Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wyłącznie piłka nożna, dlatego jestem w C+. Tak więc mogę pooglądać ten sezon do końca za 82 zł albo podziękować już teraz. Na migrację jak widać nie ma co liczyć (99 za piłkę - cena nie dla mnie).

To oglądaj sobie za 82 do końca czerwca, czy być może nawet dłużej (obecnie wstrzymali się z wysyłką propozycji migracji do cyfrowiczów, bo na nich UOKiK naskoczył po tym, w jaki sposób rozesłali je do eNkowiczów) a potem spokojnie złóż wymówienie jeżeli przyślą ofertę "nie do odrzucenia" i czekaj na telefon, być może zejdą nieco z ceny, póki co 99 PLN za Canal+ Platinum to najlepiej co mogą zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.. do końca kwietnia jeszcze daleko, niewykluczone że sie DUK obudzi

Może oni nie przewidzieli takiego działu?

 

Jeśli zaś chodzi o wysokość ofert, to myślę, że decydujące znaczenie ma tu wysokość dotychczasowych rachunków. Jak ktoś płacił mniej, to mu proponują niższe oferty, jak ktoś więcej, znaczy ze "bogaty" ;)

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę w C+ i abo 147 zł/mc. Wysłałem pod koniec marca wypowiedzenie (zakończenie umowy kwiecień 2013) i zadzwoniłem czy dotarło wypowiedzenie w dniu wczorajszym. Oczywiście dotarło i pytam o ofertę czy mają coś dla mnie i nie mają nic dla mnie, ot tak przyjęli rezygnację i tyle. :crazy:

 

Jeżeli dalej infolinie będą oblegane to niestety nie ma co liczyć na zejście z ceny

Napisałeś rezygnację - to logiczne że nie jesteś zainteresowany ich propozycją proste

Mają innych tych którzy umowy mają jeszcze ponad rok i nimi się interesują.

Tyle razy było mówione żeby nie dzwonić i nie pytać o ofertę , ale ludzie nie rozumieją , że w ten sposób sami sobie szkodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pakiet canal+start hd w ktorym mialem gwarantowany c+3d i pytanie czy po "przemianowaniu" na c+ family moge wypowiedziec umowe ze wzgledu na zmiane oferty programowej,bo podpisywalem umowe ze wzgledu na c+3d a teraz go nie ma

Jeżeli giną programy gwarantowane w regulaminie Twojej aktualnej oferty to zawsze możesz umowę wypowiedzieć. To tak na "chłopski rozum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam eNke i do tej pory nie dostałem listu z nową ofertą, umowa kończy mi się na koniec czerwca, czy 18 kwietnia przedłużą mi umowę na kolejne 18 miesiecy mimo że żadne pismo do mnie nie doszło, ani nikt nie kontaktował się ze mną mimo pozostawienia numeru tel? Nie wiem kiedy mam składać wypowiedzenie, czy teraz czy na koniec maja ?

 

Płacę teraz aż 20 zł miesięcznie więc raczej kokosów mi nie zaproponują :D (przeszedłem z N na kartę na abonament).

 

Ps. Miałem za darmo dodane N premium, dziś zamienili mi je na wszystkie C+, więc w tym momencie płacę 20 zł i mam wszystkie Canal + :D mogłoby tak zostac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na tym forum piszą ze mogą wyłączyć canal plus it zapytam skąd wy to wszystko wiecie,podzielcie się źródłem wiedzy,mogą nie mogą mi się zdaje ze nie mogą mogę się tego domyślać.Przypuśćmy ze 30stegowyłanczająć canale wszystkim,czyli praktycznie musieli by odłączyć ten pakiet około 2 milionom abonentów,czy któryś z was inteligentów nie sadzi ze to nie tylko strzał w stopę a nawet odcięcie sobie całej nogi?Po 1 może i są tak nieobliczalni ze by to zrobili ale wstrzymali emisje sławnych już listów,skoro ja wstrzymali pewnie nie do końca było to legalne,mieli plan już go nie maja.Po 2 paczka canal plus to ich firmowa rzecz myślę ze odłączając ja hmm no kurcze to by było dla nich jak wyrok śmierci,każdy z nas był by wściekły,skarga nie było by końca to by była istna awantura nie tylko w necie ale i w aps na infoliniach i gdzie tylko się da.Oni są na dzień dzisiejszy w sytuacji beznadziejnej,wkurzyli swoich abonentów nie chcą przyznać się do błędu,dalej działają tak samo,udają ze poprawiają ofertę a każda ich decyzja budzi nawet nie śmiech a ogólne politowanie i zażenowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na tym forum piszą ze mogą wyłączyć canal plus it zapytam skąd wy to wszystko wiecie,podzielcie się źródłem wiedzy,mogą nie mogą mi się zdaje ze nie mogą mogę się tego domyślać.Przypuśćmy ze 30stegowyłanczająć canale wszystkim,czyli praktycznie musieli by odłączyć ten pakiet około 2 milionom abonentów,czy któryś z was inteligentów nie sadzi ze to nie tylko strzał w stopę a nawet odcięcie sobie całej nogi?Po 1 może i są tak nieobliczalni ze by to zrobili ale wstrzymali emisje sławnych już listów,skoro ja wstrzymali pewnie nie do końca było to legalne,mieli plan już go nie maja.Po 2 paczka canal plus to ich firmowa rzecz myślę ze odłączając ja hmm no kurcze to by było dla nich jak wyrok śmierci,każdy z nas był by wściekły,skarga nie było by końca to by była istna awantura nie tylko w necie ale i w aps na infoliniach i gdzie tylko się da.Oni są na dzień dzisiejszy w sytuacji beznadziejnej,wkurzyli swoich abonentów nie chcą przyznać się do błędu,dalej działają tak samo,udają ze poprawiają ofertę a każda ich decyzja budzi nawet nie śmiech a ogólne politowanie i zażenowanie

Przeczytaj sobie dokładnie WSZYSTKO, co wczoraj na ten temat napisałem i wyłap ten subtelny kontekst. Wyjaśnię: widzisz, co się teraz dzieje? Czy coś wiadomo? Nie wiadomo tak naprawdę NIC! Nie uważasz, że kwestia ewentualnego wyłączenia paczki Canal+ może być uzasadniona mętnymi wyjaśnieniami pożal się Boże prezesów? I znów się okaże, że my, abonenci nic nie rozumiemy? Czy uważasz, że podciągnięcie wyłączenia kanału lub zastąpienie go innym pod siłę wyższą, jak napisano w regulaminie, będzie stanowiło jakiś specjalny problem dla sprytnych prawników? A czymże innym, jak nie strzałem w stopę było stawianie abonentów n-ki pod ścianą i nakaz migracji za wyższą kwotę albo won? Strzały w różne części ciała nC+ ma już doskonale obeznane. Czy abonenci czasem nie są JUŻ wściekli a nie dopiero będą? Czy w APS'ach i na infoliniach nie ma już awantur? To, co robią w tej chwili trudno nazwać poprawianiem oferty. Dla mnie to jedna wielka marketingowa ściema, czego dowodom nie ma końca, bo każde ich posunięcie jest punktowane przez tych, co to niby nie rozumieją oferty. Napisałem, że mam nadzieję, że nC+ nie posunie się do kolejnych ruchów samobójczych. Mam nadzieję! Ale pewien być niczego nie mogę, bo żyję już wystarczająco długo na tym świecie i widzę, co się wokół dzieje. W tym przypadku również.

Licz zatem dalej na to, że nie wyłączą nowej paczki Canal+. Masz w tym we mnie sprzymierzeńca, bo też bym chciał oglądać to, za co do tej pory sumiennie płaciłem ciężko zarobionymi pieniędzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada, zadzwoniłem do nich to mają tylko jedną ofertę dla mnie Canal+Platinum +HBO+ MR + PVR za 159 zł, a płaciłem 88 zł... Mówię tej babie, że nie chce już HBO, a ona, że nie mogę zrezygnować, bo tylko taką ma ofertę dla mnie. To podziękowałem jej... Powiedziała, żebym na list z ofertą poczekał do czerwca. ;d Najlepsze jest to, że jak dzwoniłem chyba 24 marca, to normalnie mogłem wziąć Platinum za 99 zł + MR za 10 + dekoder za 20 zł. Teraz mi jeszcze HBO wciskają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na tym forum piszą ze mogą wyłączyć canal plus it zapytam skąd wy to wszystko wiecie,podzielcie się źródłem wiedzy,mogą nie mogą mi się zdaje ze nie mogą mogę się tego domyślać.Przypuśćmy ze 30stegowyłanczająć canale wszystkim,czyli praktycznie musieli by odłączyć ten pakiet około 2 milionom abonentów,czy któryś z was inteligentów nie sadzi ze to nie tylko strzał w stopę a nawet odcięcie sobie całej nogi?Po 1 może i są tak nieobliczalni ze by to zrobili ale wstrzymali emisje sławnych już listów,skoro ja wstrzymali pewnie nie do końca było to legalne,mieli plan już go nie maja.Po 2 paczka canal plus to ich firmowa rzecz myślę ze odłączając ja hmm no kurcze to by było dla nich jak wyrok śmierci,każdy z nas był by wściekły,skarga nie było by końca to by była istna awantura nie tylko w necie ale i w aps na infoliniach i gdzie tylko się da.Oni są na dzień dzisiejszy w sytuacji beznadziejnej,wkurzyli swoich abonentów nie chcą przyznać się do błędu,dalej działają tak samo,udają ze poprawiają ofertę a każda ich decyzja budzi nawet nie śmiech a ogólne politowanie i zażenowanie

 

 

Nikomu nie wyłączą paczki C+. Po prostu:

1. Abo N, którzy dostali / dostaną listy od NC+ albo zostaną z obecną paczką C+ i zmigrują do NC+ na swoich warunkach lub z automatu na zaproponowanych przez NC+ (jeśli nie będą się targować) od 01.05.2013.

2. Jeżeli nie zaakceptują migracji pożegnają się z NC+, o ile wcześniej wyślą wypowiedzenia od dnia 01.05.2013.

3. Abo C+ patrz punkty 2 i 3 z tym, że od 01.07.2013.

4. Abo N, którzy nie dostaną listu migracyjnego (z powodu wstrzymania wysyłek przez NC+) lepiej niech się dowiedzą na infolinii co z nimi, żeby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień oraz nerwów w przyszłości.

 

Jak sie ma sprawa z tymi, którzy dostali informację o wyłączeniu kanałow z dniem 01.04.2013 i przysługującemu prawu wypowiedzenia umowy? Ano tak, że mogą wypowiedzieć umowę na podstawie tego listu elektronicznego, a nie papierowego. Taką dostałem informację z NC+ (infolinia - wiem, wiem, nie zawsze jest to rzetelne źródło informacji, ale zawsze można zapytać w APS).

 

To czy UOKiK dorwie się do NC+ to inna bajka. Na chwilę obecną nie ma oficjalnego stanowiska (może ich ukarzą tą kwotą 10% zysku za 2012 od N i C+ razem, może nie - tego jeszcze nie wiemy).

Dopóki UOKiK nie przedstawi wyników kontroli, moim zdaniem, wszystko zostaje po staremu (pnukty powyżej) i możemy sobie narzekać - nic to nie zmieni (obym się mylił).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-rachunek z NC+ na starych zasadach :

Canal+ Optimum 107 zł - rabat 42 zł = 65 zł

HD Optimum Promo 8 zł - rabat 8 zł = 0 zł

Filmbox HD 15 zł - rabat 15 zł = 0 zł

MGM i Nsport 5 zł - rabat 5 zł = 0 zł

Multiroom 20 zł - rabat 20 zł = 0 zł

 

Umowa podpisana 15.03.2013 r. na 18 miesięcy. Ciekawe czym mnie skuszą do przejścia do NC+, jeżeli dostanę migrację przymusową, to spotkamy się w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokladnie ten sam pakiet za 65zl, dodatkowo jak sie zerknie na rachunek to odbiorca platnosci jest ten sam, Canal+ Cyfrowy S.A. wiec jesli beda mnie zmuszac do migracji to aneks z dnia 19.03.2013 i pismo migracyjne podesle do swojego prawnika i jesli bedzie potrzeba to sprawa skonczy sie w sadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem w cyfrze, listu nie mam

2. umowa do 01.2014

3. mam superpremium hd + hbo za 99zł + pace 500 za 5zł + po promo cinemax za 10zł. Dzwoniłam zamówić film z vod, przy okazji złożono mi ofertę platinum + hbo za 129zł (dawno to było) + 0zł za deko.

 

Nigdzie nie dzwonię, czekam na rozwój wypadków, jestem zdania, że pewnie dotrwam z cyfrą do końca aktualnej umowy. Jak przystało na babę martwię się natomiast na wyrost. O ile teraz mamy jakąś (?) pozycję jako masa czyli jedziemy na jednym wózku i nabieramy rozpędu, to czarno widzę swoją sytuację na koniec ww. umowy. Niezależnie od tego jakie będą doraźne efekty tej zadymy, za te powiedzmy 7 (w moim wypadku) miesięcy nc+ będzie właśnie odkuwać się na tych, co im jeszcze zostali do zgolenia. Wbrew opiniom kibiców wcale nie uważam, że jako kinomaniaczki nic mnie tu nie trzyma. Otóż zależy mi bardzo na canal+ i na planete+ (najlepszy kanał z dokumentami dostępny w Polsce i bardzo proszę nie porównywać go z jakimiś badziewnymi Discovery itp., bo to tylko dowodzi, że się w życiu nie oglądało tego kanału, który ma zupełnie unikalny profil :evil: ), Nie dostanę tych kanałow w cp, poza tym nie chcę co chwilę biegać z dekoderem do wymiany. Mieszkam w chaszczach, nie dociera tu żadna kablówka, nie ściągnę filmów, bo mam wsiowy internet 1mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam canal+ compakt do końca lipca. Spokojnie sobie czekam. Przysłali mi w marcu rachunek na marzec i kwiecień. Na razie nie mam zamiaru nigdzie migrować i tym, którym się teraz nie kończą umowy czekanie zalecam. Oczywiście dzisiaj znów pojechali sobie mocno, bo zamienili jedynie nazwy kanałów, a twierdzą, że dali coś w promocji.

Niektórzy tutaj wypowiadający się zachowują się jednak jak indyki, które same proszą się o ścięcie. Dostanę jakieś konkretne pismo, to będę się martwił i adekwatnie działał. Jeśli zaś stosują przymusową migrację wobec umów zawartych jeszcze w marcu na starych warunkach, to z pewnością nadaje się to do sądu, albowiem będzie można wykazać, że są to umowy zawarte w złej wierze i żądać zadośćuczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś udało się (przepraszam, ale tyle stron w wątku, że ciężko czasem coś odnaleźć) przejść z C+ na NC+ z pakietem AllInc za 199 zł na 12 miesięcy? Bo jak policzyć, tak na chłopski rozum, nawet to co oferują, 179 zł na 18 miesięcy, to wychodzi drożej w tej promocji (179x18=3222 zł, 199x12=2388 zł). Mnie dzisiaj konsultant podczas rozmowy powiedział, że nie mam możliwości wzięcia AI za 199 na 12 (mimo że tak jest na stronie), że mogę tylko 179 na 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-rachunek z NC+ na starych zasadach :

Canal+ Optimum 107 zł - rabat 42 zł = 65 zł

HD Optimum Promo 8 zł - rabat 8 zł = 0 zł

Filmbox HD 15 zł - rabat 15 zł = 0 zł

MGM i Nsport 5 zł - rabat 5 zł = 0 zł

Multiroom 20 zł - rabat 20 zł = 0 zł

 

Umowa podpisana 15.03.2013 r. na 18 miesięcy. Ciekawe czym mnie skuszą do przejścia do NC+, jeżeli dostanę migrację przymusową, to spotkamy się w sądzie.

Tak tak napewno w sądzie ... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-rachunek z NC+ na starych zasadach :

Canal+ Optimum 107 zł - rabat 42 zł = 65 zł

HD Optimum Promo 8 zł - rabat 8 zł = 0 zł

Filmbox HD 15 zł - rabat 15 zł = 0 zł

MGM i Nsport 5 zł - rabat 5 zł = 0 zł

Multiroom 20 zł - rabat 20 zł = 0 zł

 

Umowa podpisana 15.03.2013 r. na 18 miesięcy. Ciekawe czym mnie skuszą do przejścia do NC+, jeżeli dostanę migrację przymusową, to spotkamy się w sądzie.

Tak tak napewno w sądzie ... :lol2:

Z gościa co wygrał od McDonalada ciężką kasę za poparzenie się gorącą kawą tacy jak ty człowieku też się na pewno śmiali. Do czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...