Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie pakiet Gold cieszył się małym zainteresowaniem. Dla mnie to był jakiś idiotyczny pakiet. Silver ma jeszcze jakiś sens. Dostęp do C+Family i Family 2 daje możliwość oglądania Ekstraklasy, czasem francuskiej ligi czy filmu z katalogu Premium. :) Taka mała namiastka tego, co czeka kogoś jeśli weźmie Platynę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czego teraz będziesz oczekiwal?

 

Ps tez chciales Platyne+HBO+MR(2xcameleon)+pace500 ?

ja to teraz mam jeszcze w superpremium,a od sierpnia platyne mi proponował z hbo,pejsem i mr za 99.tak było przed wczoraj.ale jak teraz jest platyna za 99 dla nowych,to myslę,że bedzie mozna ugrac to za 79 jako abonent z 10 letnim stażem :).choć tych abonentów co są długo związani to najbardziej chcą wydymać :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest największa głupota,aby paczkowac canal+.iti chyba zrypy dostało od vivendi ;)

 

spaczkowany jest OK, pocięty beee ;)

 

przecież w C+ na prawie wszystkich (?) kanałach leci sport (czyt. głównie piłka kopana zwłaszcza na końcówkach sezonu) a na większości filmy i tak naprawdę jest to mocno przemieszane programowo... a tych kanałów C+ nie ma znów tyle, żeby jakiś logiczny podział zrobić - prócz chyba C+ film oddzielnie można by... (ale nie chce tu nic podpowiadać)

 

Aktualizacja:

właśnie zadzwoniłem do NC+, aby podali mi datę umowy (piszę wypowiedzenie) i okazało się, że nie można, bo aktualizują dane - znaczy całą bazę i dopiero za godzinę będzie widać konto i co na nim jest... może jakieś nowe rozwiązania się tam znajdą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nc+ już nie wie co robi i nadal nie rozumie klienta :lol2: Pakiet gold trzeba było zostawić i silver a wywalić univers. Kto mądry zapłaci 99 zł za silver po 2 miesiącach który będzie kosztował tyle co platyna a 2 C+ mniej. Dla mnie brak logiki w tym :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy rezygnujesz z c+film i zawsze możesz przejść na wyższy pakiet platinum... w sumie

 

Tak samo było by z goldem czy silverem jak by wywalić univers a atrakcyjność pakietów byłaby większa. Ale lepiej dalej kombinować i dać jak najmniej w jak najdroższej cenie :lol2: Ja tam jestem za tym żeby C+ były wszystkie w jednej paczce ale wtedy trzeba w ogóle pakiety zmienić bo na razie to tylko univers i platinum jest :lol2:

 

Ale tam jest syf w tym nc+ w silver cena HBO 25zł w platynie 30zł podane jako opcja a na głównej stronie platyny pisze że HBO 2 miechy gratis potem 20 zł no to ile w końcu to HBO jest warte? :lol2:

 

A dekodery inne niż mediabox i box wcieło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili i dostałem "super" oferte: Universe + pakiet 6x c+ za 89 zł, gdy przypomnialem konsultantowi ze platyna kosztuje teraz 99 to jakby o tym wogóle niewiedział, raczej przyjdzie mi się jednak rozstać z nimi.

Czyli na razie nie warto dzwonić trzeba czekać kilka dni aż konsultanci się "doinformują" :lol2: . Może niech śledzą forum może to będą na bieżąco z ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie mam obecnie jeszcze cyfre+ mam 2 dekodery jeden od nich pvr philips i drugi swój też philips i mam splitter i wszystko chodzi super.Jeżeli będę chciał przejść do nc+ to muszę brać te dekodery od nich i multiroom ? czy mogę zostać na tym co jestem i żeby mi działał ten splitter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejście w celu uzyskania danych do wypowiedzenia.

 

Konsultant udziela mi odpowiedzi o daty numery etc. więc się pytam przy okazji, czy coś u mnie ciekawego jest przydzielonego w ofercie... na co uzyskuję odpowiedź, że tak, że jest NOWA oferta dla mnie.... to słucham:

Platyna za 99zł na 18 m-cy...

 

Szczęka mi opadła... zajefajnie...

Więc informuję gościa, że taka oferta jest od wczoraj dla każdego klienta z ulicy... wystarczy wejść na ich stronę i zamówić on-line - jest Platyna za 99 na 12 m-cy...

odpowiedź: eee... nie wiem... bo ja się nie zajmuję ofertami dla nowych klientów...

grzecznie więc podziękowałem za informacje... poinformowałem tylko, że dopóki nie będzie U+6xC+ to nie mają dla mnie oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...