Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jakoś wymiennie i nieprecyzyjnie używają tych nazw,bo rzeczywiście bywa to mylące. 6XCanal+ = opcja dodatkowa Canal+ Platinum.

Natomiast Canal+ Platinum to rownież promocja ze 113 kanałami(40 HD w tym wszystkie Canal+) + VODy i net VODy oraz zamawiając online nc+ GO na 12 m-cy gratis i 3x HBO do 2 m-cy gratis.

 

Tomas1982 zapewne chciał Platinum(ta promocja z VOD-ami) gdzie początkowo proponowano mu ją za 99zł a później konsultant go chciał zrobić w balona mówiąc o Platinum za 69zł a tak naprawdę chciał sprzedać promocje Silver+6xCanal+,niby też 113 kanałów,ale bez VOD-ów.

No właśnie tylko pytanie, czy w razie dołączenia jakiegoś ciekawego kanału dla pakietu Platinum, będzie on też dostępny dla tych, którzy mają 6C+ jako opcja dodatkowa do Universe/Silver :roll:

Albo co gorsza, żeby nie zrobili numeru, np. podczas LM, że dodatkowe kanały na mecze (jak teraz kanał 36.) nie będą dostępne dla tych co mają C+ jako opcję...

Tylko takie moje gdybanie, ale tego się właśnie obawiam. Chociaż z tym drugim to raczej mało realne, bo sami by sobie strzelili w stopę...albo nawet w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko pytanie, czy w razie dołączenia jakiegoś ciekawego kanału dla pakietu Platinum, będzie on też dostępny dla tych, którzy mają 6C+ jako opcja dodatkowa do Universe/Silver :roll:

Albo co gorsza, żeby nie zrobili numeru, np. podczas LM, że dodatkowe kanały na mecze (jak teraz kanał 36.) nie będą dostępne dla tych co mają C+ jako opcję...

Tylko takie moje gdybanie, ale tego się właśnie obawiam. Chociaż z tym drugim to raczej mało realne, bo sami by sobie strzelili w stopę...albo nawet w głowę.

 

W przyszłości rzeczywiście jakieś nowe kanały mogą być dodawane np. od promocji Silver czy Gold w górę,ale to tylko wróżenie. W byłej N-ce WPT (Wszystkie Pakiety Tematyczne) to aktualnie Universe+ w NC+ czyli pakiet podstawowy i jeżeli miałbym gdybać to kanały 36 i 37 będą dostępne od Universe+ w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję CANAL+Gold za 79 zł. To dobra oferta? Czym ten pakiet różni się od Universe+ + 6xC+?

 

Akutalnie mam OPTIMUM HD i HD - Optimum promo. Nie zależy mi na jakichś dodatkowych usługach, typu VOD, nc+GO.

Zależy mi przede wszystkim na zbliżonej ofercie kanałów do obecnego pakietu i utrzymaniu kanałów sportowych z obecnego pakietu.

 

Proszę Was o radę - wziąć CANAL+Gold za 79 zł, czy negocjować o Universe+ + 6xCanal+ za 49/59 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strzelanie sobie w stopę czy głowę,to już to dawno zrobili...........

No tak, ale to jest już historia na inne opowiadanie... :lol:

 

W każdym razie, wydaje mi się, że ciężko będzie dostać 'czysty' Platinum (z VOD, nc+GO, itd. - nawet jeśli nie jest to nam do niczego potrzebne) niż Silver/Universe + 6C+. Niby to samo tylko, no właśnie...żeby nie wykombinowali czegoś, jak np. z tą LM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję CANAL+Gold za 79 zł. To dobra oferta? Czym ten pakiet różni się od Universe+ + 6xC+?

 

Akutalnie mam OPTIMUM HD i HD - Optimum promo. Nie zależy mi na jakichś dodatkowych usługach, typu VOD, nc+GO.

Zależy mi przede wszystkim na zbliżonej ofercie kanałów do obecnego pakietu i utrzymaniu kanałów sportowych z obecnego pakietu.

 

Proszę Was o radę - wziąć CANAL+Gold za 79 zł, czy negocjować o Universe+ + 6xCanal+ za 49/59 zł?

 

Powiem tak z własnego doświadczenia, że jak słyszą Universe+6xC+ za 49/59 zł to zaczynają się denerwować :D chyba już za dużo ludzi o to pyta :D

Stąd też przystałem na Silver+6xC+ niby programowo to samo co Platinium bez [beep]n typu VOD itp. ( jeśli się mylę proszę o sprostowanie ) tak przynajmniej zapewniał mnie konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem tak z własnego doświadczenia, że jak słyszą Universe+6xC+ za 49/59 zł to zaczynają się denerwować :D chyba już za dużo ludzi o to pyta :D

Stąd też przystałem na Silver+6xC+ niby programowo to samo co Platinium bez [beep] typu VOD itp. ( jeśli się mylę proszę o sprostowanie ) tak przynajmniej zapewniał mnie konsultant.

 

Zawsze lepszą promocją będzie Silver+ niż Universe+ natomiast do Platinum+ im daleko. Jeżeli ktoś nie potrzebuje teraz wodotrysków typu Vody to Universe+ łącznie z 6xCanal+ jest o.k.,ale mając promocję Platinum+ zwiększamy swoje szanse,że w przyszłości nowo dodawane kanały będą w naszej promocji gratis dostępne a w Universe+ nie będą bądź będą za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenie za "opcję - a nuż sie coś pojawi" trochę nie ma sensu... Po drugie patrząc z perpektywy Cyfry i teraz (choć jeszcze z boku) NC+ to raczej jest tendencja, że kanały odpadają a nie są dodawane.

Gdyby zrobili tego typu akcję z LM już na poziomie Universe +C+ to znaczyłoby o powrocie do polityki z kwietnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja umowa kończy się w październiku, już teraz dzwonili do mnie, z numeru zastrzeżonego, (wypowiedzenie jeszcze niezarejestrowane), oferta narazie słaba platyna 99zl, pvr 0zl, multi 10zl...

Dziewczyna nic nie wiedziała o ofercie universe z 6 c+ za 69zl... Chyba wypada tylko czekać aż zarejestrują wypowiedzenie, mam nadzieje że będzie coś lepszego...

 

P.S

Obecnie mam OPTIMUM HD + pvr + multi za 90zl.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mając do tej pory C+ Kompakt HD i PVR 500 za 51 zł jest szansa dostać:

-Universe

-Canal+ (6x)

-PVR 500

za 49 zł? ktoś pisał, że coś takiego dostał. Dodam, że nie interesuje mnie multiroom.

Jeżli nie, to za ile realnie jest szansa w tej chwili to wyrwać?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co napisało tu juz wielu forumowiczów Universe z 6 x C+ za 59,- zł dostaje się z "urzędu" w APS-ie po wygaśnieciu umowy podczas zdawania sprzętu jako ostatnia próba utrzymania klienta. Natomiast jeśli po wygasnięciu umowy lub przed samym jej końcem twardo rezygnując i odrzucając wcześniej wszystkie droższe propozycje zadzwoni się do DUK z niewinnym pytaniem gdzie ma się zdac sprzęt to ma sie realne szanse dostać to za 49,- zł. Wiem bo sam po takim telefonie zostałem zapytany co moga zrobic, żeby mnie przekonać do pozostania i to właśnie dostałem.A dobierając przed końcem umowy drugą kartę można dostać w tej cenie nawet MR z tym, że drugi dekoder własny bo za 49,- zł dadzą gratis tylko jeden dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki nie mają wypowiedzenia w systemie to nic ciekawego nie dadzą.......
Nie wiem czy ciekawa ale miałem przedłużoną umowę w marcu br /do kwietnia 2014/Superpremium +HBO HD i GO za 110 zł.Adekwatna oferta była za 129 zł.Po monicie pisemnym dostałem propozycję za 109 zł na 18 m-cy i tak od 1.08 żegnaj Cyfro Witaj nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uzyskać za 49, a można i nie dostać za 60. Trzeba mieć z nimi szczęście, albo rzeczywiście dzwonić codziennie i w końcu trafić na kogoś rozsądnego. Co roku przedłużałem na warunkach jakich chciałem, a w tym jakoś nie mogłem się z nimi dogadać i tylko głupka próbowali ze mnie robić jak mówiłem o universe i wspomnianych cenach. Koniec końców fajnie, że jest taka oferta w aps, a i warto pamiętać, że de facto ma się wówczas umowę na 13 miesięcy (rok + ten msc w którym się przedłuża), a płaci za 12 co daje średnią miesięczną opłatę na poziomie 54zł.

Próbować rozmawiać z nimi trzeba, ale teraz nie jesteś zdany tylko na wolę konsultanta, bo masz jeszcze alternatywę w postaci przedłużenia w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uzyskać za 49, a można i nie dostać za 60. Trzeba mieć z nimi szczęście, albo rzeczywiście dzwonić codziennie...

 

Sam sobie odpowiedziałeś...komu powinno bardziej zależeć-im czy Tobie? Dzwoniąc tam i de facto prosząc się aby zechcieli łaskawie z Tobą przedłużyć umowę uzyskasz "coś" dobrego trafiając na kogoś nieprzytomnego chyba :D To jest firma i liczy się kasa a nie klient i jeżeli tego nie widzisz to trzeba się obudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

1. Korzystam obecnie z MR, dwa dekodery i dwie niezależne karty. Czego mogę oczekiwać po migracji? Zależałaby mi na wymianie jednego dekodera (SAGEMCOM DSI87) na Pace 500 GB i zachowaniu dwóch niezależnych kart. Czy jest możliwe wynegocjowanie takich warunków?

2. Obecna umowy z C+ obowiązuje do końca listopada. Wcześniej wypowiedzenie wysyłałem miesiąc przed zakończeniem kontraktu. Jak czytam powyższe wypowiedzi to widzę, że niektórzy z was robili to na 3 miesiące przed końcem. Czyli na 1 września muszę mieć gotowe pismo, czy do 1 listopada mogę zaczekać?

 

1.Jest możliwe

2.Możesz we wrześniu posłać wypowiedzenie.Lepiej wcześniej,aniżeli później.......

 

Czy wymiana obu dekoderów będzie oznaczać koniec działania na dwóch niezależnych kartach? Chciałbym wymienić dwa: jeden na PACE, drugi lepszy niż SAGEMCOM DSI87 (jeśli możecie polecić model - słucham uważnie) ale bez konieczności nagrywarki.

 

No i najważniejsze, czy to będzie miało wpływ na cenę :?: Będę uderzał w pakiet Universe + C+6 + MR + wymiana dekodera(dekoderów?). Prześledziłem kilka stron wstecz i widzę, że taka opcja za 59 zł jest możliwa do wyhaczenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uzyskać za 49, a można i nie dostać za 60. Trzeba mieć z nimi szczęście, albo rzeczywiście dzwonić codziennie...

 

Sam sobie odpowiedziałeś...komu powinno bardziej zależeć-im czy Tobie? Dzwoniąc tam i de facto prosząc się aby zechcieli łaskawie z Tobą przedłużyć umowę uzyskasz "coś" dobrego trafiając na kogoś nieprzytomnego chyba :D To jest firma i liczy się kasa a nie klient i jeżeli tego nie widzisz to trzeba się obudzić.

 

Nie rozumiem o czym mówisz. Nigdy nie dzwoniłem i nie prosiłem się, zawsze dzwonili oni, a ja przedstawiałem co chcę. A mimo to w tym roku nie szczególnie zadziałało, bo w końcu przestali dzwonić. A podałem taki sposób, bo nie raz tutaj czytałem, że ktoś zadzwonił, miał szczęście i dostał to co chciał z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...