Skocz do zawartości

Z co tym filmem ...


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc tylko kinomanem, w ogole nie interesuje mnie C+Sport. Wydawałoby sie wiec ze wystarczy mi pakiet C+ GOLD. Tymczasem na forum C+ pada informacja oficjalna, ze nie wszystkie premiery C+ pojawia sie na C+ Film. Pewnie wiekszosc ale nie wiadomo ile. Niewiadomo tez po jakim czasie, czy jako premiera w C+Film czy jako powtorka. W ogóle to dość zagadkowa sprawa, bo nikt nie wyjasnil dokladnie struktury tych kanalow C+ i C+FILM. Ile premier na jednym i drugim kanale czy taka duza ilosc premier w kwietniu to tylko jednorazowy (czyt. marketingowy) zabieg a później beda tylko powtorki. Dlaczego nikt nie przedstawi konkretnej oferty filmowe, zamiast tego mamy papke w stylu najlepsze hity, nagradzane filmy. Ale ile premier w miesiacu na C+, ile premier (nie liczac tych co były juz w C+) premier na C+FILM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w pakiecie ma się Canal+/Canal+Film to po jakimś pół roku przychodzi refleksja, ze większość filmów albo się już oglądało, albo nie chce się ich oglądać. W sobotę koło 20:00 na Canal+ leci mecz, jakby było mało sportu na Canal+Sport, Gol Weekend itp. Dla kinomana pakiet Canal+ przestaje być zabawny po tym terminie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Canal plus adminka tajemniczo pisała, że kanałami filmowymi są Canal+ Film 1 i 2. Nie będzie tam koncertów, dokumentów itp. Premiery będą na Canal+ i na Canal+ Film. Raz w tygodniu będzie także premiera na Canal+ Family. Nie wszystkie filmy będą powtarzane pomiędzy różnymi kanałami. Póki co, śledząc ramówkę Canal+ i Canal+ Film na stronie canalplus.pl nie widać takiego systemu emisji programów jaki był do tej pory. Nadal tajemnicą jest ramówka na Canal+ Film 2. Ponieważ tak na prawdę wszystkim teraz zarządza ITI jestem skłonny uwierzyć, że Canal+ Film 2 i Canal+ Family 2 to będą nie daj Boże kanały na wzór nPremium 2, gdzie emitowano ten sam program z dwugodzinnym przesunięciem. A może będzie jak w Cinemax 2 - przesunięcie o jeden dzień.... Niestety, po ITI można spodziewać się tylko najgorszego patrząc co narobili do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorka z Canal+ napisała oficjalnie na forum: cytat "nie wszystkie filmy będą miały powtórki na pozostałych kanałach z grupy C+, ale niektóre tak. Jest to uzależnione od tematyki filmu i kategorii wiekowej, dlatego część z nich nie będzie mogła pojawić się na CANAL+ Family. Na kanałach filmowych CANAL+ Film i CANAL+ Film2 nie będzie dokumentów i koncertów, ze względu na filmowy profil tych kanałów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężko było stworzyć dwa pakiety tematyczne CANAL+?

CANAL+SPORT(Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3) oraz CANAL+FILM (Canal+, Canal+Film, Canal+Film 2)

Każdy wiedziałby za co płaci i nie byłoby wątpliwości, w którym pakiecie poleci dany mecz, czy premiera jakiegoś filmu ...

To co zrobili w nc+ to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blonka

 

No bez przesady, od 160 to są HBO i pokrewne oraz paczka Filmboxu. Co do HBO to tam są raptem w porywach dwie czołowe wytwórnie, więc dałoby się to jakoś przeżyć. Gorzej, że na tych kanałach są mega za[beep]iste seriale produkcji własnej, puszczane z maksymalnie jednodniowym poślizgiem względem premiery w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiesz?

Filmy z c+ będą powtarzać na c+film a dokumentów i koncertów nie. Dodatkowo jak będzie film rodzinny to poleci w c+family.

To tyle.

[beep]!

 

To są pewne domysły bo nikt nigdzie nie określił profilu tych stacji. Co z C+FILM ? Z ramówki na kwiecien wynika ze beda tam premiery ale za chwile w roli premeir mogą sie ukazac powtorki premier z Canal+ głownego. Czy zatem C+FILM to docelowo kanał powtorkowy czy z premierami własnymi i powtorkami premier z Canal+ ? Masz taki przykłąd z C+Family. Z opisy wynika ze bedzie "cotygodniowa" premiera a z ramowki kwietniowej wynika ze bedzie kilka premier w tygodniu. Czy to celowe mylenie klienta by w marcu-kwietniu podpisał umowe a później ogladał powtorki ?

 

Inna sprawa, ze gdyby sie okazało ze premier ybeda zarowno w C+ i C+FILM to wyszłoby ze mamy 2 oddzielne kanały premium. I wtedy warte byłoby tej wysokiej ceny. Tylko ze dziś nikt nie chce nam powiedzieć jak to będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na to swoja teorie pewnie juz gdzies na forum ktos o tym pisal

na canal plus beda najlepsze premiery reszte [beep]u i powtorki rzuca na family to samo canal sport

wiadomo najwiecej kibicow wpolsce jest za legia wisla lechem - i mecze tych druzyn beda na sport - reszta na family

z anglii mu chelsea mc i arsenal na soprt - reszta family z hiszpanii real barcelona sport reszta family itd itd itd wiec jesli ktos chce najlepszy sport musi!!!!!!!! wziac platynowy pakiet i to jest to ich zagmatwane podzielenie canal plusow zeby zrobic walek na ludziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Niewiadomo tez po jakim czasie, czy jako premiera w C+Film czy jako powtorka. [...]

Cieszę się, że poruszyłeś temat Canal+ w kontekście filmowym. Jednak nie bardzo rozumiem, jaka jest róznica pomiędzy premierą na Canal+ Film, a powtórką. Dla kogoś, kto nie ma wcale Canal+, premiery są na TVN, czy Polsacie.

 

Pojęcie premiera jest kwestią umowną. Dla mnie istotna jest informacja, czy z czasem wszystkie filmy pokazywane na Canal+ pojawią się w paczce Canal+ Film. Jeśli tak by było, to mnie nieduże przesunięcie czasowe nie zmartwi. Zresztą są jeszcze kina i wypożyczalnia. Gorzej, gdyby niektóre interesujące pozycje miały nigdy nie trafić do niższych pakietów.

 

Rozbawił mnie argument administratorki, która pisz e tym, ze Canal+ Family będzie kierowany do młodszego widza, więc nie wszystkie materiały mogą tam zagościć. Nawet w nocy?

 

Canal+ Family będzie z pewnością skierowany do publiczności młodszej oraz starszej (mniej ciekawe imprezy sportowe). Zakładam, że tam również pojawi się dokument, którego w Canal+ przecież tak wiele nie było. Pod tym względem TVP prezentuje się lepiej. Poza tym jest Planete, NG itp.

 

Dla mnie, jako kinomaniaka najważniejszy jest film. Na dodatek film w wersji oryginalnej z napisami i najlepiej z dźwiękiem 5.1. I dlatego z pewną dozą nieśmiałości czekam na ramówkę po 5 kwietnia.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o premiery telewizujne w Polsce. W kwietniu jest tak, ze sa premiery w C+ i oddzielne premiery w C+FILM. To idealny stan, mamy wtedy 2-3 kanaly premium. Jesli natomiast w przyszlosci premiery z C+ powedruja na C+FILM na godz. 20 w porze premiery to oferta bedzie odchudzona w stosunku do rewelacyjnego kwietnia (na C+ beda premiery a na C+F powtorki). Zanim podpisze umowe, chciałbym wiedziec na co sie decyduje (czy warto doplacac do platyny czy nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, iż to co najlepsze poleci w Canal + z filmu i w Canal + Sport ze sportu. To normalne, że najlepsze kąski, tylko za większą kasę. Przecież w "n" też do tej pory tak było: najlepsze mecze LM czy LE leciały na kanałach nPremium 1,2,3,4, na nSport zaś jakiś dyrdymał, w którego dodatkowo przerwie gadali o tych meczach z nPremium:)

nie wydaje się możliwym zmiana tej polityki. Co do filmów to przewiduję najlepsze w Canal +, najszybsze premiery, w reszcie polecą później i nieco l;ichsze...zresztą, co dla mnie najważniejsze, wtylko i wyłącznie w Canal + będzie zapewne gala rozdania osckarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...