Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co mi zaproponują. W Cyfrze od początku non stop.Wcześniej 3 lata Canal+ z kluczykiem.Trochę dudków u nich zostawiłem(nawet nie chcę liczyć ile)Zawsze z pakietem premium.

ps.Do tej pory,nawet sprzątaczka do mnie nie zadzwoniła z ofertą :)

 

No i dobrze że nie zadzwonili, tylko oszczędzili nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę teraz śmiesznie brzmi zasłanianie się n-ką - mają pakiet większościowy i dali się odsunąć od wszelkich decyzji?!?

 

nie chodzi o napalanie się,chodzi o to,ze abonentem tam jestem ok 15lat i oglądam dużo piłki nożnej z Ekstraklasy i Hiszpańskiej i ANgelskiej.

A powiedz mi gdzie takie coś masz? W Polsyfie?? :jupi:

 

Kończy ci się w najbliższym czasie umowa? Jeśli nie to dlaczego nie chcesz spokojnie poczekać na rozwój sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą migracja dla ludzi co mają obowiązujący abonament np. jeszcze przez rok , mam już dość podeszlem dzis do punktu NC+ kolejka ale nie żeby podpisac umowę tylko z pretensjami szok ,, zapytałem tylko pania co z ludzmi co maja abonament z cyfrą pani 4 razy zaklinala sie ze nie musze migrowac do konca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wszyscy licytują się, za ile by wzięli pakiet Platinum. A czy na pewno ci wszyscy wzięli pod uwagę, że z tego pakietu NIE BĘDĄ MOGLI ZREZYGNOWAĆ ani w czasie okresu minimalnego (co oczywiste) ani też po nim? Tak wynika z regulaminu. Kuriozalną sytuacją byłoby, gdyby przy przedłużaniu umowy nie można było wziąć pakietu droższego, ale z regulaminu wynika, że na tańszy przejść na pewno nie będzie można. Czy wszyscy tu chętni na Platinum będą chętni również i za 18 miesięcy, czy nawet za wyśnione 12 aby przełknąć nieuchronną podwyżkę? Jeśli nie, to wtedy tylko rezygnacja i nowa umowa z nowymi kosztami aktywacji itp., itd., etc.

"Rozdział II: Warunki promocji. (...) 3. Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ Platinum ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ Platinum poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy".

Dotyczy to zarówno Platinum, jak i Gold oraz Silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario1980, cyfra jako taka dla nowych abonentów już nie istnieje, teraz jest nc+, rozumiem, że w 1989 ludzie mieli ocet za powiedzmy 1000 zł, a za kilka dni kosztował 3000 zł, ale nie patrzmy w przeszłość - stać Cię płać, nie stać płacz (albo oglądaj w internecie).

 

Nie mogą zejść na 79 za Platynę, bo co na to eNkowicze by powiedzieli, którzy zmigrowali za 99, moim zdaniem oferta będzie taka sama dla eNkowiczów i cyfrowiczów i nie ma żadnego znaczenia, że ktoś w cyfrze płacił 65 zł. za Canal+ Optimum, a teraz dajmy na to musiałby płacić z MR 109. Albo płacisz po naszemu, albo fora ze dwora, ta strategia jest aż nadto widoczna od początku nc+. Zakładam się o duże piwo, że niżej niż 89 za Platynę (z MR lub bez) nie zejdą.

 

Teraz przynajmniej wiadomo, że to wszystko robota tych z ITI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo, bo nie miałeś filmów z npremium

 

To niech je sobie zabiorą. Ja siedzę całymi dniami przed telepatrzydłem i spijam filmy. Ile Wy ludzie tego badziewia oglądacie? Mam Wizję/Cyfrę od stycznia 1999 i nie będę za powtórki filmów z c+ dopłacał od [beep]y kasy. To już przegięcie. W CP (pewnie tam wyląduję) mam wszystkie tematyczne,a sport? 3pln z Vat na trzy dni w necie..w HD 4 weekendy po 3,66 to nie daje 100 pln. C+ Optimum,HD Promo,MR. 2 decki za 67 zyla. A teraz co mi zaproponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużę umowę tylko pod warunkiem, że dostanę: Canal+ Platinum do tego multiroom (dwie karty dawnej cyfry+) i dwa dekodery PVR za max. 79 zł. W innym przypadku żegnaj nc+.

 

Dla mnie to jest cena do zaakceptowania za "pakiet sportowy". W ramach równowagi mogą "odciąć" kanały filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brać na 12 mcy umowy teraz- skonczy Ci sie w maju 2014, czyli martwy okres bez promocji. Wezmiesz na 18 i akurat skonczysz przed Świętami Bozego Narodzenia kiedy BANKOWO pojawią sie jakies fajne oferty

Skąd przekonanie że nc+ będzie dawała fajne oferty? Czasy Cyfry+ odeszły bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jakiś "numerów" ze strony nc+ w maju 2014 będę już wolny od nich a nie w listopadzie. A jak będą chcieli mnie zatrzymać to będą musieli coś konkretnego zaproponować a jak nie to nie. Zobaczymy co nc+ pokaże przez te 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo, bo nie miałeś filmów z npremium

 

a sport? 3pln z Vat na trzy dni w necie..w HD 4 weekendy po 3,66 to nie daje 100 pln. C+ Optimum,HD Promo,MR. 2 decki za 67 zyla. A teraz co mi zaproponują?

A kto udostępnia sport w necie za 3zl+Vat w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i zaczynają się jaja z NC+.

O co chodzi już mówię 2 kwietnia przedłużyłem umowę dla Teścia miał cyfrę plus płacił 39zł podstawowy pakiet bez canal+ utargowałem uniwerse za 49zł na 18 miesięcy( będzie miał dużo HD a nie miał, nsport a nie miał, animal planet discovery itp oferta dobra)

Problem jest tego typu że miał dostać dekoder BOX + HD za 0zł był juz dwa razy W APS po odbiór ale w systemie nic nie mają o dekoderze podczas podpisywania umowy na infolinii była powiedziane z 5 razy że dekoder będzie za 0zł, zadzwoniłem wczoraj na infolinię i dekodera nie dopisał konsultant no kur...mać pomyślałem ładnie złożyłem reklamację ustną Pan powiedział że odsłuchają rozmowę dadzą znać bla bla nie wierzę im już dlatego proszę o adres e-meil gdzie mogę napisać reklamację jeszcze raz dla pewności

Z góry Wielkie Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep]ołach czy ktos mogłby mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...