Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym przejsc do nc+,jednak oferta dla nowych abonentow jak narazie odstrasza mnie cena.Natknalem sie na aukcje na jednym z portali.Sprzedawca oferuje karte cameleon bez dekodera z pakietem Start+,abonament do konca Grudnia 2014 za 140zl.Po zakupie wysyla formularz cesji.Czy na tej podstawie przepisania abonamentu na mnie przy migracji moge liczyc na jakiekolwiek bonusy ze strony nc+ jako byly abonent cyfry?

 

Lepiej kup zestaw N Świat HD z dekoderem ADB

Po miesiącu wyslij wypowiedzenie bo umowa czas nieokreślony i przy migracji zostaniesz takie same warunki jak byś był np 10 lat w N czy Cyfrze

 

 

Sorki za Double Post..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek220680

 

Tym ze w pakiecie Silver SA 2xC family a w univers brak

To jest tylko różnica

 

a wchodziles na ich strone i to widziales?

 

bo ja widzialem ze od universe sa wszystkie c+ 6x

 

 

chyba ze sie kierujesz ulotkami i tym co mowia konsultanci bo ja tez slysze pakiet canal+ podbity do platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan nie ma co kierować się ofertą dla "nowych",bo aktualnie w promocji Universe+ paczka Canal+ jest tylko czasowo dostępna a migrujący i tak z automatu jej nie dostanie,natomiast w pakiecie Silver+ Canal+Family i Family2 są na stałe.

 

Jednym słowem migrujący biorący Universe+ dostanie tylko Universe+ a nie dodatkowo jakieś czasowe bonusy które otrzymuje się zamawiając on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś migrowali mnie z C+ na NC+, dopiero po dwudziestym telefonie przystali w części na to co chciałem;

ze zwykłego C+ Start, otrzymałem Universe+, 6 x C+, 3 x HBO (na 6 miesięcy) w umowie na 12 miesięcy, pierwsze dwa miesiące 0 zł, kolejne 10 miesięcy 59 pln (wyszło równe 50pln/miesięcznie); na wymianę DSI83 na dekoder z dyskiem twardym nie przystali :(

 

zalogowałem się sprawdzić czy mi to włączyli, bo umowę przedłużyłem po południu, a przed 18 dostałem tel z departamentu ze mam nieprzedłużoną umowę i zaszła pomyłka, nie dadzą mi 2 miesięcy gratis, ale w ramach rekompensaty HBO na 12 miesięcy (teoretycznie 30pln taniej, ale wolę mieć możliwość decydowania, z tego HBO po 6 miesiącach pewnie i tak, zrezygnuję), i tu pytanie bo w ICA mam już włączone wszystkie wynegocjowane pakiety czyli umowa została jednak zawarta?, ale kwota rażąco się nie zgadza, czy to normalne (174zł) ? przez pierwsze 2 miesiące będę miał 0 zł, więc niezgodność faktury (jeżeli wystąpi) będę mógł zgłosić dopiero w styczniu, czy to nie będzie za późno? czy nc+ wysyła aneksy do umowy pocztą, jak szybko dostanę taki aneks? od aneksu mogę się odwołać w ciągu 10 dni od jego otrzymania, tak? czy zawierając umowę przez telefon, mam dostęp do podglądu jej treści? w jaki sposób?

 

dostałem jeszcze możliwość wymiany dekodera DSI83 na DSI87, czy warto z tego skorzystać? czy dokument uprawniający do wymiany przyjdzie z aneksem? czy decyzję mają gdzieś w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem tu nowy i nie śledzę wątku od początku to proszę o informację. Kończy mi się umowa 31 października, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Do dziś nie dostałem dobrej oferty (np. universe+/6xC+/HBO/MR za mniej niż 69 zł), teraz mam pakiet CANAL+ SUPERPREM.HD za 108 zł bez MR. Ogólnie mało telefonów od konsultantów, ostatni był w niedzielę z propozycją umowy na 12 miesięcy universe+/6xC+/HBO na 6 mies za 64zł, powiedziałem że chcę w tej cenie HBO na 12 mies za 0zł, konsul powiedział, że musi pogadać z przełożonym i nie oddzwonił. Ja dzwonić nie będę. Czy jeśli do 31 października nie zmigruję, to mam jeszcze możliwość migracji po zakończeniu umowy z zachowaniem obecnego cameleona i pace'a, czy będę musiał już brać sprzęt n-ki? Zależy mi na cameleonie bo mam splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios. Teraz wiem że mnie golili, ale wcześniej się tym w ogóle nie interesowałem, dopiero to forum mnie uświadomiło o ile przepłacam. Dlatego nową umowę chcę wynegocjować najkorzystniejszą dla mnie. Czyli trzeba było brać tą ofertę z niedzieli (64 zł umowa na 12 m universe+ /6xC+/HBO na 6m za 0zł potem 20zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nath_147 Ty to będziesz mieć problem i to może już 01.11,bo albo dostaniesz fakturę której się nie spodziewałeś albo odetną Ci sygnał jednak.

 

Tak czy inaczej szanse otrzymania tych 2 m-cy gratis bez przebojów i Twojej inicjatywy po drodze oceniam na 50%.

 

Powodzenia

 

@ak44 oferta nawet za 69zł za Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/Pace jest dobra i do przyjęcia a w przeciwieństwie do Kolegi ircios wcale nie uważam by płacenie trochę ponad 100zł raczej uniemożliwiało zejście abonamentu o 50%.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie by samemu się pofatygować i zadzwonić do DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on nie chce tego szrotu,a karta cameleon jest lepszym rozwiązaniem dla niego. A tak w nawiasie sam rozglądam się za jakąś kartą camela w c+ z niskim abo.

 

To idz do APS-u i podpisz umowę na pakiet START+ bo do tego dają stare Cameleony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam dekoder PACE. Czy przy przedłużaniu umowy warto starać się o zmianę, czy raczej nie ma sensu (trochę szkoda byłoby mi zgromadzonego na dysku materiału do obejrzenia "na później"). Jeśli tak to co polecacie. I jeszcze jedna sprawa - obecnie mam dekoder za 0zł/mies., czy przy przedłużaniu umowy starają się wcisnąć opłatę miesięczną za dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecamy ja Ci polecam to co masz jeżeli jesteś kumaty to wiesz ze Cameleona wyciągasz i oglądasz na innym deku z uniwersalnym czytnikiem no chyba ze chcesz mieć dekoder z ofertą który jest sparowany z kartą ale to juz Twoja sprawa ;-) Na żadne ukłony przy migracji do ''nc+'' nie licz od nich bo dadzą Ci oferte z ''mydelniczka'' i powiedza ze to cudowna oferta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert jak ja kocham Twój optymizm :P mało widziałeś jeżeli uważasz, że oferta z mydelniczką może nie powalić.

 

@Robusto78 jeżeli zainteresowany jesteś MR teraz lub w przyszłości to raczej odradzam wymianę sprzętu na ADB. Dekoder Pace oferowany abo Cyfry jest chyba najlepszym do uzyskania w tej konfiguracji. Wymieniając sprzęt na mediaBOXa z automatu wiążesz się z parowaną kartą oraz najprawdopodobniej miesięczną opłatą 10zł lub jednorazowo 199zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on nie chce tego szrotu,a karta cameleon jest lepszym rozwiązaniem dla niego. A tak w nawiasie sam rozglądam się za jakąś kartą camela w c+ z niskim abo.

 

To idz do APS-u i podpisz umowę na pakiet START+ bo do tego dają stare Cameleony :D

Chodzi mi o cesję cyfry + :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...