Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem, że poinformuję odnośnie mojej kontynuacji lub też zakończenia zabawy z cyfrą, a więc to robię. Szczerze, to oni z całą tą fuzją, to mają taki bałagan, że nie do wszystkich zadzwonią na czas. Tydzień temu wyłączyli mi sygnał, a 14-go czyli jutro miałem oddać ich sprzęt. Po moim emeilu zaraz po wyłączeniu sygnału, otrzymałem zapewnienie, że ktoś do mnie zadzwoni, ale bez skutku. Ponowiłem go wczoraj i otrzymałem odp. żebym był cierpliwy, bo o kontakcie decyduje kolejność zgłoszeń. Więc postanowiłem dzisiaj zadzwonić z zapytaniem czy jutro jeszcze coś mi zaproponują, bo muszę oddać sprzęt i konsul poszedł zapytać przełożonego co w tej sytuacji, bo raz, że każą czekać, a dwa to nie mam zamiaru płacić kary za nieterminowe oddanie sprzętu. Po ok. 1 minucie pada pytanko czego oczekuję, więc powiedziałem, że otrzymywałem oferty, które mnie nie interesują, a na przedstawione warunki nie chcecie przystać. Więc znowu przełożony i po chwili ciszy pada słowo "dobrze, zgadzamy się na Pańską propozycję". Ale szczerze, choć oferta jest bardzo atrakcyjna i lepsza od usera m.mietek, to nie polecam nikomu takich nerwów, jakie ja straciłem na nich, dokładnie chyba 7 emeili oraz 7 moich połączeń telefonicznych do nich, a z ich strony tylko 2 i to przez blisko 2 miesiące, bo od 19.04 byłem na wypowiedzeniu. Moja oferta to:

Universe+, OP Canal+Platinum, MR i Pace na 12m-cy za 49zł

 

Tak, więc do zobaczyska za 12 miechów.:D Oczywiście na forum będę zaglądał i się udzielał.

Dziękuję tym, którzy mnie wspierali, pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak (przypomnę: C+Platinium + HBO paczka za 19.90 na 6 miesięcy - potem 27 + PACE 10zł/mc - argumentem było, że nie miałem na stanie a już mi się nie chciało poprzednio walczyć; spóźnione wypowiedzenie - więc umowa do końca miesiąca - ostatni rachunek 152 zł :/ ). 3 telefony - wciąż platyna 99 Lub z HBO 129 - żenada. Dziś:Silver 64 + HBO w sumie 89 zł. Miękną :D - Pani powiedziała, że do niższych pakietów nie można dopiąć całej paczki C+. Bzdura. Powalczę o ten Silver, ale z HBO free na cały okres umowy. Jak myślicie dam radę? (Jak dadzą na 6mc to też spoko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvanek, to ładnie ich pociągłeś :)) ,ale spoko,nieświadomi abonenci będą utrzymywać takie prawie,że darmowe pakiety.a jest takich mnóstwo,którzy nawet nie wiedzą,że można coś ugrać i biorą pierwszą lepszą ofertę zaproponowaną przez konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku bez proszenia się sam dołożę HBO i płacę 74/m-c. Owszem, możesz walczyć, ale najpewniej i może być ciężko, to możesz dostać za min.79złAcha, zapomniałem dodać, że w ICA wszystko gra, a w dekoderze zaświeciło wszystko w ciągu 15 minut, a nie chciałem czekać na sygnał do 1 lipca, więc kazałem aktywować od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie superpremium HD, umowa do końca czerwca - wypowiedzenie złożone. Dzisiaj po raz pierwszy dostałem oferte podobno tylko dla mnie za C+ Platinum + HBO za 99zł do tej pory cena 129. Korzystam ze swojego dekodera i nie używam MR. Czy jestem w stanie coś jeszcze wynegocjowc ? Podobno Universe+ z 6xC+ taka opcja nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też mieli wyłączyć sygnał 31 maja, a zrobili to dopiero tydzień po. Mogę powiedzieć, że negocjacje są ciężkie. To już nie stara Cyfra tylko ITI. I bez wypominek szkoda czasu na rozmowy. Tego nie dadzą, bo się nie należy i bla bla bla temu podobne. Miałem wcześniej kompakt za 35zł, a teraz to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no pewnie, że widzi i widzą. Przecież i tu na tym forum urzędują ludzie z nc+ czy nawet CP , tylko, że nie każdy chce być człowiekiem i nie każdy nim jest. Jak to mówią, są ludzie i ludziska, jeden jest taki, że do rany przyłóż a drugi mało oka ci nie wydłubie, no ale co ja tam wiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wszystko teraz jest z ITI.:D Ale prawda jest taka, że Kraków nie zadzwoni do cyfrowicza i na odwrót, cyfra do n-kowicza. Ale i tak w przyszłym roku wszyscy będą zmigrowani, z tym, że oferty raczej będą gorsze, bo przecież masa ludzi zrezygnowała definitywnie z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ slayer

dziękuję za zainteresowanie tematem, małe sprostowanie - obecnie mam całą paczkę C+, czy to coś zmienia w negocjacjach?

Co do własnego dekodera - co byś polecił?

Nie nic nie zmienia

Co bym polecił? to zależy jaką kwote chcesz przeznaczyć na zakup dekodera badź tunera, najtaniej mozna kupić używki za 150-200zł

Acha i najważniejsze, jesli bedziesz zdecydowany na kupno własnego sprzetu to musisz zatrzymac obecna karte cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt,że umowy na 18 miesięcy są naprawdę bardzo mało osiągalne.

 

A ja głupi byłem zły ze mi dali umowę na 18 miesięcy :-) Na 12 nie chcieli dać bo wtedy jak migrowalem nie było takiej opcji. Mam pełna platynę z HBO seriale vod+ cinemax i filmbox MR Premium za 139. Nie jest zle brakuje tylko fikolkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę swoją ofertę:

Przed migracją Superpremium + HBO + Pace -89PLN

Wypowiedzenie do końca kwietnia - koniec umowy

Na początku oferty od 99pln do 129pln.

W maju dostałem ofertę gold (6C+) za 89 pln (bez HBO, a na tym mi zależało) i powiedzieli że już więcej nie zadzwonią i że to ostatnia oferta. Odpowiedziałem im, że ściemniają i na 100% zadzwonią z lepszą ofertą. A konsultant na to że na pewno nie.Oczywiście dzwonili :brawo: (kilka razy z podobnymi ofertami) aż w końcu migracja 31/05:

Silver (6 C+) + HBO + Pace za 74 PLN na 12m-cy (MR nie potrzebuję)

 

Jakoś nie martwi mnie to, że jak dodadzą nowe kanały to od pakietu Platinum, bo szczerze to nie wiem jakie kanały mogłyby na mnie zrobić wrażenie ?

C+2? C+Sport 2? Nie sądzę, żeby coś takiego powstało w przeciągu kilku lat (jeśliw ogóle) a dla jednego CN HD, Universal HD lub temu czemuś podobne nie warto dopłacać 25 PLN na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowę do stycznia 2014 w opcji Komfort+ HD (podpisana na 18 miesięcy w lipcu 2012) - czy mam możliwość migracji do Universe za 59zł (czy tylko do platinum) czy zostaje poczekać do lipca i pisać wypowiedzenie w związku z usunięciem CNN itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer, mi i kilku moim znajomym zanim jeszcze wysłałem wypowiedzenie dali propozycje migracji na Universe za 49,- zł, więc wg. mnie dostanie taka propozycje od ręki beż żadnego ściemniania.

 

@kosimazaki jak widać na przykładzie Nirvanka po wielu mękach i bólach można jeszcze dostać Universe z 6 X C+ za 49,- zł . Prześledź jego posty to zobaczysz jak jak to osiągnął. Jak dobierzesz przed migracją samą kartę to MR na własnym dekoderze będziesz miał gratis, drożej o 10-20 zł jeśli to będzie na ich dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...