Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I w zakładce oferta jest kwota bez rabatów-tak powinno być-żebyś wiedział co Cię czeka jak się spóźnisz ze złożeniem za rok wypowiedzenia. Wiążące jest saldo.

 

P.S.

Obstawiam, że kwota 86zł to rachunek za październik a wynikający z cofnięcia wypowiedzenia i policzenia abonamentu wg.cen niepromocyjnych poprzedniej umowy,bo nowa obowiązywać będzie od 01.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie polityka Cyfry dać pakiet z rabatem i liczyć że zapomni albo będzie płacił po okresie promocyjnym tak miał mój szwagier płacił ponad stówę ładnych parę lat dopiero jak wysłał wypowiedzenie to zaczęły się lepsze oferty ale on nie czekał był już wkurzony na nich ofertami z przed wysłania wypowiedzenia i przeszedł do Polsatu trochę szkoda bo w cyfra + jest moim zdaniem lepsza oferta nio i te negocjacje przy przedłużaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie polityka Cyfry dać pakiet z rabatem i liczyć że zapomni albo będzie płacił po okresie promocyjnym tak miał mój szwagier płacił ponad stówę ładnych parę lat dopiero jak wysłał wypowiedzenie to zaczęły się lepsze oferty ale on nie czekał był już wkurzony na nich ofertami z przed wysłania wypowiedzenia i przeszedł do Polsatu trochę szkoda bo w cyfra + jest moim zdaniem lepsza oferta nio i te negocjacje przy przedłużaniu :)

To są praktyki większości operatorów. W tym CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja niezły bałagan. Obiecali MR za 0zł, a na rachunku mam do zapłaty 20 zł. czekam na odpowiedź z ich strony. Na forum jest duzo o tym że NC+ daje takie wspaniałe rabaty obecnie z myślą, że za rok częsć ludzi zapomni że kończy im się umowa i że wtedy sobie odbija. Pytanie co zrobi za rok NC + jak znów tysiące abonentów złozy wypowiedzenia. jeżeli przez rok można płacić 59 zł + MR za 0 zł + 6xC+ to chyba nikt za rok nie będzie chciał płacić wiecej za to samo. Więc albo dadzą dobrą ofertę albo baj baj. Chociaz już tak było kiedyś że z tego co pamietam było cos za 20 zł + za free wszytskie C+. Później co roku abonament wzrastał o parę złotych. sądzę że za rok też tak będzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@losiumen idiotami nie są,chociaż to dyskutowalne ;-) to krótkowzroczna teza,bo taki klient może i zapłaci góra kilka miesięcy więcej i na tym koniec-wypnie się na platformę i już nie wróci.

 

@llmario powinieneś być dumny,a co... :brawo:

 

P.S.

Ja już miesiąc temu wysłałem :mrgreen: Mój cel w przyszłym roku to nie dopuścić do znacznego wzrostu abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................

P.S.

Ja już miesiąc temu wysłałem :mrgreen: Mój cel w przyszłym roku to nie dopuścić do znacznego wzrostu abonamentu.

Raczej ci nie wzrośnie. Będzie na takim samym poziomie lub niższy. Ciekawe jest to,że ty będziesz walczyć o kolejny rabat w nc+,a jeszcze co nie które niedobitki jeszcze będą w n lub cyfrze :) (o ile masz umowę na 12 m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................

P.S.

Ja już miesiąc temu wysłałem :mrgreen: Mój cel w przyszłym roku to nie dopuścić do znacznego wzrostu abonamentu.

Raczej ci nie wzrośnie. Będzie na takim samym poziomie lub niższy. Ciekawe jest to,że ty będziesz walczyć o kolejny rabat w nc+,a jeszcze co nie które niedobitki jeszcze będą w n lub cyfrze :) (o ile masz umowę na 12 m)

 

Maks chyba umowy w n lub cyfrze do końca 2014 więc owszem masz rację:)?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczynam konkretną walkę :) Wypowiedzenie poszło dawno, już od kilku dni się dobijają ale nie miałam głowy. Przed chwilą pierwsze starcie i oferta Platinum za 99zł. Niech się ugryzą bo zostaję przy Pace i MR.

Ale mam pytanie, bo chcę zweryfikować ich bajkę "że nie da się 6x C+do Universe". To jak to jest, z forum wynika, że się da/dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurrubi pamiętaj-konsultant wciśnie Ci każdy kit abyś tylko kupiła jak najdrożej.

 

@ircios tak umowę mam do końca lipca,ale będę zwlekać z ew.przedłużeniem do samego końca-wpierw pozwolę innym rozpoznać teren :mrgreen: w tym roku tak zrobiłem i źle na tym nie wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczynam konkretną walkę :) Wypowiedzenie poszło dawno, już od kilku dni się dobijają ale nie miałam głowy. Przed chwilą pierwsze starcie i oferta Platinum za 99zł. Niech się ugryzą bo zostaję przy Pace i MR.

Ale mam pytanie, bo chcę zweryfikować ich bajkę "że nie da się 6x C+do Universe". To jak to jest, z forum wynika, że się da/dało?

 

 

da się. przedłuzyłem w tym tygodniu: Universe, 6xC+, HBO, Pace, Multiroom za 59zł. dwa telefony z działu utrzymania klienta. standar bajka ze oferty takiej nie ma ale zapytam szefa. Odpowiedz ze niestety nie moze no to koncze rozmowe. mineło 30 min dzwoni ponownie i mówi, że jednak szef wyjatkowo się zgadza :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugiej rozmowie, tym razem ja zadzwoniłam. Sensowna konsultantka ale nie wiem, czy wierzyć w to, co mówiła, że takie opcje jak:

 

Universe, 6xC+, HBO, Pace, Multiroom za 59zł.

 

to oczywiście są ale dla klientów, którzy w C+ płacili około 70-80zł rachunku. Ja płaciłam 132zł (CANAL+ OPTIMUM HD, HD - OPTIMUM PROMO, MR i wynajem Pace) więc taka oferta dla mnie jest niemożliwa. Propozycja: Platinum, C+, HBO, Filmbox, Cinemax +MR za 129zł plus najem drugiego dekodera za 20zł. Czyli jak ktoś płacił dużo to będzie płacił dużo i nie może płacić mniej.

Wspominała też o wyjątkach i "zgodzie przełożonego" ale w kontekście tych, co do tej pory płacili mniej.

Walka trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugiej rozmowie, tym razem ja zadzwoniłam. Sensowna konsultantka ale nie wiem, czy wierzyć w to, co mówiła, że takie opcje jak:

 

Universe, 6xC+, HBO, Pace, Multiroom za 59zł.

 

to oczywiście są ale dla klientów, którzy w C+ płacili około 70-80zł rachunku. Ja płaciłam 132zł (CANAL+ OPTIMUM HD, HD - OPTIMUM PROMO, MR i wynajem Pace) więc taka oferta dla mnie jest niemożliwa. Propozycja: Platinum, C+, HBO, Filmbox, Cinemax +MR za 129zł plus najem drugiego dekodera za 20zł. Czyli jak ktoś płacił dużo to będzie płacił dużo i nie może płacić mniej.

Wspominała też o wyjątkach i "zgodzie przełożonego" ale w kontekście tych, co do tej pory płacili mniej.

Walka trwa...

Ja mam drufiego Pejsa za free. Dostałem Platyne z HBO za 99zł+MR 10zł. na 18 miesięcy. Wcześniej płaciłem 99 za Superpremium. Nawet nie pytałem o u+ z 6c+ za 59,bo nie miało to sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugiej rozmowie, tym razem ja zadzwoniłam. Sensowna konsultantka ale nie wiem, czy wierzyć w to, co mówiła, że takie opcje jak:

 

Universe, 6xC+, HBO, Pace, Multiroom za 59zł.

 

to oczywiście są ale dla klientów, którzy w C+ płacili około 70-80zł rachunku. Ja płaciłam 132zł (CANAL+ OPTIMUM HD, HD - OPTIMUM PROMO, MR i wynajem Pace) więc taka oferta dla mnie jest niemożliwa. Propozycja: Platinum, C+, HBO, Filmbox, Cinemax +MR za 129zł plus najem drugiego dekodera za 20zł. Czyli jak ktoś płacił dużo to będzie płacił dużo i nie może płacić mniej.

Wspominała też o wyjątkach i "zgodzie przełożonego" ale w kontekście tych, co do tej pory płacili mniej.

Walka trwa...

 

 

 

Dzieki temu ze im tak duzo placilas to bedziesz miec jak ja wieksze problemy . Za kazdym razem konsulat mi przypominał ze placilem kiedys 109zl i przez oatanie 4 miesiace 107 ale nie chcieli brac pod uwage ze w pierwszym abonamencie dostalem tv gratis a w drugim za to samo placilem 78 zl bez bonusów ale wazne ze przegapilem umowe i placilem 107 ;/ bedziesz mieć walke do samego końca i albo ty wymiekniesz albo oni . Ja juz mialem zdawac sprzet i czekac na grudzien ale w ostatniej chwili dopiero sie udalo wywalczyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...