Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zmienia z dnia na dzień i pakiety też się zmienią. Jeszcze wczoraj Ekstraklasa miała być w nSport dziś po raz 3-ci zmienili decyzję i nie będzie w nSport.

Ludzie dajcie sobie siana - CZEKAJCIE.

Tylko cierpliwość Was uratuje - przecież widać że francuz nie ma pojęcia co robi, a za chwilę UOKiK go naprostuje do reszty, zwieje ze strachu do Lyonu wpier... ślimaki, i nasi zostaną z całym tym bajzlem sami, więc dajcie im trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zauważyłem że jest tu na forum kilku takich od nC+ których zadaniem jest wciskanie kitu PR-u

 

Więcej niż kilku.

Powiedz jedno złe słowo na nc+ lub ich ofertę a odpowiednia grupa klakierów momentalnie się pojawia i zaczyna podjazdy.

To nowa taktyka nc+, do której wlicza się także kupowanie lajków na fb na bliskim wschodzie czy tworzenie wielu dubli profilu antync+, by ludzie nie mogli odnaleźć tego właściwego.

 

Chyba z deka przesadzasz. No chyba, że wychodzisz z założenia kto nie z nami to ... :D Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii i tej pozytywnej i tej negatywnej, a Ty wszędzie węszysz spisek, przecież to chore.

 

Zresztą o ile się nie mylę sam też już zmigrowałeś i masz platynę nieprawdaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam superpremium z mr za 97 pln do 09.2014.Kablówka w moim mieście podała cene canal+ od 05.04.2013-49 pln /6 kanałów/

plus do tego pełny pakiet cyfrowy za 53 to daje 102 pln.Jest tam wszystko łacznie z eurosportami i polsatami sport i wszystko gwarantowane.

Jednym słowem pełna oferta sportowa dostępna w Polsce.Tylko trochę cameleonów żal,ale się przeżyje.Najbardziej szkoda ludzi,którzy nie

mają alternatywy.Z canal+ od 12.1995,następnie cyfra ale trzeba spadać bo jedno wielkie dziadostwo się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z deka przesadzasz. No chyba, że wychodzisz z założenia kto nie z nami to ... :D Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii i tej pozytywnej i tej negatywnej, a Ty wszędzie węszysz spisek, przecież to chore.

 

Zresztą o ile się nie mylę sam też już zmigrowałeś i masz platynę nieprawdaż ?

Moja migracja została wymuszona sytuacją osobistą; ciężko było mi złożyć podpis pod tak idiotycznie skonstruowaną ofertą nie gwarantującą mi nic poza 80% podwyżką, ale nie miałem wyboru.

Poza tym ja nie muszę nic pisać.

Wystarczy poczytać prasę, neta, róznorakie serwisy informacyjnie. Jedynie cała banda tvn'owska pod egidą ITI udaje że temat nie istnieje. Nawet dziennikarze sportowi przyznali wczoraj, że gdy poprosili ludzi z redakcji sportowej nc+ o komentarz to Ci ze wstydu zwiali.

Kompromitacja i nC+ to obecnie najbardziej popularne skojarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam,że cała ta sytuacja to jedna wielka porażka NC+szczególnie wizerunkowa i ędą ją bardzo długo odbudowywać. Jednak ja się odniosłem do Twoich stwierdzeń, że każda nawet niewielka pochwała bądź inne zdanie niż totalna krytyka NC+ to zaraz twierdzisz, że ta osoba jest pracownikiem NC+ lub ma może płacone za lojalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dobrze: za co ich chwalić ?

Ja migrowałem. Pomimo tego moje stare konto nadal działa, za chwilę Cyfra pobierze ode mnie kasę pomimo iż moja umowa z nimi została anulowana 3 dni temu, do tego co innego wynegocjowałem przez telefon a co innego mam na papierze; reklamacji nie mogę złożyć bo nie mogą w systemie odnaleźć warunków mojej migracji; programy znikają z dnia na dzień i w zasadzie sam nie wiem co będę miał w ofercie za tydzień; programy które już dawno miały być w ofercie /chociażby Polsat HD/ nadal nie świecą; do tego jeden wielki bajzel a jak dzwonisz to NIKT NIC NIE WIE.

Więc pytam się: ZA CO ICH CHWALIĆ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby,, które wbrew pozorom na fuzji skorzystały. Mieli dwie platformy płacili sporo, a teraz mają jedną i opłaty niższe. Fakt jest ich mało ale są Innym może cała ta awantura latać koło nosa bo dopłata 10 czy 20 zeta też ich nie obchodzi ważne aby mieli najlepszą ofertę sportową na rynku i filmową, a tutaj stety będź niestety ale tak jest. Mają najbardziej rozbudowaną tego typu ofertę i to jest fakt. No i żeby nie było ja też zaliczam się do ich krytyków za styl, pakietyzację i szeroko rozumiane podejście do klienta nie mówiąc o ich CAll Center ale mając tą ofertę mają też i mnie. Tym bardziej, że ja zyskałem finansowo, niewiele ale zawsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Romantiki, ESPN Clasik.... A oficjalnie nic nie wiem nie dostałem żadnego pisma nic. Tak chyba nie powinno byc i jest to sprzeczne z regulaminem jak i prawem w PL?

 

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow - na samym dole jest oficjalna, jak mniemam, informacja dla abonentów C+ - chyba to, co dawali niektórym mailem (ja nie dostałem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skorzystało" - właśnie - tylko ilu tych abonentów skorzystało ? 5-10% ? Z pewnością nie więcej. Obserwacje z forów internetowych i moich wizyt w APS'ach się pokrywają. PR z ITI może wciskać że ludzie stoją w kolejkach by odebrać dekodery, ale ja widziałem coś zupełnie odwrotnego - ludzi zdających dekodery, ludzi z listami których nie rozumieli, z ofertami których nie przyjmą - ludzi złych, ludzi rozgoryczonych.

Ja nie skorzystałem - rachunki poszły w górę. Ja nie skorzystałem - kilka z moich ulubionych programów wyleciało z nowej oferty. Ja nie skorzystałem - 2 programy na których mi zależało w nowej ofercie "nie są gwarantowane", a inne w ogóle do nowej oferty nie trafiły.

Póki co mam czarne pudło i kartę w ręku. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 trzeba czekać bo oni pękną,po 2 żadnych nerwowych ruchów ,po co napaleńcy dzwonią pytają ,niektórzy dzwonią tam po 5 razy dziennie nie wiem po co żeby usłyszeć to samo.Na chwile obecna oferta jest jaka jest i trzeba poczekać ja myślę około 2 tygodni.Kto chce już z i go stać rozumiem,ale jak się niektórzy rzucili to aż było zal słuchać 15 tys przeszło w pierwsze trzy dni,gdyby nie ci napaleńcy to by już dawno sytuacja uległa zmianie.Dostaniemy listy wypowiadamy umowy wysyłamy listem poleconym,priorytetowym za potwierdzeniem odbioru.5tego włączają wszystkim paczkę canal plus do końca czerwca nikt nic nie musi robić mamy wszystkie kanały,poza tym zacznie się sezon ogórkowy,sportem już nas nie przekonają podczas negocjacji,czekamy do końca i potem ostro negocjujemy ,wtedy jest szansa a nie nerwowo przebierac nogami i starac sie teraz cos ugrac,wyluzujcie to tylko telewizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dobrze: za co ich chwalić ?

...reklamacji nie mogę złożyć bo nie mogą w systemie odnaleźć warunków mojej migracji; programy znikają z dnia na dzień i w zasadzie sam nie wiem co będę miał w ofercie za tydzień; programy które już dawno miały być w ofercie /chociażby Polsat HD/ nadal nie świecą; do tego jeden wielki bajzel a jak dzwonisz to NIKT NIC NIE WIE.

Więc pytam się: ZA CO ICH CHWALIĆ ?

Jak to za co? Za nową definicję rozrywki, przynajmniej w tym jednym monsieur Julien V. mówił prawdę. Kilkaset tysięcy osób w Polsce ma od 21 marca br. zapewnione spore emocje. Jerdni się śmieją do łez , inni płaczą ze złości. W przecież emocje są w tym przypadku pokłosiem owej słynnej maksymy :lol: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forach emocje opadły, ale w APSach jest naprawdę wesoło - nie sugerujcie się mną - macie chwilę to podjedźcie, posłuchajcie jakie jazdy tam się wyprawiają.

Ciekawe jak do tego odniosą się "elity" z tego forum - znowu będą pisali jak sprzedaż świetnie idzie ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja do tego ci ludzie co tam pracuja a aps? bawi was to mnie nie tak samo niektórzy jada po konsultantach a to chyba nie oni tam rzadza,do mnie dzwonili 3 razy 3 razy rozmowa po 30 minut z czego konsultant mowil 3 minuty,oni naprawde nie wiedza nic nie sa przygotowani i to nie ich wina ze musza wciskac oferte ktorej sami by tez nigdy nie wzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum rzucił wczoraj info, że wczoraj od 14 rzekomo pojawiły się nowe oferty dla migrujących z C+ w APS. Prawa fałsz? Widział ktoś te oferty? Jakie są?

jest tylko jakis pakiet z paczka canali za darmo przez jakis okres potem przekształca sie to w platinum wiec nic nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum rzucił wczoraj info, że wczoraj od 14 rzekomo pojawiły się nowe oferty dla migrujących z C+ w APS. Prawa fałsz? Widział ktoś te oferty? Jakie są?

jest tylko jakis pakiet z paczka canali za darmo przez jakis okres potem przekształca sie to w platinum wiec nic nowego

 

Wyjaśnione. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że niektórzy wmawiają Wam, że w APSach miał atmosfera, ludzie migrują i wszyscy happy... aha.

miło to tam raczej nie jest ale chetnie widział bym Julka w jakims aps tak niech z 15 minut postoi,to pod czas tego kwadransa dostał by z 5 razy w pysk i przezył by 3 sprowadzenia do parteru zakonczone balacha :D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło to tam raczej nie jest ale chetnie widział bym Julka w jakims aps tak niech z 15 minut postoi,to pod czas tego kwadransa dostał by z 5 razy w pysk i przezył by 3 sprowadzenia do parteru zakonczone balacha :D:D:D:D:D:D:D:D

Myślę że po 10 minutach w trybie awaryjnym wracałby do ślimakolandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Cyfrowiczów dostał drugą kartę cameleon? Słyszałem, że jeśli jest się jeszcze w Cyfrze, to jest taka szansa. Po migracji podobno już nie.

 

ArtS

Jeśli nadal masz umow eważną z Cyfrą, to mozesz dobrać druga karte na MR jeszcze, opłata 20 zł/mc ale po przejściu ewentualnym bardziej opłacalne rozwiązanie niz n-kowy MR. Info pewne, znajomemu kończy sie umowa w maju z Cyfrą kilka dni temu dobrał karte w APS bez żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Cyfrowiczów dostał drugą kartę cameleon? Słyszałem, że jeśli jest się jeszcze w Cyfrze, to jest taka szansa. Po migracji podobno już nie.

 

ArtS

Jeśli nadal masz umow eważną z Cyfrą, to mozesz dobrać druga karte na MR jeszcze, opłata 20 zł/mc ale po przejściu ewentualnym bardziej opłacalne rozwiązanie niz n-kowy MR. Info pewne, znajomemu kończy sie umowa w maju z Cyfrą kilka dni temu dobrał karte w APS bez żadnych problemów

mi proponowali karte tz ja jzu mam takie 2 karty płace za nie do abonamentu 20zł miesiecznie teraz proponowali mi je za 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...