Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po drugiej rozmowie, tym razem ja zadzwoniłam. Sensowna konsultantka ale nie wiem, czy wierzyć w to, co mówiła, że takie opcje jak:

Universe, 6xC+, HBO, Pace, Multiroom za 59zł.

to oczywiście są ale dla klientów, którzy w C+ płacili około 70-80zł rachunku. Ja płaciłam 132zł (CANAL+ OPTIMUM HD, HD - OPTIMUM PROMO, MR i wynajem Pace) więc taka oferta dla mnie jest niemożliwa. Propozycja: Platinum, C+, HBO, Filmbox, Cinemax +MR za 129zł plus najem drugiego dekodera za 20zł. Czyli jak ktoś płacił dużo to będzie płacił dużo i nie może płacić mniej.

Wspominała też o wyjątkach i "zgodzie przełożonego" ale w kontekście tych, co do tej pory płacili mniej.

Walka trwa...

Ciekawe ja płaciłam 79 zł i nie była możliwa :( bo była tylko dla tych co mieli niższy pakiet. Wszystko zależy na kogo się trafi bo każdy mówi co innego. Zgodni są tylko co do tego że na forum kłamią.

Przed chwilą telefon z propozycją.....10 dni po migracji. Chyba się faktycznie pospieszyłam, ale trudno. Obniżyłam abonament i to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy masz drugą umowę i ile płacisz? Może opłacało się jednak zostawić tę drugą i doczekać do końca pierwszej ;)

Druga umowa to Canal+ Prestige HD + MR + PACE + Sagemcom HD = 122 PLN. Właśnie z tą umową będę konferował z nc+. A doświadczenie już mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze usunąłem komuś posta to nie tak miało być. Przepraszam.

 

Mi usunąłeś ale spoko :D. Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane, do tej pory dwie oferty na C+Silver, za 79 i 74 złote. Od jakiegoś tygodnia cisza i dzisiaj sms: potwierdzamy rozwiązanie państwa umowy z dniem 31.10.2013 W celu zmiany decyzji prosimy o kontakt. Mam się bać? Zadzwonią jeszcze czy teraz sam muszę zatelefonować do nc+? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...