Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder za 0 na 12 miechów, później 5 czy tam 10 zł jeżeli przejdzie na nieokreślony.

 

Wierz mi, nie chcesz przechodzić na czas nieokreślony. Wtedy będziesz płacił takie stawki:

 

 

pakiet

Universe+79zł

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+20zł

CANAL+ Platinum OP70zł

 

Razem: 169zł

 

Wiem, bo za powyższe płace 49,- zł a po 12 miesiącach, jesli bym nie wypowiedział umowy płacił bym 169,- zł :) Zresztą sprawdź sobie sam w ICA jak mi nie ufasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodziłem w ICA. Widnieje goły Universe za 79, ale paczka canal+ śmiga. Okaże się przy 1 rachunku ;) Jak coś to reklamacja i wsio ;)

Nigdy nie byłem na umowie nieokreślonej , pilnuję tego i czytam zacne forum xd

Wcześniej miałem Kompakt HD i paczkę C+ za 62 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodziłem w ICA. Widnieje goły Universe za 79, ale paczka canal+ śmiga. Okaże się przy 1 rachunku ;) Jak coś to reklamacja i wsio ;)

Nigdy nie byłem na umowie nieokreślonej , pilnuję tego i czytam zacne forum xd

W opcji dodatkowej powinno być canal+platinum OP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtiw nic nie szkodzi ci samemu zadzwonić do DUK i zapytać się czy maja jaką ciekawą ofertę dla ciebie, bo już zrezygnowałeś i idziesz do CP z uwagi na atrakcyjne ceny. Wiadomo jest, że pierwsza ofertę dostaniesz nieatrakcyjną, ale po tym zaczyna już sami dzwonić. A i tak najlepsze oferty dają najczęściej po zakończeniu umowy a przed zdaniem sprzętu.

 

@Mr. Brooks ja wynegocjowałem to samo . Jeśli cię to interesuje to zmigrowałem na początku maja na Universe z 6 x C+ oraz darmowy PACE. Całośc za 49,- zł przez cały czas trwania 12 mieś. umowy . Wypowiedzenie wysłałem z uwagi na zaprzestanie emisji kanałów pod koniec kwietnia. Miałem Kompakt HD za 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Nc+ w celu sprawdzenia oferty. Wszystko się już zgadza. Pakiet Universe + opcje dodatkowe: CANAL+ Platinum OP za 49 na 12 miesięcy.

Problem pojawił się przy dekoderze PACE 500 GB. Nie widać go w systemie, widmo ;) Złożona reklamacja i wyjaśni się do 30 dni ;)

Także moi drodzy pilnujcie ofert, które dostajecie przez telefon i reklamujcie tego samego dnia dzwoniąc natychmiast po telefonie w sprawie

przedłużenia bo możecie być nabici w lolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie wysyłałeś wypowiedzenia... Potraktowali Cię z cennika. :D

Mam to samo. Z tym że dostałem jeszcze kilka głuchych telefonów. Dziecinada. Przez 10 lat zdarli ze mnie z 10tys. zł. Koniec. Albo moja propozycja przejdzie, albo niech się zabierają. Stać mnie na wiele, ale nie stać mnie na takie traktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII tu nie ma się co unosić. Po prostu negocjowanie dobrej oferty z nC+ przypomina targowanie na arabskim targu. Jeśli nie chcesz się męczyć z negocjacjami to ja ci proponuję zrezygnować, i dzień przed terminem zdania sprzętu zadzwonić do nich. Bardzo prawdopodobne, że dadzą ci ofertę, która cie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie unoszę, mam te przepychanki w 05icon_ass.gif.

W życiu robię ciekawsze rzeczy, ale swój honor mam i nie dam się wciągać w te żenujące targi.

 

Ostatniego dnia czerwca (sic) wysyłam poleconym wypowiedzenie za poświadczeniem odbioru. Ostatniego dnia lipca (koniec umowy) zanoszę "sprzęt" gdzie mi każą.

Skoro życzą sobie targów, moja oferta wysłana im kilka dni temu za pośrednictwem APS brzmi: 6xC z czymkolwiek (może być Universe) + PACE (ten co mam) + MR na moim Ferdku. 59zł za wszystko na cały okres umowy. Oferta nie podlega negocjacji. Skoro utrudniają kontakt ze sobą na maksa, skoro via APS nie można nic załatwić (jestem zablokowany w APS), to albo przyjmą moją ofertę, albo żegnaj encepence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się zmigrować na dość rozsądnych warunkach - 99zł za Platinum, HBO, MR (2karty), Pace. Może udałoby się jeszcze 10zł utargować, ale już mi się nie chciało czekac, umowa ważna była do końca czerwca. Ostatnie rachunki były po 130 zł, więc jest poprawa :-) Po godzinie od rozmowy wszystkie kanały zniknęły na jakieś 20 minut i potem weszły już nowe Discovery, BBC Knowledge czy FOX i inne w HD(oczywiście kilka też odeszło - CBSy, TRACE niestety...). Także wydaje mi się, że warunki były do przyjęcia, umowa 12 m-cy. I konsultant był ogarnięty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodziłem w ICA. Widnieje goły Universe za 79, ale paczka canal+ śmiga. Okaże się przy 1 rachunku ;) Jak coś to reklamacja i wsio ;)

Nigdy nie byłem na umowie nieokreślonej , pilnuję tego i czytam zacne forum xd

W opcji dodatkowej powinno być canal+platinum OP.

U mnie nie ma tego wyszczególnionego ani w ICA, ani na rachunku w częściach składowych abonamentu, ale po telefonie do BOK wszystkie Canal+ śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz w ICA to składaj reklamacje, ja też nie miałem i po telefonie do nich okazało się że jest okno otwarte do końca czerwca. Na odpowiedź mają 30 dni, jeśli Ci wyłączą z ostatnim dniem czerwca to teoretycznie możesz być cały lipiec bez C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest czas na odbiór dekodera? Czekam już drugi tydzień na Pace 500 i ciągle nie ma go w salonie, a nie chcę żeby uciekł mi jakiś termin na jego odbiór.

2. Czy w ICA w zakładce sprzęt po migracji powinienem już mieć wpisany nowy dekoder czy pojawi się tam dopiero jak go odbiorę?

 

EDIT: Dzięki jurek1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

podpisując umowę na nowych warunkach i rezygnując równocześnie z dwóch kart Seca CAMELEON (zwrot kart) jakie można dostać dekodery (główny + do MR) w najlepszym przypadku? chodzi o jak najtańsze rozwiązanie (nie muszą być dekodery z nagrywaniem), ile trzeba im zapłacić, czy jest możliwość nieodpłatnego użyczenia przez nc+ ? dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtańsza opcja to turbo z aktywacją jednorazową 149zł lub 49+ 5zł miesięcznie,a MR bez nagrywania(standard) to aktywacja 49 + 10 zł miesięcznie za jeden dekoder.czy to jest sens pchać się w to?pieniądze na aktywacje przepadają,a za free to nie masz co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

wielkie dzięki za szybką i konkretną odpowiedź, rzeczywiście nie ma sensu w to wchodzić, miałem na myśli ich dekodery bo mają ułożoną listę kanałów, a tak przy każdej zmianie parametrów trzeba samemu układać listę, ostatnio nie mam za bardzo czasu na śledzenie zmian na transponderach stąd ta myśl o wygodnictwie, ale lepiej zostać przy dwóch niezależnych kartach i dekoderach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...