ....

 

Jelsi wyleciała dlatego że uparła się iż wszystko jest OK i trzeba przeczekać .... to dobrze że wyleciała :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożny był bym z oceną że dobrze ze wyleciała - rożnica zdań moze dotyczyć np. zmiany cen, zmiany przekazu do klientów itp .... moze wyleciała bo sie to Panu prezesowi nie spodobało - jego przekaz mógłby się okazac nie do końca prawdziwy.

 

A swoja droga w ten piękny sposób ITI zlikwidowało konkurencję w postaci Canal+ Cyfrowy a teraz wypie..... ludzi z cyfry i będziemy mieć platformę: taneczno/kulinarno/plotkarsko/kopaną :( wcale mnie to nie cieszy ....

 

Jelsi wyleciała dlatego że uparła się iż wszystko jest OK i trzeba przeczekać .... to dobrze że wyleciała :D:D

Słusznie. Jak wylecą panowi z ITI wtedy dopiero bedę spokojny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd sportowy pisze

 

Nikt z władz Ekstraklasy S.A. nie chce komentować negocjacji, ale sytuacja jest dynamiczna i wciąż może się jeszcze zmienić. Jeżeli jednak nie uda się osiągnąć porozumienia, Ekstraklasa SA z pewnością jeszcze w tym roku ogłosi nowy przetarg na sprzedaż praw telewizyjnych obowiązujący od lipca 2014 do czerwca 2017.

 

To sprawdzona procedura, która obowiązywała już wcześniej. Przy poprzednim rozdaniu, w latach 2008-2011, kluby dostawały rekordowe pieniądze: 120 mln zł za sezon. Teraz czkawką odbija im się spowolnienie gospodarcze, które sprawiło, że wartość kontraktu jest niższa o około 25 procent.

 

Chodzi mi dokładnie o ostatnie zdanie skoro w piłce i nie tylko polskiej jest recesja i ceny praw do transmisji spadają to dlaczego my zamiast stabilizacji mamy mega podwyżkę????

Oni mają recesje a my konsumenci może nie????

 

a oto cały artykuł

http://ekstraklasa.przegladsportowy.pl/ ... 1,381.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie tam sobie tych extra pracowników, tylko zmieńcie nam ceny na przystępne (choćby takie jak w Cyfrze, gdzie Optimum HD z Canal+ było po 65zł, czyli Platinum max 79zł!!!) a wszystko inne możemy jakoś przełknąć (jednak chyba poza listą kanałów)

 

Dokładnie 79 za platinum to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...