Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie nie chcą dać niczego prócz Platinum za 119zł z multiroomem i 2 dekoderami PVR.

A najlepsze jest to że przypisali mnie do jakiegoś jednego konsultanta i jak się do nich dzwoni, to mówią że nie mogą negocjować bo kolega ma do nas dzwonić :) a ten konsultant nic innego nie chce dać więc to normalne że na jego warunki się nie zgodzę,

jeszcze była sytuacja taka że parę dni temu sam zadzwonił jakiś konsultant bo mu niby automat wybrał nr i zaraz przepraszał moją mamę bo właśnie jest niby przypisana do tego kolegi czy coś ;/

Miał ktoś taką sytuacje? co robić? mówimy im że na warunki tego ich kolegi konsultanta się nie zgodziliśmy, a oni że się skontaktuje jeszcze z nami jak właśnie dziś miał się kontaktować i dziś ostateczne odrzuciliśmy jego propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mowy...próbowałam. W lipcu mam zadzwonić będą nowe oferty dla mnie. Przy nowym abonamencie będę miała lepszą pozycję startową w przyszłych negocjacjach :)

Dobrze że mam to z głowy.

 

Ja z kolei otrzymałem informacje od konsultanta iż nowe oferty będą przygotowane już 6 m-cy przed końcem umowy. Potwierdził mi to też admin z forum.ncplus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam. Trafiłam na bardzo miłą panią Kasię. Sukces połowiczny 59 zł/mies za comfort+ i 6C+. Nic innego przy mojej średniej abonamentu prawie 80 zł nie dało się ustalić. Mogłam mieć ewentualnie silver z 4 C+ HBO za 79 zł . Umowa na rok automatycznie przedłużana z abonamentem 109 zł! Jakoś nie czuję radości, nie mogę się przestawić wiele rzeczy mi się w nc+ nie podoba.

Dziękuję wszystkim za cenne rady.

Mogłaś się jeszcze potargować, bo w sumie jeszcze dużo czasu miałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy dostali email żeby wypełnić ankietę ale przebrnąłem przez ''milion' pytań i tam dopiero w tej ankiecie jest ''elastyczna oferta' !!Dziesiątki kombinacji z kanałami :D Nie chce robic spamu ,sam 1. raz wypełniłem jakąś ankietę ale dobrze to wygląda :D

Heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Nie wyłączyliby tak od razu sygnału. Myślę,że dziś dostałabyś lepszą ofertę........

 

 

Możliwe, ale do mnie nie dzwonili jak do innych. Każda rozmowa to było przedstawienie oferty i żadnej dyskusji, jak nie to do widzenia . Comfort w sumie mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli umowa kończy mi się 31.10.2013, kartę dodatkową odbiorę np. 10.10.2013 roku to pierwsza opłata za MR będzie już za październik? czy Październik będę miał gratis?

2. Czy dobierając drugą kartę w salonie wtedy jest opcja negocjacji opłaty za MR (np. nie 20 zł, a 10 zł) żeby później mieć jeszcze lepszą pozycje wyjściowa przy migracji?

 

Jeśli masz zarejestrowane wypowiedzenie umowy to drugiej karty już nie możesz dobrać.

Może, może i dobierze bez problemu

 

jeżeli dobiorę drugą kartę ale nie uda mi się wynegocjować dobrej oferty.. to będę mógł ją zdać jeszcze w tym samym miesiącu żeby nie było dodatkowych kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie zgodnie z regulaminem C+, minimalny okres wynajęcia karty multiroom to 3 miesiące i po tym okresie można zrezygnować, w przypadku promocji na drugą kartę w nc+ to jeden pełny miesiąc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnich dniach zaszedłem przy okazji na moment do APS (umowa wypowiedziana - do k.października i od tego wypowiedzenia zero telefonów) - spytałem więc, jaka teraz ofertę dla mnie mają? Odpowiedź: nie ma dla Pana ŻADNEJ oferty... no cóż - na siłę nie będę się narzucał - skoro mnie nie chcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale do mnie nie dzwonili jak do innych. Każda rozmowa to było przedstawienie oferty i żadnej dyskusji, jak nie to do widzenia . Comfort w sumie mi wystarcza.

Może i lepiej, że nie dzwonili. Do mnie nie dzwonili w ogóle, nawet po wysłaniu wypowiedzenia. Przynajmniej święty spokój był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...