Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wrobel99 są tu i tacy co dostali dobra ofertę już po ostatnim dniu obowiązywania umowy. Po jej zakończeniu masz 30 dni na zdanie sprzętu i w tym czasie nadal możesz negocjować. Najlepiej dzwoniąc do DUK z pytaniem, gdzie masz zdać sprzęt. Wtedy najczęściej dają ofertę ostatniej szansy utrzymania klienta. Na ogół 49,- 59,- zł za Universe z Platinum OP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrobel99 Przypomnę tylko, że moją ofertę tj. U+ z C+ Platinum OP, MR (2 x cameleon) i HBO z najmem PACE'a na 12 miesięcy w cenie 59 zł brutto, dostałem 1,5 dnia po wygaśnięciu umowy, czyli w chwili, w której mogłem już tylko zddać dekoder, na zwrot którego miałem 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I mi 30 września kończy się umowa, dopiero od tego tygodnia odbieram telefony, także dlatego w nc+ nie ma już sporklubu, a tam oglądam jeszcze w cyfrze ligę argentyńską. Ostatnia oferta: C+Silver z opcją na Platynę, HBO, PVR Pace za 59 mieś. Wszystko fajnie, tylko chcę dobrać multiroom, bo dopiero teraz jest mi potrzebny i chciałbym drugi dekoder do tego. A tu za dekoder cena 20 złotych plus za drugą kartę 15 zł, jako opłatę za mr. Wiem, proponują sami zakup we własnym zakresie dekodera, ale chciałbym tego uniknąć... Do tej pory mam C+Optimum HD z paczką C+ plus kanał Hustler z dekoderem za 68 mieś. Nie ukrywam że chciałbym zmieścić się w tej cenie, utrzymać to co mam i jeszcze zyskać hbo i mr...ciężka sprawa, czy jednak do ugrania?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wypowiedzenie do konca pazdziernika.

Dzisiaj telefon i universe + 6xC+ + multiroom (mam go teraz) za 59zł. Dawał chyba jeszcze jeden dekoder. Zgodziłbym sie gdyby dołożyli HBO ale nie chcieli twierdząc że hbo jest gratis tylko dla osob które miały go wczesniej a ja miałem tylko Optimum C+ HD za 62zł. Czy to prawda? Ktoś dostał w tej cenie hbo na cały okres umowy?

Na razie im podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od konsultanta z ofertą Canal+ Gold? z paczką C+ całą za 89zł... po pierwsze spytałem dobrze, czy na pewno Gold bo przecież takiego już nie ma, ale tak chodziło o gold, a po drugie pięć dni temu wysłałem wypowiedzenie i po pytaniu czy zarejestrowali odpowiedź, że jeszcze nie. Więc w sumie nic dziwnego, że śmieszna oferta. Tylko zastanawia mnie po ilu dniach mniej więcej oni uwzględnią to wypowiedzenie nie wiecie? Wysłano było w piątek 20 bo coś im to długo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I mi 30 września kończy się umowa, dopiero od tego tygodnia odbieram telefony, także dlatego w nc+ nie ma już sporklubu, a tam oglądam jeszcze w cyfrze ligę argentyńską. Ostatnia oferta: C+Silver z opcją na Platynę, HBO, PVR Pace za 59 mieś. Wszystko fajnie, tylko chcę dobrać multiroom, bo dopiero teraz jest mi potrzebny i chciałbym drugi dekoder do tego. A tu za dekoder cena 20 złotych plus za drugą kartę 15 zł, jako opłatę za mr. Wiem, proponują sami zakup we własnym zakresie dekodera, ale chciałbym tego uniknąć... Do tej pory mam C+Optimum HD z paczką C+ plus kanał Hustler z dekoderem za 68 mieś. Nie ukrywam że chciałbym zmieścić się w tej cenie, utrzymać to co mam i jeszcze zyskać hbo i mr...ciężka sprawa, czy jednak do ugrania?

Pozdrawiam

Idź jutro do APS i weź drugą kartę. Nic nie zapłacisz i migrujesz z MR za zero. Tak jak pisał Kibo,drugi dek za 2 dyszki w niższym abonamencie. Alternatywa jeszcze jest taka,że możesz sam sobie kupić jakiś tuner za ok 200 złociszy. @marioKLR,za wcześnie jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I mi 30 września kończy się umowa, dopiero od tego tygodnia odbieram telefony, także dlatego w nc+ nie ma już sporklubu, a tam oglądam jeszcze w cyfrze ligę argentyńską. Ostatnia oferta: C+Silver z opcją na Platynę, HBO, PVR Pace za 59 mieś. Wszystko fajnie, tylko chcę dobrać multiroom, bo dopiero teraz jest mi potrzebny i chciałbym drugi dekoder do tego. A tu za dekoder cena 20 złotych plus za drugą kartę 15 zł, jako opłatę za mr. Wiem, proponują sami zakup we własnym zakresie dekodera, ale chciałbym tego uniknąć... Do tej pory mam C+Optimum HD z paczką C+ plus kanał Hustler z dekoderem za 68 mieś. Nie ukrywam że chciałbym zmieścić się w tej cenie, utrzymać to co mam i jeszcze zyskać hbo i mr...ciężka sprawa, czy jednak do ugrania?

Pozdrawiam

Jasne że jest do ugrania tylko musisz iść do punktu i odebrać ta jak pisze @ircios i nic nie zapłacisz a nawet dostaniesz ją całkowicie za darmo, uwierz mi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wypowiedzenie do konca pazdziernika.

Dzisiaj telefon i universe + 6xC+ + multiroom (mam go teraz) za 59zł. Dawał chyba jeszcze jeden dekoder. Zgodziłbym sie gdyby dołożyli HBO ale nie chcieli twierdząc że hbo jest gratis tylko dla osob które miały go wczesniej a ja miałem tylko Optimum C+ HD za 62zł. Czy to prawda? Ktoś dostał w tej cenie hbo na cały okres umowy?

Na razie im podziękowałem.

Hbo mozna otrzymac bez problemu. Wczoraj przedluzalem umowe i mialem do wyboru HBO na 12 miesiecy za 0zl w umowie na 12 miesiecy lub 9 miesiecy za 0zl w umowie na 18 miesiecy. Najlepiej samemu zadzwonic do DUK i przedstawic swoje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I mi 30 września kończy się umowa, dopiero od tego tygodnia odbieram telefony, także dlatego w nc+ nie ma już sporklubu, a tam oglądam jeszcze w cyfrze ligę argentyńską. Ostatnia oferta: C+Silver z opcją na Platynę, HBO, PVR Pace za 59 mieś. Wszystko fajnie, tylko chcę dobrać multiroom, bo dopiero teraz jest mi potrzebny i chciałbym drugi dekoder do tego. A tu za dekoder cena 20 złotych plus za drugą kartę 15 zł, jako opłatę za mr. Wiem, proponują sami zakup we własnym zakresie dekodera, ale chciałbym tego uniknąć... Do tej pory mam C+Optimum HD z paczką C+ plus kanał Hustler z dekoderem za 68 mieś. Nie ukrywam że chciałbym zmieścić się w tej cenie, utrzymać to co mam i jeszcze zyskać hbo i mr...ciężka sprawa, czy jednak do ugrania?

Pozdrawiam

Jasne że jest do ugrania tylko musisz iść do punktu i odebrać ta jak pisze @ircios i nic nie zapłacisz a nawet dostaniesz ją całkowicie za darmo, uwierz mi :wink:

Panowie, serio ? nie każą sobie płacić za drugą kartę ? ale mam powiedzieć, że chcę mr czy że chcę drugą kartę ? i nie sprawdzają, czy jestem na wypowiedzeniu, a w zasadzie że za 3 dni może być koniec ? a jak sprawdzą ? sorry, że jestem taki zdziwiony i zarazem niepewny tego, ale z niczego to chyba nie wynika, że można tak zrobić...a może wynika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wypowiedzenie do konca pazdziernika.

Dzisiaj telefon i universe + 6xC+ + multiroom (mam go teraz) za 59zł. Dawał chyba jeszcze jeden dekoder. Zgodziłbym sie gdyby dołożyli HBO ale nie chcieli twierdząc że hbo jest gratis tylko dla osob które miały go wczesniej a ja miałem tylko Optimum C+ HD za 62zł. Czy to prawda? Ktoś dostał w tej cenie hbo na cały okres umowy?

Na razie im podziękowałem.

 

 

Ja mam HBO przez cały okres umowy a za każdym razem chcę 25 zł. To zależy na kogo się trafi.Ja ciągle mam pecha. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie kolejne rozmowy, na razie oferują tylko i wyłącznie Platinum bez lub z HBO w okolicach 109-129 zł.

Zależy mi na Universe lub Silver, z 6xC+ i ew.HBO. Dzwoniący nie chcieli/nie mogli mi tego dać - wymyślali różne powody.

Nie korzystam z VOD itp., nie chcę żadnych MRów, dodatkowych dekoderów itp.

 

Przypomnę, że teraz mam w Cyfrze+ pakiet SuperPremium HBO i płacę za niego sporo, prawie 120 zł. Dekoder: Pace PVR HD. Koniec umowy w połowie listopada.

A i po wczorajszej rozmowie wiem, że moje wypowiedzenie już doszło.

 

Powodzenia w negocjacjach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...