Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, z ojcem dzisiaj byłem w APS w Olkuszu. Oferta dla nas:

 

Canal+ Platinum - 99 zł

MR - 10 zł

ew. HBO - 20 zł

 

Razem 109/129 zł na 18 miesięcy. W dodatku konsultant stwierdził, że dekodery tylko do kupienia, na wynajem nie mają. Obniżek też żadnych nie będzie, to co przedstawił to jest obniżka. Może dać tylko drożej. Wszystko wygłoszone tonem "bierz albo s[beep]zielaj". Już wiem czemu ojciec tak chwalił przedłużanie umowy z C+ przez DUK.

 

EDIT: Na 12 miesięcy też nie można, bo to oferta dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!! Poświeciłem troszkę czasu aby dowiedzieć się kto jest właścicielem Canal + otóż jest to firma Vivendi, na stronie internetowej niestety nie znalazłem e-maila tudzież telefonu do prezesa którym jest Jean-Renée Fourtou. Jest email do vice President, Press Relations and New Media Pana Jean-Louis Erneux ( jean-louis.erneux@vivendi.com ) Z tego względu że wszelakie próby dojścia do kompromisu, chęć wyzysku niedoinformowanych klientów oraz sugerowanie iż to abonenci nie rozumieją oferty, brak jakichkolwiek reakcji Pana Juliena Verley, sugeruję abyśmy napisali do administratorów kocernu o tym co myślimy o praktykach jakie stosowane są w naszym kraju oraz dali wyraz dezaprobaty dla działań Pana prezesa Varleya. ( jean-louis.erneux@vivendi.com )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem superpremium z tv lg. Wysłałem wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanałów.

Dostałem ofertę:

119 zł za platinium, powiedziałem że się nie zgadzam po czym Pan zszedł na 109 ja powiedziałem że za "stówę " bym wziął razem z dzierżawą pace pvr, połączył się z przełożonym po czym wrócił po minucie i mówi że oferta za 99 zł z dekoderem jest dla abo co mają cyfrę dłużej niż 2005 rok, a ja mam od 2009 roku, ale dostał zgodę i dostałem komplet za 99 plus 1,99 history.

 

Na pytanie czy mogę wziąć kartę do multiroom powiedział, że tylko w wersji z N mogę.

Umowę mam na 12 miesięcy.

A powiedzieli Ci,ze na chwilę obecną History HD nie będzie ci działać na dekoderze Pace PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie!. Czy ktoś wie do kiedy będzie nadawana paczka kanałów Cyfry+ (Domo, Mini Mini, Kuchnia, Ale Kino...) w standardzie SD. Przy nowych umowach te kanały są tylko w wersji HD. U mnie sprawa wygląda tak, że mam kartę Cyfry+ z modułem CAM również Cyfry w starym Humaxie 5400. Pakiet Start za 21 PLN + Mezzo za 4 PLN. Umowa mi się kończy 30 kwietnia i chciałbym aby przeszła na czas nieokreslony - bo migrowac mi się nie opłaca. (Mam jeszcze prawie pełny pakiet Cyfrowego Polsatu - bez HBO). również na module CAM - przekładam karty między trzema tunerami w domu. Zawsze na dwóch coś można oglądać a na trzecim jeszcze DVB - T. Zależałoby mi aby jak najdłużej zostawić sobie taki układ bez jakiejkolwiek migracji.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie!. Czy ktoś wie do kiedy będzie nadawana paczka kanałów Cyfry+ (Domo, Mini Mini, Kuchnia, Ale Kino...) w standardzie SD. Przy nowych umowach te kanały są tylko w wersji HD. U mnie sprawa wygląda tak, że mam kartę Cyfry+ z modułem CAM również Cyfry w starym Humaxie 5400. Pakiet Start za 21 PLN + Mezzo za 4 PLN. Umowa mi się kończy 30 kwietnia i chciałbym aby przeszła na czas nieokreslony - bo migrowac mi się nie opłaca. (Mam jeszcze prawie pełny pakiet Cyfrowego Polsatu - bez HBO). również na module CAM - przekładam karty między trzema tunerami w domu. Zawsze na dwóch coś można oglądać a na trzecim jeszcze DVB - T. Zależałoby mi aby jak najdłużej zostawić sobie taki układ bez jakiejkolwiek migracji.

 

Cezi

 

Chyba nie ma ograniczeń czasowych, będą tak nadawać dopóki nie wymienią wszystkich swoich dekoderów na HD. A swoją drogą jeśli umowa zmieni ci się na nieterminową to opłata za abonament będzie wg cennika standardowego a ten nie jest taki atrakcyjny jak cena którą płacisz obecnie.

 

Jeśli masz kartę z Cyfry to pomyśl nad spliterem to wtedy nie będziesz musiał przekładać karty od C+ pomiędzy dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brak wyrazenia akceptacji przez klienta nie moze byc automatycznym zezwoleniem na nowy drozszy 18 miesieczny kontrakt.

 

To troche tak jakbys wyslal list do swojego sasiada w ktorym masz oferte dla niego ze bedzie ci on za darmo myc twoj samochod przez 18 miesiecy, i ze ma on 20 dni na podjecie decyzji, i jedynym sposobem nie przyjecia tej umowy jest pisemna odmowa. A do tego sasiad jest na wakacjach.

 

 

Wiesz stawianie człowieka pod ścianą nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. NC+ mogła wybrnąć wcześniej robiąc np. tak:

jeżeli byłeś w N i płaciłeś np. 54 zł (umowa do końca grudnia) , to mogli dać wybór albo migracja na pakiet równoważny po tej samej cenie (do końca umowy z N czyli do końca grudnia i później normalna renegocjacja celem przedłużenia), albo rezygnacja, a nie przymusowa migracja z podwyższeniem ceny. jeżeli nie mogą dotrzymać warunków umowy (np. programowych), to powinni dać pakiet jak najbardziej równoważny lub wyższy ale po tej samej cenie. tak jak z reklamacją towaru - wymiana na taki sam lub równoważny bądź lepszy (nigdy gorszy) lub zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie ma ograniczeń czasowych, będą tak nadawać dopóki nie wymienią wszystkich swoich dekoderów na HD. A swoją drogą jeśli umowa zmieni ci się na nieterminową to opłata za abonament będzie wg cennika standardowego a ten nie jest taki atrakcyjny jak cena którą płacisz obecnie.

 

Jeśli masz kartę z Cyfry to pomyśl nad spliterem to wtedy nie będziesz musiał przekładać karty od C+ pomiędzy dekoderami.

 

Z tego co mi wiadomo, to różnica wynosi 2 PLN (przynajmniej taki mam rabat). A co do splittera to nie ma sensu, bo Cam Cyfrowego Polsatu siedzi w TV z DVB-S, gdzie jest tylko jedno gniazdo CI. Dwa pozostałe tunery sa złaczone szeregowo przez przelotkę. Więc nie da sie ogladać jednoczesnie dwóch róznych programów z DVB-S. Oczywiście mam "stary" moduł HD Cyfry w standardzie CI, który nie radzi sobie z kanałami HD z transpondera 11.411, ale nie ma problemu, bo i tak jego głównym "domem" jest Humax.

 

Swoja drogą to jedynym błędem który zrobiłem, jest nieprzedłużenie umowy przed końcem lutego 2013. Wtedy miałbym pakiet za 14PLN + dopłata za Mezzo. W marcu zablokowano APS'om przedłużanie umów a na infolinii nie mieli dla mnie oferty przedłużenia umowy na takich samych warunkach. Jeśli złożę wypowiedzenie, to mogę się wywrócić, bo tak naprawdę zależy mi w Cyfrze na tym co mam (Mini Mini, Ale Kino, Mezzo) w module i za niewielką cenę.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To kierownictwo byłej platformy n, a nie ludzie dawnej Cyfry+, odpowiadali za kształt oferty nowej platformy nc+, która nie spodobała się klientom - podał tygodnik „Newsweek”. Sugeruje on też, że może dojść do obniżki cen."

 

Ciekawe co teraz napiszą ci którzy obwiniali cyfrę że to ona dyktuje takie ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To kierownictwo byłej platformy n, a nie ludzie dawnej Cyfry+, odpowiadali za kształt oferty nowej platformy nc+, która nie spodobała się klientom - podał tygodnik „Newsweek”. Sugeruje on też, że może dojść do obniżki cen."

 

Ciekawe co teraz napiszą ci którzy obwiniali cyfrę że to ona dyktuje takie ceny...

 

 

Mi to też tak pachniało, że za wszystko są odpowiedzialni ludzie z n-ki. Lecz kadra z Cyfry to dorośli ludzie i w branży są nie od dziś, że nie przewidzieli takich reakcji to sam się dziwię. Najdziwniejsze że z NC+ odeszła Mońka a powinien Anting bo to chyba jego sprawka.

 

Jeszcze za czasów C+ napisałem do Mońki maila jako rozżalony abonent że nie ma na liści kanału TV DISCO który kiedyś nadawał więcej eurodance i po dwóch dniach kanał już był i mail od faceta od spraw technicznych że ma się ze mną skontaktować na polecenie pani prezes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To kierownictwo byłej platformy n, a nie ludzie dawnej Cyfry+, odpowiadali za kształt oferty nowej platformy nc+, która nie spodobała się klientom - podał tygodnik „Newsweek”. Sugeruje on też, że może dojść do obniżki cen."

 

Ciekawe co teraz napiszą ci którzy obwiniali cyfrę że to ona dyktuje takie ceny...

 

 

Mi to też tak pachniało, że za wszystko są odpowiedzialni ludzie z n-ki. Lecz kadra z Cyfry to dorośli ludzie i w branży są nie od dziś, że nie przewidzieli takich reakcji to sam się dziwię. Najdziwniejsze że z NC+ odeszła Mońka a powinien Anting bo to chyba jego sprawka.

 

a jak mieli ludzie z cyfry coś przewidzieć jak większość wywalili na długo przed fuzją. została tylko Mońka, ale i ona miała dość tych [beep]kich n-kowskich zagrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To kierownictwo byłej platformy n, a nie ludzie dawnej Cyfry+, odpowiadali za kształt oferty nowej platformy nc+, która nie spodobała się klientom - podał tygodnik „Newsweek”. Sugeruje on też, że może dojść do obniżki cen."

 

Ciekawe co teraz napiszą ci którzy obwiniali cyfrę że to ona dyktuje takie ceny...

 

Naczelnym Newsweeka jest przecież Tomasz Lis, więc nie ma się co dziwić że pojadą sobie teraz po nc+. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...