Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On cię nie wyrolował,tylko łykłeś pewnie pierwszą lepszą ofertę lub jedną z pierwszych ;). A teraz cierp ciało jak chciało........

I to mówi ten który również płaci więcej niż inni za tą samą treść programową :lol2: wiem,wiem.....że ci to odpowiada ale jednak przepłacasz

@kibo za to co ty masz za 49zł inni płacą ponad stówę a oferta programowa taka sama więc chyba jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On cię nie wyrolował,tylko łykłeś pewnie pierwszą lepszą ofertę lub jedną z pierwszych ;). A teraz cierp ciało jak chciało........

I to mówi ten który również płaci więcej niż inni za tą samą treść programową :lol2: wiem,wiem.....że ci to odpowiada ale jednak przepłacasz

@kibo za to co ty masz za 49zł inni płacą ponad stówę a oferta programowa taka sama więc chyba jest różnica

Skoro wiesz,to może w końcu dasz sobie na luz :crazy: . Znajdź mi przykład,czy ktos za 49 ma tzw pełną Platyne z dwoma pejasami I MR :lol2: . I jest mała róznica skoro cytujesz moja wypowiedź. To nie była pierwsza lepsza oferta mi proponowana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie ilu ludzi tu nie zagląda? Ilu zgodzi się na ofertę, byle zaoszczędzić? Albo poszerzyć pakiet w podobnej kasie, którą teraz płacą? Gdyby nie to forum i Wy to pewnie też dałbym z siebie z jelenia ;) zrobić. Czy jak to @Kibo pisze "łosia". Co by nie gadać, żeby nie "łosie" czyli klienci "100zł +", nie byłoby ofert, jakie tu w większości wynegocjowaliśmy. Nie byłoby w takiej ilości...

 

Cos o tym wiem ;)

 

Jest bardzo dużo ludzi którzy wezmą każda ofertę tylko żeby był canal+ sport itd itp :)

Bo wypowiedzeniem nie chce się im pisać i uzerac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

Może faktycznie przesadziłem. Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek, więc jeśli ktoś tak to odebrał to przepraszam. Chodziło mi o fakt, że gdyby nie brało się ofert "100zł+", nie byłoby ofert "49zł+", z których wielu z nas korzysta. I jeszcze jedna sprawa. Wielu, którzy już korzystają z oferty "100zł+" ma olbrzymie kłopoty z migracją na niższy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11

 

Jeżeli chodzi o Cyfrę jest pewien sposób ale dopiero na czasie nieokreślonym przykładowo masz Superpremium za 146zl bo taka cena standard to możesz i masz prawo zmniejszyć pakiet na np Optimum za 77zl czy tez Start HD za 26zl

 

Ale bez tego i bez wysłania wypowiedzenia jest to po prostu nie możliwe

 

Niestety nie orientuje się jak to było w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On cię nie wyrolował,tylko łykłeś pewnie pierwszą lepszą ofertę lub jedną z pierwszych ;). A teraz cierp ciało jak chciało........

I to mówi ten który również płaci więcej niż inni za tą samą treść programową :lol2: wiem,wiem.....że ci to odpowiada ale jednak przepłacasz

@kibo za to co ty masz za 49zł inni płacą ponad stówę a oferta programowa taka sama więc chyba jest różnica

Skoro wiesz,to może w końcu dasz sobie na luz :crazy: . Znajdź mi przykład,czy ktos za 49 ma tzw pełną Platyne z dwoma pejasami I MR :lol2: . I jest mała róznica skoro cytujesz moja wypowiedź. To nie była pierwsza lepsza oferta mi proponowana :mrgreen:

Czytaj ze zrozumieniem, pisałem o takiej samej ofercie programowej :> , bo jaka jest różnica miedzy Universe+/6xCanal+/3xHBO a Platinum z HBO? żadna, więc zacytuje pewną reklamę..... "jeśli nie ma/nie widać różnicy to po co przepłacać "? :lol2:

Ja wiem że nikt nie dostał i raczej nie dostanie Platyny za 49zł, tylko po co komu ta "pełna platyna" jeśli posiada sprzęt cyfry bądź własny? przeciez wiadomo ze nie skorzysta z usług vod w tym pakiecie

 

@kibo ale pisałem ogólnikowo "sprzęt cyfry lub własny" a na własnym w ogóle nie jest dostępna oferta vod :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chodziło mi o fakt, że gdyby nie brało się ofert "100zł+", nie byłoby ofert "49zł+"...

Nie jestem do końca przekonany,bo idąc dalej można rzec, iż bez ofert 49zł co niektórych już by w platformie nie było a jak wiadomo,chociaż dopuszczam swój błąd, lepszy rydz niż nic ;-)

Bardziej skłaniam się ku temu, iż 49zł mimo wszystko wciąż generuje zysk.

... Wielu, którzy już korzystają z oferty "100zł+" ma olbrzymie kłopoty z migracją na niższy abonament.

No baaa...chcieli,mogli i płacili to przecież wciąż mogą. W tej opcji zagrywka "sprawdzam" raczej klienta stawia w gorszej sytuacji.

 

@dk67 część oferty VOD jest dostępna na sprzęcie Cyfry :mrgreen: toteż pohamuj kategoryczne tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wielu, którzy już korzystają z oferty "100zł+" ma olbrzymie kłopoty z migracją na niższy abonament.

No baaa...chcieli,mogli i płacili to przecież wciąż mogą. W tej opcji zagrywka "sprawdzam" raczej klienta stawia w gorszej sytuacji.

Jestem tego świetnym przykładem... Przez ostatni rok 135zł za C+ Optimum, HBO, Filmbox, Cinemax, Mezzo, MR i pace. Teraz 2 m-ce negocjacji i mogę dostać mniej za drożej czyli: Universe+, 6C+, HBO, MR i 2x-ace za 149zł. Ostatnia oferta, w dniu wygaśnięcia umowy była najdroższa i nie ma ani Filmboxa, ani Cinemaxa ani Mezzo...

Aktualnie jestem już od 3 dni po okresie wypowiedzenia, sygnał jeszcze jest i jutro będę dzwonić. Ale straciłam nadzieję na możliwość negocjacji. Im bliżej było końca umowy tym było drożej. Nie wiem o co chodzi!!!!! :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, zmiękczali Cię... teraz zadzwoń - do kiedy i gdzie możesz zdać dek... i nie ptaj o ofertę, a jak Cię spytają - to powiedz, czego nie możesz dostać za cenę X - jeśli powie, że nie - to do widzenia - zazwyczaj potem jednak oddzwaniają...

a oferty, jakie Ci proponują są jak dla nowych (a może gorsze) więc raczej nie ryzykujesz za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, zmiękczali Cię... teraz zadzwoń - do kiedy i gdzie możesz zdać dek... i nie ptaj o ofertę, a jak Cię spytają - to powiedz, czego nie możesz dostać za cenę X - jeśli powie, że nie - to do widzenia - zazwyczaj potem jednak oddzwaniają...

a oferty, jakie Ci proponują są jak dla nowych (a może gorsze) więc raczej nie ryzykujesz za wiele...

 

Dzięki za podpowiedź strategii :>

Wolałabym zostać przy tym sprzęcie z racji wiadomych (splitter na 4 odbiorniki) a nie brać od nowa, w grudniowej promocji, sparowanego sprzętu n-kowego.

 

@dk67 - o, nie wiedziałam. Tylko nie wiem, czy mi się chce ;) Poczekam aż sygnał zgaśnie. Albo wypiję jeszcze jedną kawę i do boju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj Bodzio! Jest posucha, pewnie konsule mają przegrupowanie, albo konsumują frukta za zaciąg nowych wiernych: bony, bilety do kina, obniżone plany sprzedażowe.

Ostania moja oferta tydzień temu to 79 zł gold ze wszystkimi c+. Umowa do końca listopada br. C+ Optimum HD za 86zł + 10zł MR. Ciśnienia nie ma, już nawet rozeznanie zrobiłem co chce w CP, za ile i jakie deki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja płaciłem 108zł za superpremium hd + HBO + PACE. Najlepsza oferta jaką dostałem to 64zł za universe+/6xC+/HBO za 0zł na 6 mies. potem 25zł, bez MR i nie przyjąłem, następne oferty już z HBO na 12 mies i MR były 99zł i ostatni telefon 109zł.

Sygnał zgasł mi wczoraj zaraz po 21ej. Teraz zobaczę co zaoferują, jeśli nic lepszego to przypomnę im ofertę za 64 zł i chyba wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy poprzedniej umowie pokazałeś, że na byle co nie polecisz więc raczej czeka Cię czekanie do samego końca na wymarzoną ofertę.

Wszystko postaram się załatwić mailowo. Przygotowałem dla nich propozycję nie do odparcia.

Spróbuję to załatwić. Nie mówię, że będzie lekko. Ale czy niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...