Skocz do zawartości

Ostra krytyka nowej platformy - w platformie CANAL+ lecą głowy


kris194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie moze nie taka zla, przeciez pani Beata nie chciala oddac ani jednego abonenta a "krol julian" widocznie mial(ma) inny plan bo juz liczy sie z tym ze moze stracic 400tys. abonentow, wiec moze stad to nieporozumienie i odejscie z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się...ale Martinus zgodzisz się ze mną ze to co zaoferowała nc+ jest po prostu drogie - porównaj to z na przykład Niemcami. ( drogie podwójnie - raz, że podwyżka ceny, dwa że obniżają koszty przez rezygnację z części kanałów)...

I to co widzimy te działania NC+ to tylko objaw "wyciskania klienta"...

 

Powodem tych CELOWYCH działań jak próba wyłudzenia nowych droższych i dłuższych umów od ludzi a kombinację z listą kanałów, wysyłki pism, "kruczki prawne", oczekiwanie że ktoś nie zauważy itd to tylko cele, które maja wymusić zysk...

 

Popatrzcie gdyby oferta na prawdę była dobra... to czy ktoś robiłby takie kombinacje ?

 

Dlaczego nikt z nich nie mówi, że im koszty wzrosły.......? Bo nie wzrosły...połączenia firm się robi dla oszczędności a nie dla wzrostu kosztów.....Koszty operacyjne po kilku miesiącach im spadną....

 

Jeszcze raz - reasumując: To co widać to najzwyklejszy objaw tego, że szefostwo NC+ wie, że ich oferta jest słaba i nie uzasadnia tak dużej podwyżki.

Po prostu wybrano scenariusz "wyciśnięcia" jak najwięcej z abonentów .a Polacy niestety dla Nich nie dali się zrobić w balona.... i tylko o to jest hałas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

Niekoniecznie Pani Mońka jest taka zła. http://media2.pl/media/101611-Beata-Monka-odeszla-z-ncplus-bo-nie-chciala-aroganckiej-strategii.html

 

Zła, dobra, genialna .... Ludzie trzymajcie się faktów, czyli jej wypowiedzi składanych publicznie już po oficjalnym skopanym starcie encepenceplus. Czy tak mówi menager, który naprawdę uważa, że oferta jest do d....? Nie, pani Beta M. twardo argumentuje w wywiadzie , że z jej badań wynika, że nc+ jest cacy i będzie jeszcze lepiej, ponieważ wszystko nc+ wzięła pod uwagę. Wszystko konsultowali profesjonalnie, naród jest bogaty, recesji w Polsce nie ma, gawiedź spragniona jak pieron rozrywki i dlatego "kontent" jest premium. Qrna słowo kontent w języku polskim funkcjonuje od kilkuset lat i oznacza "zadowolony". Już to dyskwalifikuje u mnie ludzi, którzy nie mają pojęcia o swym ojczystym języku i posługują się nieprzytomnie żargonem "profesjonalistów". Śmiechu warte. Sorry raczej płaczu warte i ubolewania warte, gdyż są to osoby z dyplomami bardzo dobrych uczelni.

Na stronie 698 w wątku

 

Nowości na platformie nc+ - przecieki, info niepotwierdzone

cytowałem fragment wywiadu , w którym ocenia sytuację w Polsce . Według niej jest ok, mimo, że dziennikarz wprost twierdzi, że ceny ofert są zbyt drogie dla polskiego klienta.

To już jej kolega z zarządu, którego sama ściągnęła bodajże w 2011 roku do firmy był bardziej przytomny, gdyż od początku roku siedział na l4. Jego przynajmniej tłumaczy choroba i nie mogą go bezproblemowo umoczyć. Trzymajcie się faktów, czyli wypowiedzi członków zarządu encepenceplus a nie tego, co inni "z dobrze poinformowanych źródeł" spekulują....Gdyby pani Beta M. faktycznie była innego zdania niż Żabojadę, to słowa wypowiedziane w tym wywiadzie jeszcze bardziej ją kompromitują jako odpowiedzialnego menagera. Bo wynika, że paplała co jej kazali dla kasy i stołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Monkin:

Popieram, ale lemmingi nie myśla...

 

No cóż w media2 dają się manipulować. To tylko polityka, walka o utrzymanie TVN jako stacji wiernej obecnie rządzącej partii politycznej. Liczą że da się wywalić francuzów, zachować kasę i zaorać NC+ byleby tylko tefałeny nadal mogły istnieć.

 

Ale wracając,,,

Sorry raczej płaczu warte i ubolewania warte, gdyż są to osoby z dyplomami bardzo dobrych uczelni.

Jak widać uczelnie co wydają dyplomy jak w sklepie. Płacisz i masz. W naszym kraju pełno takich uczelni.

 

Gdyby pani Beta M. faktycznie była innego zdania niż Żabojadę, to słowa wypowiedziane w tym wywiadzie jeszcze bardziej ją kompromitują jako odpowiedzialnego menagera. Bo wynika, że paplała co jej kazali dla kasy i stołka.

Zwykła karierowiczka mająca stołek jedynie dzięki koneksjom. Nazywa się to nomenklatura.

Jej cicha podpora w sprawach marketingu widziała co się świeci i włączyła opcję d*pochronu.

 

Niestety jest przykładem naszej choroby nazywanej nowobogactwem albo dosadniej warszafką. Niestety frak to na człowieku leży dopiero w trzecim pokoleniu.

Nieważne ile dyplomów ile kasy itd. Słoma i tak będzie z butów wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku o wy[beep]u pani Beaty M. który został zablokowany emarti zapytał mnie:

 

A co Ty byś mówił w pracy nawet gdybyś widział jakieś wady?

 

Nie będę już więcej się zajmował roszadami personalnymi w encepenceplus, bo to tylko bicie piany i szkoda nerwów... Powiem tylko na koniec jedno, jeśli admin pozwoli.

Ta pani tego nie mówi w pracy na posiedzeniu zarządu do Francuzów, tylko udziela oficjalnego publicznego wywiadu i twardo udowadnia dziennikarzowi, że ten nie ma racji.

W rozmowie z mediami należy być odpowiedzialnym za swe słowa. Ja nie siedzę w nc+. W profesjonalnej kompanii w poważnej sytuacji kryzysowej odpowiedzi udziela zawsze rzecznik prasowy, który bierze kasę za to, iż idzie na rzeź i ludzie go potem nienawidzą, a nie gadają z dziennikarzami członkowie zarządu. Prezesi są tylko od ogłaszania sukcesów. Tak jest wszędzie. Powie to każdy spec od PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W wątku o wy[beep]u pani Beaty M. który został zablokowany emarti zapytał mnie:

 

A co Ty byś mówił w pracy nawet gdybyś widział jakieś wady?

 

Mówię że jest coś nie tak. Zawsze tak postępowałem. I dopóki w firmie gdzie przepracowałem spory kawał swojego życia nie pojawili się nowobogaccy nowi prezesi to nikt nigdy nie miał o to do mnie żalu jak i do innych pracowników. No ale obecnie jak widać jest "trendy" pozwalanie na to by być pomiatanym za kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to co zaoferowała nc+ jest po prostu drogie - porównaj to z na przykład Niemcami. ( drogie podwójnie - raz, że podwyżka ceny, dwa że obniżają koszty przez rezygnację z części kanałów)...

I to co widzimy te działania NC+ to tylko objaw "wyciskania klienta"...

To nie nc+ jest drogie tylko Polacy za mało zarabiają. Nie tylko platformy satelitarne mają zbliżone ceny w Polsce i reszcie Europy. Z wszystkim tak jest. Np. teraz jestem na bieżąco z aparatami cyfrowymi. Cyfrówki w Niemczech są tańsze niż u nas. W takiej Anglii Samsung NX1000 był sprzedawany z tabletem Galaxy Tab w cenie niższej niż u nas sam NX1000. Na Allegro do niedawna można było kupić właśnie taki zestaw z Anglii. Przy elektronice jakoś nikt nie robi akcji na FB i nie dziwi się dlaczego u nas jest drożej niż na zachodzie. Nikt nie robi akcji na FB tylko pokornie kupuje to co jest w cenie jaka jest. Tak samo będzie z nc+. Niestety.

Przyjechał Francuz i walną ceny europejskie bo jakie inne miał dać? Ligę angielską kupił za funty, LM, żużel, ligę hiszpańską, włoską francuską za Euro. To i ceny walnął na poziomie funtów i Euro :)

 

Skupianie się na twórcy przez Was też jest niezrozumiałe. Ludzie lubią ten profil przede wszystkim ze względu na nazwę - "ANTY nc+". Nieważne czy właścicielem jest Papież Franciszek, Janusz Palikot czy Pan Stefan z kiosku, to liczy się idea, a nie założyciel.

Czy aby na pewno? Kilka kliknięć i kilkadziesiąt tysięcy fanów znika z FB, znika forum i następuje pustka. Ot taki "urok" inicjatyw internetowych. Wczoraj nie było nic, dzisiaj jest a jutro znowu nie ma nic. Jeśli się nie mylę twórcą tej strony jest jakiś student. Nie wiem co studiuje ale jak myślicie co potrzeba by go "kupić"? Staż w nc+ wystarczy? :) Brałbym w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozliwe i bardzo prawdopobne ze nie beda mieli problemu go kupic, ale mimo ze to moze zniknac i mediach nie bedzie juz ich kluc to watpie zeby byli naprawde az takimi idiotami zeby nie zrozumiec ze pozbycie sie FRONTMENA cos da, to takie zamiatanie problemu pod dywan, i tak dostana setki tysiecy wpowiedzeń.

 

Dla mnie ten profil odwalil juz swoja robote, pokazal prezesikom ze sciema z oferta nie przeszla i forsowanie tej polityki bedzie ich kosztowac i to sporo. Moga sobie teraz mowic ze odejscie 400k to spodziewany i oczywisty skutek, ale to tylko gadka, bo to dziesiatki milionow mniejszy obrot i napewno tego sie nie spodziewali. To takie naprawianie wizerunku zeby za pare miesiecy dalej ich to nie uwieralo jak bede pozniej prezentowac wyniki i pojawia sie naglowki ze "mialobyc nie oddamy ani jednego klienta a stracili 0,5mln". Dlatego poleciala Moncia, przestala byc wiarygodna, i stanowila sedno problemu mimo ze wciskala ich ustalony crap. I to stanowi teraz sedno problemu. Aktualnie beda mogli sie bronic, ze przeciez tak zakladali a tylko Moncia ktora byla niekompetetna miala bledne mniemanie o sytuacji, i oni, tacy madrzy i przewidujacy z nia sie rozstali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się .Ta pani która wylaciała (vce-prezes) słuchałem raz jej wywiadu bardzo słabo się orientowała.Ona chyba w ogóle nie widziała że większoś abonentów zostanie odciętych od piłki (będą to kanały premium -najdroższe).a ci z niskimi pakietami nic już nie zobaczą.Człówiek zupełnie nie kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ze niektorzy maja zludzenia i zarzucaja babce ze gadala glupoty, taka mieli oficjalna polityke a jej praca polegala na tym by reprezentowac ta polityke. Co miala innego mowic, ze to oczywiste ze zyluja i chca zmaksymalizowac zyski mimo polaczenia, zmniejsza kosztow operacyjnych, zmniejsza kosztow poporzez usuwanie pewnych kanalow. Taka robota, by przedstawiac wszystko w najkorzystniejszym swietle, klamanie czy mijanie sie z prawda to naturalna rzecz w takiej robocie i na takim stanowisku. Inna rzecz ze dala ciala bo firma przyjela polityke oderwana od rzeczywistosci i to bylo szyte tak grubym nicmi ze nawet niezbyt pojetni poznali sie na tym i o to szum. bo jednak ta robota polega na tym by robic to i nie dac sie wlasnie zlapac na tym co sie robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale ale to wcale bym nie umniejszał kompetencji wiceprezes Beaty Mońki. Za to, co do tych doniesień prasowych, to zalecałbym umiarkowany sceptycyzm.

 

dokladnie, 19lat w branzy pracowala, wiedze na pewno odpowiednia miala.. a ktos musial poleciec, przeciez nie "Pan Prezes" bo jak.. niedlugio "Prezes" bedzie kreowal sie na tego dobrego ktory bedzie walczyl o zmiany aktualnych ofert na takie bardziej przyjazdne abo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdanie p. Mońki : "Nie oddamy ani jednego klienta".

Po jakimś czasie nc+ uznaje, że nie po drodze im z Mońką, która pracowała jeszcze w cyfrze. Co to oznacza? Koniec z targowaniem się jak w cyfrze.

 

Na przykładzie obecnego Canal+ Platinum: 20 zł. obniżki na pakiecie, 5 zł na MR i ... tyle. Komu się nie podoba to trudno. Cyfra była rentowna mając 1.5 mln abonentów, zakałdając, że połączone platformy mają ich 2.5 mln, nawet jeśli utrzymają poziom obecnej cyfry, czyli te 1.5 mln. klientów płacących i tak wyższe rachunki niż w cyfrze i tak wyjdą na swoje.

 

W Anglii "stary" kibic np. Chelsea nie chodzi na mecze, bo go po prostu nie stać na zapłacenie 100 funtów za bilet. Tak samo będzie z Telewizją w Polsce typu Premium Sport. Nie stać Cię zabulić 100 zł. miesięcznie? Trudno. Mamy 1.5 mln klientów płacących średnio 90 zł. abonamentu - i to z nich żyjemy. Mniej abonentów = mniej konsultantów, mniej wysyłek listownych, tych wszystkich kosztów operacyjnych itp.

 

Ktoś powie, że i mniej wpływów z reklam. Zakładając, że po zakończonych migracjach dociągną do tych 1.5 mln (z nowych to nie wiem, czy nawet te kilkadziesiąt tysięcy osób choćby skusi się na ich ofertę) to wychodzi na to, że będą mieli tylu abonentów co obecnie cyfra. A tam reklamy chyba do tanich nie należą. Za to będą mieli 1.5 mln abonentów "Premium" - czyli bogatszych, więc i bardziej atrakcyjnych dla reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo tylko jedno że zrobili nas w bambuko ręce opadają żeby tak podnieść ceny do góry średnio o 50 zł , teraz my mamy składać sie na wypłaty tych wszystkich prezesów a oni benda się śmiać z naiwnych polaczków musimy walczyć innego wyjścia nie ma bo robią z nas głupków.

Gdzie jest napisane, ze masz sie skladac? Ja nie chce sie skladac na wyplate wlasciciela Almy wiec kupuje w Biedronce, bo uwazam ze tam jest taniej. To samo mozna zrobic z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale ale to wcale bym nie umniejszał kompetencji wiceprezes Beaty Mońki. Za to, co do tych doniesień prasowych, to zalecałbym umiarkowany sceptycyzm.

dokładnie - natomiast bardzo znamienna jest cisza wokół Pana Christiana Antinga, który odpowiadał za przygotowanie oferty nc+. Zdaje się, że Mońka poleciała bo potrzeba było kozła ofiarnego a ponieważ udzieliła głupiego wywiadu w TOK FM było jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście nr 4 napisałem " każdy kto miał do czynienia z francuskim biznesem wie, że lokalni managerowie są pacynkami tych prawdziwych."

Wygląda na to, że miałem rację.. Każdy w korporacji ma miskę za którą szczeka.

 

Na pewno uderzy nas po kieszeni brak konkurencji- od tego nie ma ucieczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...