Skocz do zawartości

Ostra krytyka nowej platformy - w platformie CANAL+ lecą głowy


kris194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wylatują ludzie którzy tak naprawdę najmniej mieli wspólnego z tym całym syfem.

Wpierw ten gość co wyleciał za ofertę, choć był na zwolnieniu lekarskim podczas jej tworzenia; potem Mońka, która uprzedzała francuza że Polacy nie zaakceptują tak aroganckiej strategii; teraz długoletni pracownik Cyfry, który pewnie też niewiele miał do powiedzenia.

Mam propozycję - Julek - SAM SIĘ WYWAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj dziwią. Ciekawe, jak przy 200 (czy coś koło tego) krajach w sumie ponad 19000 głosów nie ma znaczenia do tego stopnia, że nie widać żadnego z tych "nic nie znaczących" krajów, a np Kanadę z 1 głosem widać...

 

przy profilu Anty NC+ liczby te są znacznie większe, nie wyciągajcie z tego wniosków

http://www.socialbakers.com/facebook-pa ... 61-anty-nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie zdziwie sie ze mimo krytyki, bagna i calej tej chryjy pewnie to przetrwaja. Same liczby mowia za canal+ dotychczas oplacalo im 1 MILION ludzi, a to obrazuje ze przy tej skali podwyzki jesli nawet 1/4 lub 1/3 im podziekuje to i tak beda do przodu. TV nie jest pierwsza potrzeba ale glownymi subskrybentami tego premium sa fani kopanki, alternatyw na pozyskanie tego kontentu nie ma, wiec conajwyzej pobluzgaja ale cyrografy podpisza. Tak to juz jest z nalogami, papierosy drozeja a ludzie i tak dalej je kupuja. Zreszta cyfra.tv sam napisal ze wiekszosc dotychczasowych cyfrowcow ktorzy do niego przychodzi migruje, wiec o czym tu gadac. Nawet jak polowac abonentow npremium im podziekuje druga raczej tez na to pojdzie z racji na powyzsze. Fakt ze calkiem prawdpodobny ubytek nawet 500k abonentow mimo powaznej porazki marketingowej, to niekoniecznie bedzie rownie wielka wpadka finansowa.

 

 

Cyfra pisał , że ok połowa z N i 10 % z cyfry rezygnuje czyli w całości daje to ok 650 tys wypowiedzeń tylko , że to dane z Warszawy która raczej nie jest miarodajna. Wcale się nie zdziwię jak nawet w granicach 1 mln klientów stracą jeśli czegoś nie zmienią. Maniakiem sportu można być sam nim jestem ale nie zamierzam dawać się okradać . Co z tego , że będzie milion transmisji sportowych skoro i tak wszystkiego na raz się nie zobaczy więc więcej niż do tej pory i tak nie zobaczę. Podwyżka dla samej zasady o ponad 50 zł nie przejdzie zresztą wypowiedzenie już wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli mamy tu rozmawiać o uzależnieniach, to wdepnęliśmy w naprawdę ohydne bagno.

 

Temat ewentualnej migracji do nc+, to kolejna szansa dla nałogowców, by przetrzeźwieć i wreszcie wyjść na ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj dziwią. Ciekawe, jak przy 200 (czy coś koło tego) krajach w sumie ponad 19000 głosów nie ma znaczenia do tego stopnia, że nie widać żadnego z tych "nic nie znaczących" krajów, a np Kanadę z 1 głosem widać...

 

przy profilu Anty NC+ liczby te są znacznie większe, nie wyciągajcie z tego wniosków

http://www.socialbakers.com/facebook-pa ... 61-anty-nc

 

Cóż, potwierdza to tezę, że są kłamstwa, większe kłamstwa i statystyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioking

Jest wielu kibiców którzy podpiszą nową umowę , także wiele osób którym 199 czy nawet 249zł nie zrobi różnicy, jest jedno ale , podmiot powinien przynosić coraz większe zyski, nie stać w miejscu , nie mówiąc się o cofaniu. Tak już jest, jak się ktoś przyzwyczai to płaci, jak ktoś się przyzwyczai do innej platformy czy tv naziemnej , niekoniecznie wróci do comiesięcznego haraczu dla platformy za abonament. W tej chwili tylko 4 moich bliskich sąsiadów , wysłało wypowiedzenia i nie maja zamiaru brać żadnej płatne telewizji, więc okazać sie może, że [beep]kie podejście nc+ wcale tak na dobre im nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Pani Beaty Mońki, Pani Kamili Barabasz i wszystkich osób, które pewnie niedługo odejdą, a które były związane z Cyfrą+. To ludzie z pasją, którzy mądrze i sensownie kształtowali tę markę i byli za nią odpowiedzialni. Teraz to już z pewnością koniec Cyfry+. Dorobek wielu lat ciężkiej pracy został przekreślony i zniszczony w kilkanaście dni. Nie te osoby powinny stamtąd odchodzić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra pisał , że ok połowa z N i 10 % z cyfry rezygnuje czyli w całości daje to ok 650 tys wypowiedzeń tylko , że to dane z Warszawy która raczej nie jest miarodajna.

Te dane dotyczą tylko tego jednego salonu i tylko o tym salonie można w ich kontekście mówić. Rozkład krajowy w APSach może być inny. Poza tym nie wiemy, jak wygląda sprawa z zamawianiem przez Internet i jak wygląda wysyłanie wypowiedzeń pocztą. Myślę, że APSy mają pecha i przyciągają w tej sytuacji raczej niezadowolonych klientów. Na infolinię nie można się dodzwonić, a w APSie końca kolejki jakoś się człowiek doczeka. No i można jeszcze ewentualnie nakrzyczeć. Poza tym wiele z wypowiedzeń pójdzie na zasadzie wzmocnienia pozycji negocjacyjnej, a nie z czystej chęci rozwodu z platformą. Więc trudno je zaliczać jednoznacznie do ujemnego bilansu klientów nc+.

 

Pamiętajmy, ze to nowy podmiot pod nazwą nc+ wie o nas wszystko. Ilu nas jest, jakie płacimy rachunki i za co. W naszym odczuciu takie postawienie sprawy migracji i jej zasad może być krzywdzące, ale oni wzięli to wszystko ze statystyki. To jest potężna broń. Powiedzmy, że maja abonenta płacącego za drogi pakiet ze sportem. Widzą, że wielu z nas takim właśnie wyborem się kieruje. Co zatem robią? Proponują zapłatę za wysoki pakiet, bo w przeciwnym wypadku nie będziemy mieli sportu. Podobnie jest z filmem. Chcesz mieć premiery w Canal+, to musisz wziąć platynkę.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem gdzie tu niszczenie dorobku cyfry? Bo sorki dla mnie jaczenie na liste kanalow nie bardzo podpada pod ta kategorie. Ja bym wlasnie bardziej twierdzil ze cyfra niszczy wszystko dobre co oferowala n-ka, przyzwoita i nowoczesna oferta w przystepnej cenie. Za to teraz przeszly z cyfry wysokie ceny na abonament, brak elastycznosci, zdziercze aktywacje albo bandycka dzierzawa/najem. Cale szambo jakie tylko cyfra wraz z tymi swiatlymi osoba wykreowaly przez lata, wiec ja tam za prezesami cyfry plakac nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi abonencie ITI - pamiętaj nasze motto: ITI jesteś baranem (dla tych co chcą mieć pakiety comfort, universe i silver w oferowanych na stronie cenach ), ITI jesteś leszczem (dla tych co chcą mieć pakiety gold lub platinum w oferowanych na stronie cenach ), ITI jesteś idiotą (dla tych co chcą mieć pakiet ALL za 179/199 zł)

Teraz widzisz jak jesteś dla nas ważny ! - podpisano Julian żabojad prezesik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię pogrzało.

Dopóki do ITI nie dołączył wyperfumowany francuzik to w n`ce było eldorado.

Identyczna sytuacja była po wessaniu Wizji TV.

Tak jak pisałem, punkt widzenia od punktu siedzenia.

Wolałbym by tej fuzji nie było - Ty byłbyś happy z ITI, ja z Cyfrą i wszyscy byliby zadowoleni.

I nie pogrzało mnie - piszę jak czuję. Jako abonent Cyfry ZAWSZE byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to teraz przeszly z cyfry wysokie ceny na abonament, brak elastycznosci, zdziercze aktywacje albo bandycka dzierzawa/najem

 

Nie fantazjuj. W Cyfrze+, zawsze można było się dogadać i wynegocjować to, co cię interesowało. Canal+Optimum HD + 6 miesięcy HBO, Filmbox, Cinemax gratis + PVR również gratis za 65 zł to według Ciebie wysokie ceny? :brawo: Za to samo w nC+ trzeba dać 99 zł z wielką łaską aktywacji i dzierżawy nie licząc. Zastanów się i nie opowiadaj bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z użytkownikiem ste100 :) Gdyby nie było fuzji dalej każdy by był zadowolony. Ci co mają cyfrę ze splitterów i fajnego multiroomu, za to Ci z "N" z dobrego sprzętu i fajnej paczki nPremium (chyba fajna nigdy nie miałem). Znam wiele osób, którzy mają w swoim domu dwie platformy tzn mieli dwie platformy. N i Cyfrę +. Ceny dwóch platform często sięgają ledwo 100 zł, a mają więcej niż za 119 zł. w NC+. Nadal niestety nie rozumiem Cyfry +.... mają 51 % udziałów i gdzie to widać ? Nie chcę obrażać nikogo z byłej N czy ludzi wysoko postawionych ale wszystko wchodzi właśnie z "N", dekodery, aktywacje, multiroom, kodowanie i na samej górze ludzie z "N". Gdzie porządek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie nc+ dla mnie wygląda tak:

 

Wpłyną na skałę wielki lśniący statek (nc+) , ale po zderzeniu wyszło na jaw że:

jest zrobiony z cienkiej tandetnej blachy podklejonej starymi gazetami (oferta),

po wypadku statek zaczął tonąć, więc wyrzucono za burtę bosmana (Mońka),

nikt z załogi nie jest zainteresowany ratowaniem statku (konsultanci),

wszystkim pasażerom (klienci) powiedziano, że mogą skakać do wody (wypowiedzenia) bo szalup i tak nie dostaną,

a kapitan (Julian) nakazał przebić dziurę jeszcze z drugiej strony - tak dla równowagi bo ładniej to wygląda (kolejna planowana podwyżka cen).

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to teraz przeszly z cyfry wysokie ceny na abonament, brak elastycznosci, zdziercze aktywacje albo bandycka dzierzawa/najem

 

Nie fantazjuj. W Cyfrze+, zawsze można było się dogadać i wynegocjować to, co cię interesowało. Canal+Optimum HD + 6 miesięcy HBO, Filmbox, Cinemax gratis + PVR również gratis za 65 zł to według Ciebie wysokie ceny? :brawo: Za to samo w nC+ trzeba dać 99 zł z wielką łaską aktywacji i dzierżawy nie licząc. Zastanów się i nie opowiadaj bzdur.

Można też nadal fantazjować kto kogo kupił.

Jako były abonent Cyfry muszę zerwać umowę z Cyfrą, a podpisać z ITI. Sprzęt - z ITI. Pakiety tak samo elastyczne jak w ITI. Więc jeszcze raz się zapytam... kto kogo kupił ?...

 

 

kto kogo kupił? zobacz na nową listę kanałów - no i co jest na pierwszych pozycjach bo chyba nie Canal Plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nawet lista kanałów pokazuje KTO KOGO kupił. Wszystko, absolutnie wszystko w nowej nc+ należy do ITI. Z Cyfry już nawet ludzie się nie uchowali, by Ci co odeszli przez ostatni tydzień - to byli pracownicy Cyfry. Stołki należą do ITI, zarządzanie do ITI - nC+ to ITI.

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki z NC+ cwaniakami, ale jednego nie rozumiem - jakim prawem automatyczne bez mojej akceptacji NC+ ma prawo do bezkarnego zerwania mojego dotychczasowego kontraktu z C+ i zastapienia go innym kontraktem na niekorzystnych (dla mnie) warunkach?

 

Chodzi mi o to ze prawo komercyjne/kontraktu w wielu krajach jest oparte na starym angielskim prawie kontraktowym - do kontraktu potrzebme sa dwie rzeczy, oferta i akceptacja oferty. Akceptacja zawsze jest wymagana, i akceptacja nigdy nie moze byc brak czynnosci (np. brak odpowiedzi na list z nowym kontraktem).

 

Czy polskie prawo naprawde nie wymaga akceptacji przez klienta nowego kontraktu? Czy polskie prawo zezwala dymac klientow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polskie prawo naprawde nie wymaga akceptacji przez klienta nowego kontraktu? Czy polskie prawo zezwala dymac klientow?

Dowiemy się za kilka dni decyzją UOKiK, ale to Polska kolego... więc możesz spodziewać wszystkiego, nawet tego że łamanie prawa jest w tym wypadku zgodne z prawem albo że nie łamie go wystarczająco by coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie głupoty.

ITI - to było, założył to Walter i spółka, kiedyś tam.

Ale z kasą było krucho, a po śmierci Wejherta doszło do podziału majątku - jak to u Polaków.

Niestety ITI opchnięto Francuzom. Teraźniejszy zarząd ITI do nasi doskonale znajomi z Canalu SA. Dawny zarząd ITI poszedł na emeryturę, trochę coś tam zostawił i tyle.

Dla porównania podaję zarządy ITI ze stycznia tego roku i z marca - porównajcie - i nie piszcie głupot.

 

Dane Sądu z 2013-01-16:

 

ITI NEOVISION SP. Z O.O., WARSZAWA

Tellenbach Markus Prezes Zarządu

Czajkowski Bernard Członek Zarządu

Przybysz Artur Paweł Członek Zarządu

Bahlmann Arnold Członek Rady Nadzorczej

Kacprzak Wielgat Renata Członek Rady Nadzorczej

Anting Wolff Christian Alejandro Wiceprezes Zarządu

Kostrzewa Wojciech Julian Członek Rady Nadzorczej

Walter Piotr Robert Członek Rady Nadzorczej

 

Dane z 2013-02-12:

 

ITI NEOVISION SP. Z O.O., WARSZAWA

VARLEY JULIEN GUILLAUME-PREZES ZARZĄDU,

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ-WICEPREZES ZARZĄDU,

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEJANDRO-WICEPREZES ZARZĄDU,

DANDOY NICOLAS RAYMOND-WICEPREZES ZARZĄDU,

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA-WICEPREZES ZARZĄDU

 

Tak. A nad wszystkim Vivendi - Paris - New York - California, Brasil, etc.

Właściciele - z danych prasowych kilku szejków i pewnie jeszcze jacyś miliarderzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...