Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnych parę tygodni temu ktoś wynegocjował za 49,- zł Universe z 6 x C+ i HBO gratis 6 mies. . Ja w tamtym okresie wynegocjowałem to co w podpisie, ale ostatnio ciężko dostać to nawet za 59 zł więc wątpię czy za 49,- zł wyrwiesz coś więcej od tego co napisałeś.

tak myślałem, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż moja umowa z C+ kończy się w ostatnim dniu lipca i nie wiem jak to rozwiązać. Czy już teraz wysyłać wypowiedzenie, czy czekać do ostatnich dni umowy?

 

Oczywiście zależy mi żeby mieć nc+ (wszystkie kanały C+, Pace PVR oraz MR z własnym dekoderem) lecz jeśli jest możliwość płacić mniej to żal z niej nie skorzystać. Teraz płacę 139zł (Superpremium HD + MR + Pace PVR), ile ale już bez 3xHBO bo ich nie potrzebuję mogę utargować za podobny pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem taką propozycje i przyjąłem umowę miałem do końca czerwca wcześniejsze propozycje to 154 zł.

Umowa na okres 12 miesięcy:

CANAL+ PLATINUM - 99 ZŁ.

HBO - 0 Zł.

FILMBOX - 15 ZŁ.

CINEMAX - 15 ZŁ.

SUNDANCE CHANNEL HD - 0 ZŁ.

MULTIROOM STANDARD - 0 ZŁ.

NAJEM ULTRABOX+ - 0 ZŁ.

RAZEM KWOTA DO ZAPŁATY 129 ZŁ.

Mam pytanie czy mam szanse z nimi coś teraz załatwić chodzi mi o wymianę tego badziewia SAGEMCOM DSI83 na PACE da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na początek chciałbym dodac, ze jestem nowy i mam kilka pytan. Obecnie posiadam cyfre + pakiet canal + optimum HD do tego opcje HD OPTIMUM ZA 0 ZL MR za 10 zl i najem drugiego dekodera za 10 zł. Moja umowa konczy mi sie 30 czerwca lecz zapomnialem im wyslac w maju wypowiedzenia, ale konsultanci dzwonia do mnie co jakis czas z nowa swietna oferta tj. pakiet platinium + MR + najem drugiego dekodera za ..... 129 zl ( chca dodac HBO co mnie w ogole nie interesuje). Czyli to samo co mam teraz za 29 zl wiecej. I mam pytanie co jestem w stanie wynegocjowac nawet jak przeciagne ich do konca czerwca. Dodam ze najbardziej interesuje mnie opcja z pelnym c + oraz MR. Jezeli nic nie podpisze to juz mnie poinformowali ze w lipcu moja oplata wyniesie 175zl. I w zwiazku z tym mam pytanie czy jezeli nawet podpisze nowa umowe na zlych warunkach zeby nie zaplacic tych 175 zl w lipcu to moge ja wypowiedziec bez konsekwencji w przeciagu pierwszych 30 dni. Tzw odstapienie od umowy. Pozdrawiam.

 

PS. Dodam, ze moze wyslac im wypowiedzenie jeszcze w czerwcu oczywiscie i tak wypowiedzenie nastapi 31 lica ale zobacza ze wypowiedzenie i zalatwimy sprawe jeszcze w czerwcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym wypowiedzeniem umowy? Rozumiem, że kiedy się takowe wyśle do C+ to można w każdej chwili przed upływem końca umowy zrezygnować z tego, np. telefonicznie?

 

Ile można utargować dzięki wypowiedzeniu na pakiecie Platinum + Pace PVR + MR, bez drugiego dekodera bo mam swój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mozna wycofac wypowiedzenie

Platinum za 99zl, dekoder i MR możesz dostac za 0zł, tylko pytanie po co brac pakiet platinum jesli i tak nie skorzystasz z uslug VOD na dekoderach cyfry

Lepiej negocjowac np. universe+ z paczka 6xc+ za 59-69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki slayer, właśnie o taką poradę mi chodziło.

 

Pytanie jeszcze o VOD, bo obecnie mi działa i zdarza się że raz w miesiącu jakiś film wypożyczę. Rozumiem, że w momencie podpisania umowy z nc+ opcja VOD zniknie z mojego Pace'a?

 

Raz jeszcze dzięki slayer, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy VOD jest dostępny tylko a wyłącznie w pakiecie Platinum, czy można go mieć w niższych jako opcja dodatkowa?

 

Co do opcji dodatkowych jeszcze to slayer napisał, że 6xC+ można wziąć w ów opcji dodatkowej, jednak na stronie nc+ takiej opcji nie ma. Czy te sześć kanałów dają tylko po rozmowie z konsultantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża mi sie koniec umowy w Cyfrze +

nie ukrywam że jestem u tego operatora ze względu piłki nożnej

interesuje mnie głównie paczka kanałów C+

 

czy jakoś do aktualnego pakietu Kompakt HD za 44

jest szansa na włączenie samej paczki kanałów CANAL+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...