Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co z tego, że udało się wynegocjować Canal+Platinum z MR z HBO i 2 dekoderami za 99zł, jak teraz wysyłają rachunek za 119zł. Oczywiście w międzyczasie była cała masa jakiś dziwnych perypetii z ncplus. Polityka firmy i dbałość o klienta - bezcennie żenujące... Cóż, została :censored: reklamacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się przekonać jaką mają ofertę migracji dla cyfrowiczów, którzy nie wysłali wypowiedzenia. Zapoda ktoś jakiś nr tel do odpowiedniego działu, gdzie odbierze sensowny konsultant, nie oszust?

Dla tych, co nie wysłali wypowiedzenia mają same oszukane oferty :lol2:

Ja dzwoniłem pod 22 310 45 45 i najlepsze co mi zaproponowali to Silver + 6xC+ za 79zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak napalcie sie na tego mediaboxa?rozmawiam teraz konsulem z duk :D

 

EDIT...

20min.rozmowy to pełna pletyna tylko z HBO,MR i Pejs z umową na 12 miesięcy za 99zł.interesuje mnie umowa na 18,a przy 18 miesiącach HBO po 12 płatne przez 6 miesięcy.podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się przekonać jaką mają ofertę migracji dla cyfrowiczów, którzy nie wysłali wypowiedzenia. Zapoda ktoś jakiś nr tel do odpowiedniego działu, gdzie odbierze sensowny konsultant, nie oszust?

 

Mi proponowali C+Platinium z HBO za 99 i zadnego innego pakietu. Obecnie mam C+Optimum, HBO, C+Optimum Promo, Pace i płace 81,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pakiet Canal+Optimum HD

HBO

Multiroom X2

dekoder hd bez dysku X1

płacę 109 zł/mieś.

Dzwonili do mnie w czerwcu dwa razy, za pierwszym razem zaproponowali za taki sam pakiet (inna nazwa) za 129 zł odmówiłem i powiedziałem że chcę to co mam za takie same pieniądze (109) konsultant powiedział że porozmawia z kierownikiem i oddzwoni na drugi dzień, oddzwonił po tygodniu i poinformował że nie ma lepszej propozycji od pierwszej...Podziękowałem, a on powiedział że na pewno nic lepszego nie dostanę, takie mają wytyczne i koniec.

Pod koniec czerwca wysłałem wypowiedzenie (umowa do końca lipca) nikt nie dzwonił do dzisiaj, jestem ich klientem od czasów Wizji. :/

Chyba rzeczywiście mają takie wytyczne, trudno odpocznę troszkę od telewizji, przynajmniej budżet podreperuję. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kolejny telefon i migrowałem z c do nc na platyne ,canały plus,HBO,MR - 2 KARTY.PACE ZA 0 ZŁ - UMOWA NA 12 MIECHÓW ZA 109 ZETA.

PRZEDTEM MIAŁAM SUPERPREMIUM Z MR,PACEM ZA 128.ZETA./UMOWA DO KOŃCA LIPCA WYPOWIEDZENIE WYSŁANE W TERMINIE/myslę że za 99.00zł można to wwrwac.

POzdrawiam Dorota.

p.s Napoczątku proponowali mi 124zł za to co mama teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny telefon - miła rozmowa, bez konkretów. Gdy powiedziałem że interesuje mnie oferta taka jaką do tej pory miałem (53,50zł) to oczywiście cały wywód jak to oferta się zmieniła po połączeniu. Ale przynajmniej od razu konsultant stwierdził, że chyba ciężko będzie dojść do kompromisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantem. Zaproponował mi on pakiet Comfort wraz z wszystkimi Canalami+ w cenie 69zł. Przystałem na tego Pana ofertę. Potwierdziłem itp. Parę razy pytałem się czy będę płacił za to wszystko 69zł za miesiąc. Odpowiedział, że tak oraz, że nie będę już musiał płacić za dekoder. Po skończonej rozmowie zalogowałem się do ICA i co widzę ? CANAL+ Comfort 109zł, Najem ultraBOX+20zł

Multi+15zł. To są jakieś jaja ? Razem 144zł. O co tutaj chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

poproszę o radę, po przejściu do nc+ (Universe+ z 6xC+ i MR dwie karty za 59 zł), czy jest później możliwość dostania dekodera pace z systemem Seca? jeśli nie nieodpłatnie to na jakich warunkach ? dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...