Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca , wypowiedzenie wysłane , dzwonili wczoraj z ofertą platyna+ za 99zł lub comfort+ za 64zł. Poinformowałem miłego Pana , że taka oferta mnie delikatnie mówiąc nie zadowala a CP czeka na mnie z ofertą wliczając gratisowe miesiące za 49 zł miesięcznie. Konsul zapytał czego w takim razie oczekuję. Szybka odpowiedź :Universe z paczką 6xC za 49 zł . Konsul :"... No wie Pan , takiej propozycji może nie być...". Trudno na NC+ świat się nie kończy . Pan konsul zapisał sobie moje oczekiwania i tak się skończyła rozmowa. Szczerze mówiąc po 10 latach z cyfrą i takich fikołkach z ich strony nie mam ochoty na żadne targi z nimi. Zgodzą się na moja ofertę - zarobią, jeżeli nie to zarobi CP i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem, że przedłużyłem umowę na Universe + 6xC+ za 49zł na 12 miesięcy. Dziś zadzwoniłem ponownie i okazuje się, że musiałem złożyłyć podwójną reklamację. Pierwsza dotyczyła dekodera, który miałem dostać do umowy za 0 zł Pace 500 Gb, a druga dzisiaj: Od lipca miałbym płacić 49 zł za universe + 70 zł za Canal+ Platinium bo tak widnieje w ICA, łącznie 119 zł. Radzę Wam dokładnie sprawdzić warunki na których przedłużacie umowy bo możecie być zdziwieni pierwszym rachunkiem. Każdy konsultant śpiewa inne bajki. 14.06 po telefonie w sprawie przedłużenia reklamacja za dekoder, a dziś okazuje się, że pieniążki się nie zgadzają... kpina, kpina i jeszcze raz kpina. Najlepszą komedią jest to, że Pan z którym rozmawiałem w piątek 14.06 i przyjmował reklamacje za dekoder śmiało twierdził, że wszystko się zgadza 49 zł tylko brak Pejsa 500 gb, a dziś 119 zł u kolejnej z konsultantek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz isc do APS-u po dodatkowa karte

I tak jak pisalem opłata za MR 20zł(miesiecznie)

Jeżeli weźmiesz dekoder to kolejne 20zł miesięcznie(dzierżawa)

 

Czy nie można wziąść np. takiego samego jak mam SAGEMCOMA w dzierżawę za 0 zł , lub kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem, że przedłużyłem umowę na Universe + 6xC+ za 49zł na 12 miesięcy. Dziś zadzwoniłem ponownie i okazuje się, że musiałem złożyłyć podwójną reklamację. Pierwsza dotyczyła dekodera, który miałem dostać do umowy za 0 zł Pace 500 Gb, a druga dzisiaj: Od lipca miałbym płacić 49 zł za universe + 70 zł za Canal+ Platinium bo tak widnieje w ICA, łącznie 119 zł. ..

A dostałeś już pierwszy rachunek? Ja mam w ICA 170,99 zł a płacę 79 zł. :roll:

Ceny w ICA są bez rabatów. Wałkowany temat "do bólu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz isc do APS-u po dodatkowa karte

I tak jak pisalem opłata za MR 20zł(miesiecznie)

Jeżeli weźmiesz dekoder to kolejne 20zł miesięcznie(dzierżawa)

 

Czy nie można wziąść np. takiego samego jak mam SAGEMCOMA w dzierżawę za 0 zł , lub kupić ?

owszem.możesz kupić coś z wolnego rynku.jakiegoś taniego opticuma lub fergusona.wtedy nie bedziesz miał opłaty miesiecznej za sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica na jaki numer telefonu się do nich dzwoni? Co jakiś czas pojawiają się tu inne numery telefonów.A nie wystarczy dzwonić na 22 310 47 47? Na telefoniczne centrum abonenta? Pytam bo chyba do nich przedzwonię. Umowa do końca miesiąca i 0 kontaktu z ich strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem, że przedłużyłem umowę na Universe + 6xC+ za 49zł na 12 miesięcy. Dziś zadzwoniłem ponownie i okazuje się, że musiałem złożyłyć podwójną reklamację. Pierwsza dotyczyła dekodera, który miałem dostać do umowy za 0 zł Pace 500 Gb, a druga dzisiaj: Od lipca miałbym płacić 49 zł za universe + 70 zł za Canal+ Platinium bo tak widnieje w ICA, łącznie 119 zł. ..

A dostałeś już pierwszy rachunek? Ja mam w ICA 170,99 zł a płacę 79 zł. :roll:

Ceny w ICA są bez rabatów. Wałkowany temat "do bólu".

 

Wiem, że Ceny w ICA są bez rabatów , jednak dzwoniąc do call center dostałem taką informację..

Tym bardziej jest to dziwne, bo w piątek było 49, a dziś 119 zł. Rozmowa z przełożoną wszystko wyjaśniła, jutro mogę iść po dekoder i 49 zł od lipca za Universe i Pakę Canalów+. Nie trzeba czekać na reklamację 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica na jaki numer telefonu się do nich dzwoni? Co jakiś czas pojawiają się tu inne numery telefonów.A nie wystarczy dzwonić na 22 310 47 47? Na telefoniczne centrum abonenta? Pytam bo chyba do nich przedzwonię. Umowa do końca miesiąca i 0 kontaktu z ich strony...

DUK 222200191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...