Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pogoniarz

Przy takiej cenie jaką płacisz może uda Ci się wywalczyć Universe ze wszystkimi C+ za 49. Za 59 to chyba bez problemu by Ci to dali, może nawet z HBO. Więcej programów a różnica w cenie niewielka. Jeżeli jednak będziesz chciał zostać przy dotychczasowej umowie, to przed przejściem na czas nieokreślony, lepiej sprawdź ile będziesz płacił, żeby nie okazało się, że dwa razy tyle. Najlepiej w ICA jak radził kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 48 zł to ma zapewne C+Start cena bez promocji to ok.56zl

 

Nawet poswiece te 8zl i zamiast 48zl bede placil 56zl. Nie potrzebuje wyzszych pakietow. Czyli rozumiem, ze umowa sie sama przedluzy na czas nie okreslony, a moja jedyna "strata" to 8zl miesiecznie i pakiet Canal Plus Start dalej bedzie mial wszystkie kanaly C+?

 

Ja też mam Canal+ Start za 48 zł, ale bez promocji wychodzi 56 zł + 20 zł za najem dekodera Pace :] , więc 76 zł na czas nieokreslony to sporo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem wczoraj do nc+. :

Uniwerse 49 zł

Multiroom - 0 zł

Pace PVR - 0 zł

C+ Platinum - 0 zł

Phillips PVR 250 GB do Multiroomu - 20 zł

Pierwszy miesiąc (październik) musiałem wykupić jedną opcję dodatkową za 15 zł Cinemax, Filmbox, Redlight potem mogę wyłączyć bo ponoć system inaczej nie przeyjmie

Reasumując : pierwszy miesiąc 84 zł potem 69 zł

Umowa na 12 miesięcy. Do tej pory płaciłem 67 zł więc 2 zł więcej jest dla mnie do przyjęcia. O HBO nie walczyłem bo mam je z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde i tak i nie ;-) to prawda, że będzie mógł spokojnie deaktywować pakiet po miesiącu a z drugiej strony dostał bardzo dobre warunki :D ten pakiet za 15 zł. to takie minimum dla konsultanta zapewne żeby mu głowy nie suszyli, że za tanio sprzedał-czyli plan wykonał,prowizje zgarnie i tyły ma zabezpieczone.

 

NC+ syte i klient cały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie sztuczki NC+: http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... #BoxBizTxt

z tego wynika, że warto wywalczyć sobie pakiet C+ w podstawie, bo 10zł za jeden kanał na weekend to raczej przesada...

 

przy okazji - wysłałem wypowiedzenie, poprosiłem po jakimś 10 telefonie, by do mnie nie dzwoniono, jak nie będzie tego co chcę i jest cisza (znaczy spokój) :D

umowa do końca października więc czasu a czasu! ;)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultantka obiecała dopilnować wyłączenia, ale na wszelki wypadek prosiła o kontakt z infolinią w październiku. Rozmowa nagrana, zapisałem nazwisko konsultantki (zresztą bardzo miłej i rzeczowej). Opcja musiała wystąpić bo inaczej system nie przepuści (tak mnie zapewniono). Powiem szczerze że jestem zadowolony. Wcześniej za to samo żądano 84 zł No cóż warto negocjować i czekać na "swoją" ofertę. Dużo też zależy od konsultanta i jego chęci załatwienia sprawy... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...